neděle 28. dubna, 10:29 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Otazka
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

O všem a o ničem, ale ne o kytkách

Datum: 01.12.2007 22:54
 

Zkrátka jen tak si popovídat smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Otazka (01.08.2014 11:31)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 21
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 10.01.2024 21:10
     

    Já už tohle neřeším .. u nás, kdysi na dědině - dnes už to takové není, jsme si viděli téměř do talíře (tak se to říkalo, každý věděl o tom druhém skoro vše) ... máma říkala, věřím v Boha, ale nemusím mu jít líbat nohy, nechodila do kostela, ale chovala se tak jak 10 přikázání velí, byli tu takoví, kteří v kostele byli snad furt a zmetci největší ... vyzpovídali se a byli "čistí".

    Kdysi, v pradávnu, po sametce, ona byla docela psychycky v pr.eli, jsem říkala svojí spolužačce, neřeš vůbec zda byli či nebyli tvoji rodiče v KSČ - řeš jen to, zda byli či nebyli slušní lidé, zda někomu ublížili či neublížili a zda tě a tvoji sestru vychovali dobře ... vychovali je dobře, její mámu jsem znala. Dodnes se o ni stará - spolužačka o mámu ne naopak. A opravdu tihle lidé by neublkížili ani mouše.

     
  • Autor: Reklama

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 11.01.2024 12:46
     

    Eli, jak píšeš - je to o konkrétním člověku. Ale nějak mám většinou zkušenost, že ti, co se zaklínají kostelem, jsou někdy opravdu horší než "obyčejní" smrtelníci. A taky mě pobaví, když moje mamka, která je nevěřící, dodržuje ale všechny zvyky a tradice spojené s křesťanskými svátky a pak zavoláme naší tetě, která se bije v prsa, jaká ona je katolička, a ta se rýpe v hlíně, když nemá, jí maso, kdy nemá a jen řekne... a jejda, to jsem si to zase neuvědomila... no samo, nejde o život, ale je to přesně v duchu toho Káže vodu a pije víno.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 11.01.2024 21:15
     

    Anavi, psala jsem již několikrát, že moje víra je jen v Matku přírodu ... dost let sem za mnou docházel manželský pár Jehovistů .. hned z počátku jsme si ujasnili, že mne na jejich víru nepředělají a přesto si vždy přišli "pokecat" před dům, dovnitř jna kafe jsem je nikdy nepozvala a stejně přišli ... měli jsme tak nějak společná témata či myšlenky, o víře jsme nemluvili ... zásadní bylo třeba péče o rodiče, budování rorýsovníků, zahrada, paní tak nějak zvládla rakovinu prsu ... netuším, co se stalo, nebyli tu už dva roky, ale vzpomínám na ně, dá se říct, s úctou .. nebyli vlezlí.

    Proč ale odpovídám ... mám to jako tvoje máma ... nevěřící a stejně dodržuju všechny tradice a zvyky, které jsou s křesťanskými svátky spojené ... neliju olovo, nepouštím "lodičky" v lavoru, neházím botou, tak daleko jsem nedošla ... a jablko rozkrojit na váoce zda křížek nebo hvězdička se bojím, co kdyby nááááhodou, že.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 21.01.2024 13:29
     

    Už zase ležím, včera jak když to na mě hodí. Zimnice, zvyšená teplota. Už aby bylo venku teplo

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 21.01.2024 14:31
     

    Už zase ležím, včera jak když to na mě hodí. Zimnice, zvyšená teplota. Už aby bylo venku teplo

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 21.01.2024 16:17
     

    Kordul,vyprdni se na šechno a pořádně se vykurýruj,nebo to bude pořád dokola.

     
  • Autor: Evin
    Status:

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 21.01.2024 17:04
     

    Kordulko, já jsem to takhle měla při druhém stadiu boreliozy - pár dní "viroza i bolení v krku", 1-2 týdny dobrý a pak nanovo, a pořád dokola. Dojdi si na infekční, tam mají důkladnější testy. Jinak testy může udělat i obvoďák, i napsat léky. Hlavně to nenech, ať máš jistotu, protože třetí stadium poškodí zdraví, hlavně klouby a už se nenechá nic dělat. Lepší jedny testy navíc třeba zbytečně, než to nechat dojít do těch špatných konců. Držím palce. flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 23.01.2024 10:35
     

    Evin,to by ani nemuselo být tak od věci.Zažila jsem v okolí víc podobných případů.Hlavně teď, když je jednodušší svalit vše na dlouhý covid.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 24.01.2024 07:32
     

    zrovna včera si dcera stěžovala , že ji všechno děsně bolí . taky měla boreliozu- tak asi půjde na krev . sad smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 25.01.2024 11:03
     

    Mě, švagrovou a švagra vzaly záda a svádíme to na počasí winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 25.01.2024 15:36
     



    Pinka napsal(a):

    Mě, švagrovou a švagra vzaly záda a svádíme to na počasí winking smiley

    Něco na tom je , já se bez prášků nehnu, děda to samé.

    Ale ono to je i psychika, když vidiš co se kolem děje. Budeme rájem pro mafii.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 25.01.2024 15:59
     

    Včera u nás na jedoucí auto spadl strom. Chvilku před tím jsem tamtudy jela na nákup a zpátky už jsem musela oklikama. A stalo se to našemu sousedovi, odváželi ho vrtulníkem. Snad bude v pořádku please smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 25.01.2024 19:31
     



    Pinka napsal(a):

    Mě, švagrovou a švagra vzaly záda a svádíme to na počasí winking smiley

    No, mě při změně počasí zase bolí koulena.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 26.01.2024 10:40
     

    taku, tak ty mě bolí počasí nepočasí, už je ignoruju grinning smiley

    cancourku, tos měla velké štěstí, kterýpak andílek tě ochránil smiling smiley? Snad má soused taky nějakýho.

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 26.01.2024 12:22
     

    Změny počasí a bolesti kloubů nebo nějakých starších úrazů spolu určitě souvisí. A čím je člověk starší, tím je to výraznější. eye rolling smileyAle teploty a stavy únavy bych už změnám počasí moc nepřičítala. Jedině výrazný pokles tlaku. To je člověk jak pitomej.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.