úterý 4. října, 15:09 Svátek má František
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček

Podkategorie:

Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Mám radost aneb povedený den

Datum: 11.03.2008 14:37

Zakládám tuto diskuzi pro ty, kteří mají radost nebo si radost udělali nebo je něco/někdo potěšil winking smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Upraveno 2 krát. Naposledy upravil drahus (01.02.2012 20:55)

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: SPIKE

Re: Mám radost aneb povedený den

Datum: 22.05.2021 08:59

Regi, dobrých zpráv není nikdy dost. love smiley

Teď si můžeš užívat jara a léta (které snad i letos přijde, ikdyž to teď tak vůbec nevypadá).

• Autor: Reklama

• Autor: bosk

Datum: 22.05.2021 09:01

kaaj napsal(a):

jak já ti rozumím - grinning smiley eye rolling smiley

To já taky.První litr dobrý,ale pak čím dál větší odpor brrr.Ale manž.maminka ve špitále tolik toho nepila,jenom něco míň.Asi nechtěli babku tak trápit.

• Autor: Pinka

Datum: 22.05.2021 09:07

Regi, lepší zpráva nemůže být thumbs down moc ti to přeju love smiley

• Autor: cancourek
    Status:

Datum: 22.05.2021 09:27

Regi, moc gratuluji flower smiley flower smiley flower smiley

• Autor: gabca

Datum: 22.05.2021 09:35

Dobrých zpráv není nikdy dost. Regi, super. thumbs down love smiley

• Status: expert

Datum: 22.05.2021 09:58

Samozřejmě jsem ráda sama za sebe ale je to i dobrá zpráva pro ostatní. Může to potkat každého. Dá se s tím bojovat a když se daří, tak i normálně žít.

• Autor: Anavi

Datum: 25.05.2021 11:04

Regi, to moc ráda čtu. love smiley flower smiley

• Autor: kaaj

Datum: 26.05.2021 10:32

nevím , jestli do radostné zprávy nebo nadávací . . ráno pro mně přijela ml . dcera ajely jsme na polikliniku . myslela jsem že je domluveno u praktika žádanka na rentgen těch kolen a páteře .omyl - musely jsme čekat na doktora až jsme byly na řadě. to mně Zuzka od auta vzala na vozík v hale. no děs . brala všechna futra, rohy a co se dalo . vozík šmejd .pak jsme přijely do ordinace a dr. hned na mně , kdy jsem tam byla naposledy. jsem mu říkala, že jak jsem měla ishias. to zas není tak dlouho . a jinak si nechávám psát léky na telefon .

pak se do něho pustila Zuzka- že ji zajímá , jaké mám práva na ošetřovné a příspěvek na el . vozík . to jsem zírala- ani se nevzpíral a hned ji všechno vysvětlil a doporučil mně k rehabilitační doktorce , aby poslala vyjádření. tak jsem tam objednaná na 3.6 . pak odběry krve, rengeny . ještě jsem se stavila na očním , napsat kapky. . v pátek do Ostravy na další dávku očkování . 10.6 do Rožnova na ortopedii s výsledky. Zuzka naštěstí pracuje z domu přes PC , takže to jde. tu starší poslali do N.Jičína na zástup..

jsem úplně schvácená - ještě, že si dcera všechno pamatuje . já už to nezvládám .

takže fakt POVEDENÝ DEN winking smiley

Datum: 26.05.2021 10:38

Kájo, jak to řešíte třeba s parkováním? Mamka je momentálně docela imobilní. Když ji někam dovezu až před vchod a jedu hledat kdovíkam místo na parkování, mám strach, aby mezitím o holi někde nebrkla nebo nespadla... ne všude mají k dispozici hned za dveřmi nějaké vozíky... a když jsem se dívala, za jakých okolností se vydává průkaz na parkování pro postižené, tak je to téměř nedostižné... aspoň se mi to zdálo. Je to pak docela blbá situace. Ideálně, kdyby jeli pak tři lidi... jeden by došel s mamkou a druhý se postaral o auto. Třeba v HK ve Fakultce je parkování dost očistec. confused smiley

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (26.05.2021 10:38)

• Autor: kaaj

Datum: 26.05.2021 10:51

no právě - před poliklinikou není nikdy místo - Zuzka mně zavezla až ke dveřím , sanitka čekala až vyjede . to byla taky věc k projednání s doktorem . pokud si pamatuju , tak ji řekl , že na sociálku pro tiskopis a pak asi k němu . to už by měl mít výsledky z ortopedie , kardio . . nechtěla jsem dlouho - několik roků . ale dědek a rodina mně dotlačili k řešení ,ve zlepšení nohou nevěřím a operace kvůli srdci není možná .

vozík mi chtějí koupit za 40 tisíc - bude na něm jezdit i dědek do obchodu .kdyby pojišťovna přispěla, bylo by to fajn , ale asi ne. ..

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (26.05.2021 14:34)

Datum: 26.05.2021 11:12

Člověk nerad něčeho zneužívá, ale pak mám opravdu strach ji někde nechat "odloženou", někde nejsou ani lavičky... tak se bojím, aby se mi tam zatím nesesypala... kolikrát hledám místo třeba čtvrt hodiny... confused smiley

• Status: expert

Datum: 26.05.2021 21:57

Parkování je katastrofa. Pamatuju, když jsme jezdívali někam s tchýní s Alzheimerem, co jsme měli doma, museli jsme jet dva. Tu nebylo možno nikde zaparkovat.Pak pamatuju situaci, kdy jsem jako velmi špatně chodící musela někam k doktorovi. Vozíky nejsou skoro nikde. Kaaj, neodříkej se předem. Kdyby to bylo jen o trochu lepší, tak je hurá. A vozík na nákupy dědek užije.

Datum: 27.05.2021 10:15

Tak tohle mě dojalo k slzám.. krmení čápa s mláďaty, který přišel o samici.

[www.youtube.com]

a tady je živá kamera z Nových Buků:

[www.youtube.com]

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (27.05.2021 10:40)

• Autor: Pinka

Datum: 27.05.2021 10:46

Moc krásné video, chudák by to sám asi nedal. Jestli je to ten, o kterém psali, tak je to dvojnásobný vdovec.

Podobné příspěvky
Diskuze: Co je poulard? Výchova obou rodičů Jak zabavit děti?

Dostala jsem od kamarádky krásnou kuchařku Grilujeme doma i v přírodě. Mezi jinými je tam i recept na Plněného poularda . No jo, ale já nevím, CO mám

Autor: Anavi - 21.02.2008 11:15
Rubrika: Povídání o vaření - Komentářů: 28

Dobrý den,mám 4 holčičku. Do nynějška jsem vychovávala malou téměř sama, protože tatínek nám jezdí na kamionu. Ve výchově jsem přísnější, hlavně u věc

Autor: zurina - 04.10.2010 08:26
Rubrika: Výchova a péče - Komentářů: 141

Ahoj všem, mám doma dva malé raubíře 6 a 8 let a rozhodně nechci aby trávili volný čas u hraní pc her...máte někdo zajímavý tip, jak se s nimi zabavi

Autor: marcelab - 28.11.2011 21:33
Rubrika: Školáci - Komentářů: 45
Blog: Vole, jsem jakoby starej…. Liško, chceš panáka? Tulák se vrací

Když jsem byl mladej, bylo v módě slůvko „vole“. Oslovovali jsme se „ty vole“, zvolání téhož bylo projevem úžasu, nadšení….. Byli mezi námi tací, kteř

Autor: Blb - 04.04.2009 18:35
Rubrika: Životní styl - Komentářů: 13

Liško, chceš panáka? Tato věta zněla v denním baru starého hotelu Palace na rohu Jindřišské a Panské dost často. Stejně jako „Liško, koupíš mi panáka

Autor: Blb - 07.05.2011 11:53
Rubrika: Ostatní a volné téma - Komentářů: 9

Dobrý den, tak mně tady máte. Kde jsem byl? Pořád ve svém bytě, ven jsem vylézal jen s Tobískem a také do Thomayerky na operaci kýly. Mezi lidi se mi

Autor: Blb - 06.10.2011 15:36
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 17
Galerie: Moje další vnouče Nuda v městě To je žrádlo!
  Moje další vnouče
Autor: Blb - 26.12.2006 22:32
Rubrika: Těhotenství - Komentářů: 6
Nuda v městě
Autor: Blb - 30.12.2006 22:12
Rubrika: Puberta a dospívání - Komentářů: 9
To je žrádlo!
Autor: Blb - 01.08.2010 18:38
Rubrika: Co dům dal - Komentářů: 12
Adresář: http://www.mastibe-hotel.cz   

***** Hotel pro psy a kočky MASTIBE ***** psí hotel Hotel pro psy, kočky a jiná drobná zvířata v krásném a klidném prostředí nedaleko Pardubic. Pro v

Autor: mjaris - 13.12.2008 10:18
Rubrika: Domácí mazlíčci - Komentářů: 0

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.