sobota 27. dubna, 13:46 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 1

Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 16.05.2014 10:02
 

Manžel dělá dobré skutky, konkrétně fiančně podporuje českou policii. Jiný důvod, proč předjíždí v místě, kde je snížená rychlost na 30km/hod, a činí tak v 80km/hod., mě nenapadá. Výše příspěvku na frčky 1.500 Kč a blíže nezjištěný počet bodů... angry smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 22 z 23
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 23.04.2024 20:18
     

    Je to letos nějak naruby. Magnolie vykvetly v pohodě, pro změnu zmrzly květy ovocných stromů.... angry smiley

    Bude to letos bída s ovocem i ořechy (to budou ceny narůstat!!). thumbs up

     

    Já ještě nevím, jestli to u nás ovocné stromy zvládly, nebyl mráz tak silný jako jinde. No brzy se to projeví.

    Ořešáky jsou kaput všechny. Loni bylo ořechů, že se jich lidi nemohli zbavit (taky mám ještě zásoby), ale letos to bude bída a budou se platit zlatem.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

     
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 23.04.2024 20:46
     

    Irisko, já bych je nezatracovala. Okurky chtějí teplo, prolila bych, nepřijdou mě všechny hrozný.

    Pamatuju, že předkové říkali, že čeho je hodně, tak příští rok nebude, má se šetřit a co jde zpracovat. Asi něco na tom bude. Ořechy jsou u nás taky fuč, máme zásoby od loňska. Myslím, že naděje je u některých jablek, teprve se to projeví. Borůvky vypadají nadějně. I ráno po mrazíku už tam bzučeli čmeláci, nasazeno mají dost. Chválila jsem pivoně, dnes jsem prohlížela a taky to některé zasáhlo, jsou spálené, asi proudy v zahradě....

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 23.04.2024 21:07
     

    Ořešáky u nás taky úplně černé, jak píše Alenka - zásoby jsou z loňska (sedlácké myšlení - syslíci), spálené mrazem, ostatní se teprve ukáže - co nespálil mráz mohou zničit různí hmyzáci-obaleči a jiní.

    S okurkami mám výhodu - ještě jsem je nevysela.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 23.04.2024 22:26
     

    Okurky mám v teple, vzpamatuje se jen pár.....snad please smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 24.04.2024 04:43
     

    Okurky, cukety, dýně... se chystám nasít snad v pátek. Do kelímků - kvůli slimákům, i na zahradku, něco snad přežije. Ořechy tu taky mám loňské a jsem fakt ráda, že nebudou. Obejdu se bez nich. Krmila jsem s nimi loni sýkorky, obden loupala misku.

     
  • Autor: JaniV
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 24.04.2024 09:33
     

    Manco,já vlašáky jen roztluču paličkou,do každého prasklého se dostanou a krásně to vyzobou.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 24.04.2024 10:19
     

    Já si dnes zanadávám na něco jiného - na moji lednici Whirlpool.

    Nadávám přoi každém větším čištění, což nastalo právě dnes. Má dole dva šuplíka nad sebou, kteréé ale jdou vyndat jen po půlhodině nadávání s zkoušení. Nejde prostě jeden vytáhnout a vyčistit, musím vyklidit celou lednici, vyndat hlavně poličku nad tím horním a ten vyklopit téměř svisle a po delší době zkoušení a cloumání dostanu ven. Totéž s tím spodním. angry smiley

    Samozřejmě za chvilku zapomenu, že by se mi líp manipulovalo s prázdným, a naplním ho a zase dlouho s ložitě dávám zpět. Donutilo mě to dávat si pozor, abych si v šuplíkách neudělala binec moc brzy a nemusela je čistit.

    Ale teď už je lednice vypucovaná a já si budu možná až celý týden pamatovat, kde v ní co mám. grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 24.04.2024 20:25
     

    SPIKE, docela vidím sama sebe s mzazničkou ... taky ji teď na chvíli mám OK ... na chvíli, kdy si bgudu pamatovat.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 25.04.2024 20:05
     

    Potřebuju. Máme domluvený už od loňska řemeslníky na fasádu. Nejdřív měli přijít vloni v srpnu, pak v listopadu, pak hned jak nebude zima, pak v půlce dubna, pak zítra a dnes zase volal, že to nestíhají......

    Twl, to je něco na mě. Ještě že jsem už všechno nevyklidila. Prdím na ně. Nebudu předem nic chystat, až tady budou, tak tady budou. To je něco na mě.

    Ale prý si mám zvykat, že je to s řemeslníkama normální. angry smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 25.04.2024 21:19
     

    Gabčo, víc než normální ...na budku už ... kamarádka takhle číhá na člověka, který má přijet s malým bagrem či čím, že vyhrne rýhu na základ po plot a bránu, už tři týdny ... téměř se bojí odejet na nákup, co kdyby kretén nezavolal napřed a náhodou přijel, zítra určitě, zítra ..,. furt dokola odpověď. Nooo nic, obtěžuje to, čekání je opruz, brzdí v denním režimu ... jsou však věci trochu horší ... nebudu vzpomínat Ukrajinu a pásmo Gazy, to opravdu nechci .. chci uklízet jen před vlastním prahem ... třeba dnes u nás v dědině, městské části ... od rána hledají pána složky pomáhat a chránit, proč nevím úplně, asi se někde ztratil ... kamarád při cestě domů na oběd ho uviděl ... nechtěla bych to zažít ... visel na stromě kousek od domu kde bydlí sad smiley

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 25.04.2024 22:43
     

    Elí, takových případů je čím dál víc. Hodně lidí a dost často i v pokročilejším věku tuhle dobu prostě špatně snáší. Celkovým nastavením společnosti si některé skupiny začínají připadat méněcennými a dnes už na ně padá i pocit určité determinace dané třídou, z které pocházejí a cítí ohromnou obtížnost vymanit se z téhle předurčenosti.A to je hrozně špatně hlavně u mládeže.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 26.04.2024 00:20
     

    Gábi u nás to samé. Na zateplení měli přijít na podzim. Když bylo pěkně neměli čas, pak začlo mrznout tak to prý nemůžou lepit to by praskalo. Takže přijdou na jaře, březen nic, 14 dní před Velikonocemi postavili lešení a tím to všechno zatím skončilo. Prý nemůžou lepit dokud není v noci víc jak plus pět stupňů. Tak čekám že se ozvou SNAD teď 🤦🤷.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 26.04.2024 09:30
     

    Já jsem měla kliku na firmu na přestavbu domu, ale potom mě otrávila maličkost od soukromníka, který mi měl udělat pergolu. Nevím, proč mi vůbec sliboval, že to udělá, proč to neodmítnul. V létě a na podzim nemůže, to dělá střechy a na ty logicky potřebuje lepší počasí. Když jsem mu volala později, tak prý v zimě to dělat nemůže (proč tedy před tím říkal, že to udělá právě v zimě, když bude aspoň trochu počasí?!), na jaře už zase neměl čas. Dokonce si to přišel změřit, ale potom po telefonátu si na mě nemohl ani vzpomenout, papír, na který si to psal, dávno neměl... angry smiley

    To už jsem nevydržela a sehnala někoho jiného, spolehlivého. Asi to bylo dražší, ale bez průtahů.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 26.04.2024 11:00
     

    Holky,moje sestra předělávala bytové jádro a kuchyň minulý rok od března skoro doVánoc,už byli na mrtvici,pořád nějaký zádrhely.Práce na sebe nenavazovaly a věčně něco chybělo,nebo to udělali blbě a muselo se to předělat.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 26.04.2024 14:36
     

    Bosku, předělávám koupelnu už 6 let - zatím k tomu nedošlo a je víc než potřeba ... ale ... já snad raději chodím přes výkopy než se dohadovat s řemeslníky. Moji chlapi by nějak zvládli, ale nedají to jednak se zdravotními neduhy a taky vytížeností nejen zaměstnání. Občas jsou věci mezi nebem a zemí thumbs up , ale nejde o život, naštěstí.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.