neděle 7. června, 22:59 Svátek má Iveta
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Otazka
Výsledné hodnocení: 4

O všem a o ničem, ale ne o kytkách

Datum: 01.12.2007 22:54
 

Zkrátka jen tak si popovídat smiling smiley



PRUNED
 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Otazka (01.08.2014 11:31)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 20
  • Autor: Kamu78

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 20.04.2025 17:35
     

    I já se připojuji k přání a modlitbám za Regi, ať to zvládne please smiley Regi, drž se please smiley A také vám všem, kdo zrovna s něčím bojujete.

     
  • Autor: Reklama

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

     
     
  • Autor: gabca

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 20.04.2025 21:56
     

    Regi, drž se love smiley love smiley love smiley please smiley please smiley please smiley

     
  • Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 21.04.2025 08:59
     

    Regi, myslím na Tebe - drž se please smiley love smiley.

     
  • Autor: Evin

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 29.04.2025 00:21
     

    Děvčata, moc smutná zpráva, Regina love smiley už nám nenapíše. Jak napsala její dcera - maminka už šla spinkat.

    Brečím, ani nevidím na klávesnici, měla jsem ji moc ráda. Věřím, že bude tam shora sledovat, jak nám to roste a kvete.

    Zlatá Regi love smiley , už nám neporadíš. Budu s láskou vzpomínat.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Evin (29.04.2025 00:42)
     
  • Autor: kaaj

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 29.04.2025 06:33
     
    83620706_2592892484273057_1916478217804316672_o.jpg

    Světlo věčné at´ ji svítí a odpočívá v pokoji love smiley bude moc chybět love smiley

    Upřímnou soustrast celé rodině sad smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (29.04.2025 06:39)
     
  • Autor: Pinka

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 29.04.2025 10:00
     

    Upřímnou soustrast rodině.

    Regi, budeš nám tu moc a moc chybět, ale věřím, že budeš pořád s námi, na tvoje rady a příspěvky si rádi vzpomeneme.

     
  • Autor: kordula

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 29.04.2025 10:07
     
    fb_img_1718968655404.jpg

    To snad ne. Regi , holka zlatá, co jsi nám to udělala. Je mi to moc lito 😪.

    Úpřimnou soustrast celé rodině 🖤

    Kdo nám bude radit, co si počnou Tvoje kytičky, zvířátka.....

     
  • Autor: maguska

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 29.04.2025 14:13
     

    To ne, Regi budeš nám tu chybět holka zlatá.

     
  • Autor: cancourek

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 29.04.2025 15:17
     

    Ne, to ne sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley

    Regi měla zlaté srdce, uměla poradit , podpořit, rozesmát ... je mi to moc líto.

    Rodině upřímnou soustrast.

     
  • Autor: Kamu78

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 29.04.2025 16:31
     

    Je mi to strašně moc líto sad smiley Snad už ti bude jen dobře, Regi.

    Upřímnou soustrast celé rodině.

     
  • Autor: bosk

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 29.04.2025 19:57
     

    To je mi moc líto,upřímnou soustrast její rodině.Určitě nám tady bude chybět.

     
  • Autor: SPIKE

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 29.04.2025 20:53
     
    334221048_1428464754357120_9148758480000418637_n.jpg

    To ne! Je mi to moc líto. Neznala jsem Reginu osobně, ale tady jsem se s ní ráda potkávala.

     
  • Autor: gabca

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 29.04.2025 20:57
     

    Regi, holka zlatá, budeš nám všem moc chybět. love smiley

    Tvůj humor tu bude chybět, s Alenkou jste se v radách doplňovaly, hltala jsem tvoje rady i fotky.....

    Tak ať je ti tam nahoře už jen dobře love smiley flower smiley

     
  • Autor: Anavi

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 29.04.2025 21:11
     

    Regi, klidný spánek a rajskou zahradu kolem. 🌿 Budeš nám chybět. 😪

     
  • Autor: alenak

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 29.04.2025 21:22
     

    No, já znala osobně. Od večera, kdy jsem dostala zprávu, mé myšlenky lítají. Přeji ji nahoře, aby byla v krásné zahradě, kterou tu na zemi budovala. Nemám slova...😪

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.