středa 8. května, 07:05 Svátek má Statní svátek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: monisek
Status:
Výsledné hodnocení: 4

Dělená strava podle LK 5

Datum: 10.05.2011 18:40
 

Vítejte stávající i budoucí dělenky v diskuzi Dělená strava podle L.K. - v pořadí již páté!!! flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 14
  • Autor: Endryska
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 06.10.2011 09:50
     

    Helčo (nevím kam dřív kuknout, teď jsem dopsala román do stolečkugrinning smiley ) zvířátkové müsli neznám , što eto?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle LK 5

     
     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 06.10.2011 09:57
     

    Endrysko.. recept...

    3vejce našlehat s 1-2 lžicí fruktózy

    přidat 2lžice oleje,sušené mléko ,mleté ořechy,může se i kokos a zpracovat do úplné tuhosti(jako když je těsto na cukroví)

    dát do mrazáku na 2hod.

     

    Na pečící papír nastrouhat (na těch větších očkách)

    dát péct,po upečení nechat vychladnout a cca1-2dny nechat na vzduchu,nebo usušit na radiátoru,ať to ztvrdne

    pak přidat :

    dia čokoládu

    nasekané mandle.

    Vše promíchat a nasypat na bílý jogurt.

    krásně to křupe,je toho hodně,tak to vydrží na dlouho

     

    - nastouhat mi to nešlo a tak jsem to prostě nadrolila na pečící papír a pak jsem to dodrolila až to bylo upečené thumbs down

     
  • Autor: Endryska
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 06.10.2011 10:20
     

    Helčo díky to vypadá fakt dobře, o víkendu udělám flower smiley flower smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 06.10.2011 10:22
     

    Ahoj dělenky.Za prvé děkuji Helči za podporu.

    Dneska zase zvířátka,ráno smaženice z hub a rajčata,v poledne plněná cuketa mletým masem,večer zase co se namane asi nějaký sýr.Na zítřek přemýšlím o kytičkách koupila jsem si celozrné pšeničné lupínky tak budou se zajícem,k obědu bramboračka,jablečný závin a kvečeři pečené brambory s česnekem.Zatím čauky musím jít něco dělat coffe smiley coffe smiley coffe smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 06.10.2011 10:36
     

    Endrysko...je překvapivě dobré tak si ho určitě udělej. Mě tedy moc dlouho nevydrží, protože si ho sypou do mléka děti eye rolling smiley grinning smiley

    Zdeni..sakra - smaženice. mls smiley mls smiley ..u nás vůůůbec nerostou. už jsem se odhodlala k tomu, že si je teda budu muset koupit eye rolling smiley ale věřte někomu na nettu, že ty houby fakt zná eye rolling smiley ach jo...je to prostě bída

     
  • Autor: denina
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 06.10.2011 10:36
     

    Zdravím vás po delší doběsmiling smiley

     

    úbytek na váze asi 2,5kg..jsem se dnes vážila ráno s ryflama a už se mi je nechtělo svlíkat, tak jsem si odečetla 0,5kggrinning smiley

    na cm asi víc, protože mi plandají ryfle..jsem si je schválně vyprala, jestli to nebylo jen vytahaností..a i po vypraní jsou mi volnějšígrinning smiley ..se divím stále hřeším, jsem pořád v práci a tak mám mlsnou, tak si pěkně dávám 2x po sobě v kytičkový den kávičku se sojo mlíkem posypaný skořicí (skořice prý spaluje tuky-asi něco na tom bude-když na celulitidu atd. jsou většinou skořicové zábaly) s croasanem plněný čokoládou stydlin smiley mls smiley ..co už .

    O víkendu nás čeká opět oslava..tak dám kytičky ať můžu trošku pít , ale co na stůl pro sebe na zobání to teda nevímsad smiley ..asi mrknu do receptů, pokud něco takového tam mátesmiling smiley

    Nebo máte nějaký tip?thumbs down

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 06.10.2011 10:39
     

    Deni..při kytkách je to v pohodě winking smiley celozrné bagetky si nakrájej a prdni na to...např pomazánku z tofu (rozmixovat,naředit soj mlékem a přidat co je libo...kapii,okurky...kečup.) nebo prostě máslo (kytkový) a rajčata a majolku thumbs down thumbs down Nebo já si dělám pomazánku tak, že rozmixuju moravanku (i s feferonkou) zamixuju do toho uzený fotu a smíchám s majonézou...fakt moc dobrý thumbs down

    Jináč graguluju k úbytku thumbs down thumbs down thumbs down šikulka a rifle potěší viď grinning smiley thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil HelaB (06.10.2011 10:40)
     
  • Autor: Sasenka
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 06.10.2011 13:21
     

    Děvčátka kdy je zase úplněk???Kdy budeme papat zase jenom ovoce?? confused smiley No když bych každý měsíc tohle držela tak za rok 12kg dolů taky dobrý,ne?? thumbs down Mě váha teď pořád nějak ne a ne se pohnout.Mám to známé lítací kilo.Já chci ješte aspoň 10kg dolů,pomooc. please smiley Dnes mi teda kamarádka řekla,že jsem zase pěkne zhubla,ale to že jsme se neviděli tři týdny.Ale já mám pocit jiny.Ale co ono to půjde,musí!!!!! Jen teď máme plno jablek a hrušek a já se pořád láduju ovoce tak jestli to není tím.Ovoce je přece sladké,ne??? confused smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 06.10.2011 13:57
     

    holky....musím vám napsat...dělala jsem si k obědu játra (restované) a protože v Penny měli krááásnou růžičkovou kapustu, kterou jsem koupila původně do polévky (pro manžu - mě to nechutná), ale zapoměla jsem si koupit zeleninu na přílohu, tak jsem to prubla . Chvilku jsem tu kapustu povařila a pak zprudla orestovala (hodně)na oliji s grilovacím kořením...je to strašně dobrý -jako přílohu doporučuji thumbs down thumbs down thumbs down

    Sasenko...to může být tím ovocem winking smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 06.10.2011 14:13
     

    No Deni, jak píše Helča, nakrájej si nějaké tmavé pečivko, potři třeba tataráčkrm, já si z toho taky dělám jednohubky...taky zeleninku můžeš, třeba nějaký oříšky(ne arašídy)...nebo si udělej takové ty slané tyčinky z listového těsta smiling smileymožná popcorn?(to si nejsem jistá, jestlio je ok, ale je to kukuřice,tak třeba jo smiling smiley)

     
  • Autor: denina
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 06.10.2011 14:54
     

    Heli, Aji ..díkysmiling smiley thumbs down .

    udělám tedy tu pomazánku na pečivo a z listového těsta..bych mohla udělat do něho nějakou kytičkovou náplň..normál dávám uzeninu, zelí..tak asi jen zelí..nějaké koření a nebo jen potřu nějakým maglajzemsmiling smiley sroluju, nakrájím na kolečka a upěču ..jako by malý pizzy :-) dělá má tchýně..zas mám chutě ..jdu si dát coffe smiley , ale croasannono smiley stydlin smiley grinning smiley

     

    Saši, ovoce.., aby se to projevilo na váze to by si musela jest asi fakt na kila denně a to si nemyslím nebo jóóógrinning smiley ?

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 06.10.2011 14:57
     

    No jasně Deni, listové těsto jde na milion způsobů smiling smileyMůžeš třeba naplnit špenátem, určitě luxusní záležitost smiling smileyNebo tak jak píšeš, s čímkoliv smiling smileyObyčejné proužky na tyčinky stačí pokmínovat, posolit a je to mňamka mls smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 07.10.2011 07:14
     

    Dobré ránko holky,

    už jsem v práci, baštím jogurt s medem a skořicí...Na oběd mám zbytek ze včera-vařené kuře a květák... smiling smileyVečer jdem ke známým, tak večeře asi uzobaná ze stolu smiling smileyUž se mě ptali, jestli mám kytičky nebo zvířátka grinning smileySprávně, zvykaj si smiling smiley

    Jinak tady prší, fialovej hnus...blééé...

     

    Tak Vám přeji hezký den flower smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 07.10.2011 08:23
     

    zdar..dnes zvěř

    snídaně ..jen presíčkos mlíčkem (nestihla jsem našlehat-páč to bylo dneska nějaký hektický grinning smiley )

    sváču..nemám

    oběd..květáková polévka

    k večeři jí dorazim winking smiley

     
  • Autor: Monulina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 07.10.2011 15:21
     

    Ahoj,

    opět zvířátka..

    snídaně káva s mlékem

    sváča kuřecí šunka, rajče, okurka

    oběd zelenina

    a k večeři se zkusím držet u zeleniny, uvidím.

    Z Podkrušnohoří hlásím první spadlé krupičky sněhu, taky už tomu ta zima co je venku odpovídá. Holky..mám takový dotaz, z nudy smiling smiley ..myslíte, že když už teď v říjnu napeču třeba linecký, že mi to do Vánoc vydrží? Já vím že to je šílený grinning smiley . Rozčiluju se už když v září vidím v obchodech kolekce, že s tím přicházejí tak brzo a sama se takhle pomátnu. Tak mě to napadlo, že si ty Vánoce letos udělám pohodové a začnu postupně každý měsíc s něčím abych pak měla klídek a ne jako každý rok stresy.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.