|
|
neděle 7. června, 22:59 Svátek má Iveta
|
|
Vyhledávání
Co se kde šustne
Zajímavé foto
|
Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Diskutujte!
Je spousta věcí na které tu není chlíveček
Podkategorie:
Diskuze
Komentáře a názoryUpozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení
Nejste registrovaní? zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
|
Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách
I já se připojuji k přání a modlitbám za Regi, ať to zvládne
Regi, drž se
A také vám všem, kdo zrovna s něčím bojujete.
Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách
Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách
Regi, drž se

(380m n.m.)
Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách
Regi, myslím na Tebe - drž se
.
Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách
Děvčata, moc smutná zpráva, Regina
už nám nenapíše. Jak napsala její dcera - maminka už šla spinkat.
Brečím, ani nevidím na klávesnici, měla jsem ji moc ráda. Věřím, že bude tam shora sledovat, jak nám to roste a kvete.
Zlatá Regi
, už nám neporadíš. Budu s láskou vzpomínat.
Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách
Světlo věčné at´ ji svítí a odpočívá v pokoji
bude moc chybět 
Upřímnou soustrast celé rodině
Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách
Upřímnou soustrast rodině.
Regi, budeš nám tu moc a moc chybět, ale věřím, že budeš pořád s námi, na tvoje rady a příspěvky si rádi vzpomeneme.
Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách
To snad ne. Regi , holka zlatá, co jsi nám to udělala. Je mi to moc lito 😪.
Úpřimnou soustrast celé rodině 🖤
Kdo nám bude radit, co si počnou Tvoje kytičky, zvířátka.....
Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách
To ne, Regi budeš nám tu chybět holka zlatá.
Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách
Ne, to ne

Regi měla zlaté srdce, uměla poradit , podpořit, rozesmát ... je mi to moc líto.
Rodině upřímnou soustrast.
Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách
Je mi to strašně moc líto
Snad už ti bude jen dobře, Regi.
Upřímnou soustrast celé rodině.
Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách
To je mi moc líto,upřímnou soustrast její rodině.Určitě nám tady bude chybět.
Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách
To ne! Je mi to moc líto. Neznala jsem Reginu osobně, ale tady jsem se s ní ráda potkávala.
Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách
Regi, holka zlatá, budeš nám všem moc chybět.
Tvůj humor tu bude chybět, s Alenkou jste se v radách doplňovaly, hltala jsem tvoje rady i fotky.....
Tak ať je ti tam nahoře už jen dobře

Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách
Regi, klidný spánek a rajskou zahradu kolem. 🌿 Budeš nám chybět. 😪
Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách
No, já znala osobně. Od večera, kdy jsem dostala zprávu, mé myšlenky lítají. Přeji ji nahoře, aby byla v krásné zahradě, kterou tu na zemi budovala. Nemám slova...😪