pátek 26. dubna, 07:53 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 1

Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 16.05.2014 10:02
 

Manžel dělá dobré skutky, konkrétně fiančně podporuje českou policii. Jiný důvod, proč předjíždí v místě, kde je snížená rychlost na 30km/hod, a činí tak v 80km/hod., mě nenapadá. Výše příspěvku na frčky 1.500 Kč a blíže nezjištěný počet bodů... angry smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 15 z 22
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 28.02.2024 22:38
     

    Říkají, že si kočky pamatují postříkat vodou, pistolkou od Vietmanců, vyzkoušeno nemám.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 28.02.2024 22:56
     

    No nic,až zítra

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (28.02.2024 23:06)
     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 28.02.2024 23:00
     

    Kočky jsem odnaučila chodit do zahonu čajem - vylouhované usučené sáčky jsem zakapala eukalyptovým nebo mátovým olejem, nechala přes noc, aby se vůně pekně rozležela celým sáčkem a rozházela po záhonu. Vydrželo to vonět celou sezonu a byl klid.

    Jinak moje šteňátko howavarta 4-5 měsíců sežralo sousedům kohouta a slepici. z kohouta zbylo 1 pírko, ze zasloužilé nosnice kroužek winking smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 29.02.2024 20:47
     



    iriska napsal(a):

    Já mám zase na zahradě kočičí hovna kam se člověk podívá angry smiley. Co s tím? please smiley

    Před 5-ti roky jsem řešil to samé. Kočičince všude, ochcané sklepní okénka, dveře, krb, zahradní nábytek, ... Týna (pes) to vyřešila. Každý psa mít nemůže, ale třeba by to částečně vyřešil poplatek za kočku, jako je za psa, který neleze přes ploty a nesere u sousedů. Je spousta psích plemen, kteří jsou menší než kočky, tak proč ne. Kočkomilové mě asi sežerou, ale jaký je v tom rozdíl?Když máte psa pouze doma, tak za něj platíte, stejně jako kyž ho máte venku. Proč musí mít někdo 5 - 10 koček? Mám 3 sousedy se 14-ti kočkami dohromady, ale k nám už nechodí a když, tak na vlastní nebezpečí. winking smiley

    Co s tím irisko? Mě pomáhala než jsem si pořídil psa airsoftová pistole a elektronický plašič. Musí se bát k vám vlézt. Nic jiného nepomůže.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 01.03.2024 15:25
     

    Taku psa máme, ale jen na dvoře, na zahradu má zákaz , protože vše ochcaval. (Jahody rajský, papriky....) Ten plašič neznám, pomůže to?

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 01.03.2024 20:21
     



    iriska napsal(a):

    Taku psa máme, ale jen na dvoře, na zahradu má zákaz , protože vše ochcaval. (Jahody rajský, papriky....) Ten plašič neznám, pomůže to?

    Irisko, není to 100%, ale připadalo mi, že se to zlepšilo a migrace nechtěných návštěvníků přes naší zahradu se snížila na polovinu. Nevýhodou je, že působí pouze na pár metrů.

    Já mám tento ↓↓↓

    [www.odpuzovac-kocek.cz]

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 02.03.2024 11:23
     

    Taku dík, mě stačí něco malého, už jsem to zkoukla, je to dosah do 7 metrů, to je akorát. Nemůžu mít víc, protože okolo sousedí mají pejsky. Proto chodí kočky k nám angry smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 02.03.2024 11:25
     

    Nic mě nebaví , bolí celý člověk a asi mám anginu. Na zahradu zatím kašlu, času ještě dost. Zatím jsem jen vyklidila skleník a vysela ředkvičky.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 02.03.2024 13:14
     

    Štvou mě reklamy, to člověk nic nepřečte, pořád to přeskakuje..... hrůza. Je to čím dál horší. angry smiley

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 02.03.2024 14:22
     

    Ty reklamy jsou zlo k nesnesení.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 02.03.2024 14:36
     

    Já mám od včerejška o dva moudráky míň, takže štěpkoval manžel a já nic moc nedělám. Mám antibiotika a oteklou tvář.

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 02.03.2024 21:03
     

    Manco, tyhle zuby jsou k vzteku. Ať to projde bez problémů.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 02.03.2024 22:13
     

    Tak včera angína, nemohla jsem vůbec polknout a dnes ani ň. Co to sakra bylo?

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 03.03.2024 02:48
     

    Irisko sedmá dětská nemoc se takhle taky projevuje. Nejhorší ,,angína" co jsem kdy měla. Taky se jmenuje ,,ruce, nohy, ústa". Děti mívají vyrážku na dlaních a chodidlech, naše miminko bylo tentokrát kropenaté celé. Doktoři nepoznali. Až když jsem si všimla na sobě asi dvou puntíků na ruce a že sousedi to měli, tak mi to docvaklo

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 03.03.2024 08:01
     

    Hmmm, tak já měla angínu v listopadu a věřte, nebo ne, jeden čep na mandli mám pořád sad smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.