pátek 26. dubna, 18:53 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 1

Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 16.05.2014 10:02
 

Manžel dělá dobré skutky, konkrétně fiančně podporuje českou policii. Jiný důvod, proč předjíždí v místě, kde je snížená rychlost na 30km/hod, a činí tak v 80km/hod., mě nenapadá. Výše příspěvku na frčky 1.500 Kč a blíže nezjištěný počet bodů... angry smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 23
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 13.01.2024 14:09
     



    Anavi napsal(a):

    Regi, no to by ses teď u mě zbláznila grinning smiley Mám pocit, že jsem v kokpitu letadla. winking smiley

    A ještě mě všichni techničtí nadšenci kolem nutí to všechno využívat. Mně stačí blinkr a topení. winking smiley

    Taky to "chcípne" auto na semaforech a při zařazení automaticky nastartuje, tak to si vypínám rovnou, to mě nervuje. winking smiley

    To vypínání mě taky štve, ještě jsem se nekoukla, jak se to vypíná. A pak mě štve, jak nastavit hodiny, mobil a při každým pípnutí se hrozím, co to zase je😁

    Tuhle jsem vyjela a cestou mlha, dala se krájet, já musela zastavit a běhala jsem sem a tam a zkoušela, čím se zapínají mlhovky🤦

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil iriska (13.01.2024 14:12)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 13.01.2024 14:37
     

    Irisko, mlhovky jsem neuměla zapnout ani ve své staré fabii. Bylo to moje první auto, kde bylo třeba knoflíkem nejen otáčet, ale i ho povytáhnout právě na ty mlhovky. Ozřejmil i to jeden automechanik, naštětsí jsem ve velké mlze do té doby nejela. grinning smiley

     

    A podobně vzpomínám na manželovo auto, s nímž jsem jela do Prahy. Říkal mi, že musím vzít benzín, že už je tam hodně málo. Zajela jsem na Bílé Hoře ke stojanu a tam jsem se marně dobývala do nádrže. Za mnou nervózně troubili další, ale já odmítala odjet bez benzínu, až se mě jednomu zželelo a přišel mi poradit. Nádrž se odjišťovala u podlahy u dveří řidiče. smoking smiley

    Vždycky se vyskytne nějaká nová drobná vyfikundace, kterou když člověk nezná, je v koncích.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 13.01.2024 14:48
     

    Jojo taky odjišťuji u sedadla řidiče. Včera jsem byla tankovat, mame tu dva stojany za sebou. Přede mnou čekalo jedno auto. Od těch dvou stojanů po chvilce obě auta odjela a auto přede mnou zajelo hned k prvnimu stojanu, místo aby popojelo k dalšímu uvolněnemu, tak jsem čekala dál. Vylezla zmalovaná madam bez mozku, od vedlejšího stojanu stál kamioňak a tankoval, se na mě zasmál, že se mnou soucítí a poklepal si na čelo . No neuděláš nic smiling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 13.01.2024 14:54
     

    Byla jsem nakoupit v decathlonu, z pěti pokladen tam zůstaly jen dvě, pouze na hotovost , ostatní samoobslužné. U pokladen nikdo nebyl , tak jsem musela k samoobslužné. Jak já je nesnáším. Samozřejmě , že jsem měla problém a musela jsem počkat až přijde nějaká obsluha angry smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 13.01.2024 15:59
     

    Ještě mám pro Čendu 4 půlky ATB, přilepené na sektorce v sáčku, abych si je omylem nevyhodila . Dám mu půlku a jdu uklidit zbývající , nikde nejsou i koš jsem prohrabala, dědka podezřívala, prostě nejsou angry smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 14.01.2024 10:23
     

    nikam nechodím- ani k nám skoro nikdo . a přesto mám rýmu a začínám kašlat . --- no dědek chodí do obchodu a smrká . kašle. ovšem to má alergii jak mi sdšlil . ach jo --- vím , že se nakoupit musí . ale může si dát roušku a taky s každým nevykecávat . sad smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 14.01.2024 21:13
     

    Kaaj, s dědkama je to trochu potíž ... ten můj, je mu teprve 70, chová se občas jak 90ti letý a občas jako puberťák .. taky jezdí nakupovat, ale brýle si nevezme. Byl u očního v pátek, kontrola operovaných horných víček a šedého zákalu - přišel s tím, že zákal na operaci jěště není, vidí dobře, prý - jak ti to měřili? - no, na té tabuli jsem přečetl všechno - a viděl pan Dr. že mhouříš do štěrbiny oči když chceš něco přečíst třeba v novinách i s brýlema? - ne, a proč bych mu to říkal? - třeba proto, aby ti to změřil a napsal ti silnější brýle - to je moje tělo a o to se nestarej, vidím dobře a ty mne jen vysíráš - lepší je snad si nevšímat a nekomentovat.

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 14.01.2024 22:20
     

    grinning smiley grinning smiley To je jakobych byla doma.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 15.01.2024 10:47
     


    Moc děkuji. love smiley

    iriska napsal(a):

    Ivčo já mám bílou i20ku a jsem moc spokojená. thumbs downTak přeji hodně šťastných kilometrů thumbs down

    Anavi napsal(a):

    Holky, a já to vyřešila před Vánoci.. napsala jsem si Ježíškovi a po letech to taky vyměnila. winking smiley

     

     

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 15.01.2024 10:47
     


    Mlhovky zatím taky neumím. winking smiley

     

    iriska napsal(a):



    Anavi napsal(a):

    Regi, no to by ses teď u mě zbláznila grinning smiley Mám pocit, že jsem v kokpitu letadla. winking smiley

    A ještě mě všichni techničtí nadšenci kolem nutí to všechno využívat. Mně stačí blinkr a topení. winking smiley

    Taky to "chcípne" auto na semaforech a při zařazení automaticky nastartuje, tak to si vypínám rovnou, to mě nervuje. winking smiley

    To vypínání mě taky štve, ještě jsem se nekoukla, jak se to vypíná. A pak mě štve, jak nastavit hodiny, mobil a při každým pípnutí se hrozím, co to zase je😁

    Tuhle jsem vyjela a cestou mlha, dala se krájet, já musela zastavit a běhala jsem sem a tam a zkoušela, čím se zapínají mlhovky🤦

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 15.01.2024 10:48
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    grinning smiley grinning smiley To je jakobych byla doma.

    Oni jsou ve většině stejní.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 15.01.2024 10:51
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    babkaela napsal(a):

    Kaaj, s dědkama je to trochu potíž ... ten můj, je mu teprve 70, chová se občas jak 90ti letý a občas jako puberťák .. taky jezdí nakupovat, ale brýle si nevezme. Byl u očního v pátek, kontrola operovaných horných víček a šedého zákalu - přišel s tím, že zákal na operaci jěště není, vidí dobře, prý - jak ti to měřili? - no, na té tabuli jsem přečetl všechno - a viděl pan Dr. že mhouříš do štěrbiny oči když chceš něco přečíst třeba v novinách i s brýlema? - ne, a proč bych mu to říkal? - třeba proto, aby ti to změřil a napsal ti silnější brýle - to je moje tělo a o to se nestarej, vidím dobře a ty mne jen vysíráš - lepší je snad si nevšímat a nekomentovat.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 15.01.2024 10:53
     


    Jo, tahle moje se "odjišťuje" stisknutím.. no málem jsem ta "dvířka" vylomila, než jsem na to přišla.

    SPIKE napsal(a):

    Irisko, mlhovky jsem neuměla zapnout ani ve své staré fabii. Bylo to moje první auto, kde bylo třeba knoflíkem nejen otáčet, ale i ho povytáhnout právě na ty mlhovky. Ozřejmil i to jeden automechanik, naštětsí jsem ve velké mlze do té doby nejela. grinning smiley

     

    A podobně vzpomínám na manželovo auto, s nímž jsem jela do Prahy. Říkal mi, že musím vzít benzín, že už je tam hodně málo. Zajela jsem na Bílé Hoře ke stojanu a tam jsem se marně dobývala do nádrže. Za mnou nervózně troubili další, ale já odmítala odjet bez benzínu, až se mě jednomu zželelo a přišel mi poradit. Nádrž se odjišťovala u podlahy u dveří řidiče. smoking smiley

    Vždycky se vyskytne nějaká nová drobná vyfikundace, kterou když člověk nezná, je v koncích.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 15.01.2024 14:43
     

    Mlhovky, ty mě daly zabrat , když jsem vezla Šárku do školy. Jak to ten předešlý majitel vytunil a je tam spoustu knoflíků s obrázkem i bez, taky jsem musela obejít auto. Ale trefila jsem se.

    Jo dnes byl děda na plicním a doktor mu řekl, že po Covidu tak dva měsíce trvá, než se s tím organismus vyrovná

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 15.01.2024 21:36
     
    17053502382645151869163226897277.jpg
    Další fotografie:

    Dnes byla v Lídlu, měli mít ode dneška v akci tyhle konzervy pro kočky. Brala jsem jich 10ks různé druhy, no na pokladně jsem platila 33Kč původní cenu šla jsem pro leták tohoto týdne a vrátila se k pokladně a ukázala jsem pokladní že jsou tento týden v akci, prej jsem to měla ji hlásit. No zajímavé bylo že to neměli upravené na ceněné ba pokladně. Tak kdesi volala aby tu cenu upravily na pokladně, pak mi vystornovala strvzenku a vrátili peníze.Až doma jsem zjistila že to samé bylo i samolepicích bločků, cena zůstala původní 29,90 místo 19,93 jinak to platilo jak má 2+1zdarma.

    Příště na slevy v Lídlu jedině se slevovým letákem angry smiley nono smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil maguska (15.01.2024 21:39)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.