pondělí 6. května, 02:15 Svátek má Radoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: monisek
Status:
Výsledné hodnocení: 4

Dělená strava podle LK 5

Datum: 10.05.2011 18:40
 

Vítejte stávající i budoucí dělenky v diskuzi Dělená strava podle L.K. - v pořadí již páté!!! flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 14
  • Autor: irisiris
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 16.10.2011 09:45
     

    PAPINKO!!!!!!!!!!!!!!!!thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle LK 5

     
     
  • Autor: Romca
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 16.10.2011 09:46
     

    Papinko-moc pěkně napsanéthumbs down thumbs down thumbs down Pod celý článek co jsi napsala se podepisujithumbs down Konečně to někdo udělalthumbs down Nic proti nikomu nemám,je to přeci jen virtuální svět,ale to co se tady děje minimálně půl rok je hroznéthumbs up Chtěla bych,aby se vrátila stará diskuze a staré v uvozovkách dělenkylove smiley Škoda,že to tak dopadlosad smiley Naštěstí mám tu možnost s některými holkami komunikovat i jinak a za to jsem hrozně ráda,poznala jsem dalších pár kamarádek,které mi přirostli k srdci a nejen mě,ale i mé rodině a za to jim moc děkujilove smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: tetapetra
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 16.10.2011 10:10
     

    Dobrý den, myslela jsem,že tato diskuse je pro všechny, kteří chtějí dělit, a ne, že se budeme dělit na nové a staré dělenky!! Já vás pročítám už více jak měsíc a moc se mi tady líbí, podařilo se mi zhubnout za tři týdny 4 kg a jsem moc spokojená. Až do teď...Odsuzovat někoho, že si sem tam dá bílé víno a dělat z těchto lidí alkoholiky, není od vás moc pěkné vy "staré dělenky" :-( Navíc sama Kořínková psala, že se sem tam může bílé víno nebo vinný střik při rostlinném dni. A navíc je to od každého věc, nevím, proč vás to tak rozčiluje....Mějte pěkný den.

     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 16.10.2011 10:35
     

    PAPINKO,plně s tebou souhlasím thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

    To věčné navážení do starých dělenek a věčné omlouvání alkoholu,to fakt teda nemusím!!nono smiley nono smiley

    TETAPETRA tady nejde o staré a nové dělenky,ale o chování některých holek odtud,kdyby sis přečetla zpětně diskuzi,pochopila bys o co jde.tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley Neni to,že by jsme nechtěly radit pořád dokola,jak tu některé píšou,ale je to fakt o chování některých z nich!!!

    Měla jsem to tady ráda,ale ted je to fakt o ničem!!!

    A NĚKTERÝM VZKAZUJI,ŽE SE Z TOHO FAKT NEOPUPÍNKUJI,ANI MĚ NEPOPRASKAJÍ ŽÍLY!!!grinning smiley

    grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 16.10.2011 10:42
     

    Tetapetra: blahopřeji k úbytku thumbs down Nicméně jak jste psala, jste tu nová. Proto jste určitě nedočítala diskuzi necelý rok zpět. A především únor 2011. A proto ani nemůžete vědět, na co reagovala Ola. Především se za toho 3/4 roku nic nezměnilo. Nikdo nikoho neodsuzuje za to, že pije alkohol, ale že propaguje, že dělí a u toho pije alkohol. A pokud jste dobře četla můj příspěvek, psala jsem, že nemám namysli ty, kteří si občas něco dají. Mám namysli ty, kteří pijí často a rádi, a takoví lidé skutečně jsou alkoholici, i když si to nepřiznají. Protože se neumí vzdát alkoholu.

     

    A pokud jste dobře četla grafy, najdete v nich, že Zásadně ne: cukr, alkohol... A napadlo by Vás dát si něco s klasickým řepným cukrem při dělení??? Asi ne, že??? O to nám jde, o nic jiného.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Papinka (16.10.2011 10:42)
     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 16.10.2011 10:44
     

    Sindy: thumbs down thumbs down thumbs down Mě taky ne, příspěvek jsem psala v naprostém klídku a pohodě spinning smiley sticking its tongue out 

     
  • Autor: Mikysek
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 16.10.2011 10:50
     

    Papinko pěkně si to napsala souhlasím s tebou. thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Mikysek (16.10.2011 10:51)
     
  • Autor: tetapetra
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 16.10.2011 11:14
     

    Ok ok, rozhodně jsem se nechtěla hádat winking smiley Jen mě to trochu zamrzelo, ty řeči o starých dělenkách...Myslím ,že jsme všechny na jedné lodi, ne? smiling smiley 

     

    Jinak dnes zvířatka, snídaně kuřecí párky s hořčicí a čaj, svačina kafe s mlékem, oběd segedín (dle dělenky) a na večeři asi tuňák se zeleninovým salátem.

     

    Zatím ahoj a všem přeji hodně ubytých kil, já se zítra budu opět vážit (každé pondělí), tak uvidíme smiling smiley

     
  • Autor: cojinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 16.10.2011 11:21
     

    Plně souhlasím s Papinkou. thumbs down A kdo nezažil diskuzi od začátku, asi těžko pochopí o čem je řeč. Ale opravdu se nedá srovnat dnešní a dřívější diskuze. thumbs up

    Jinak všem přeji pěkný den. flower smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 16.10.2011 14:53
     

    tetapetra: Určitě, my se také nechceme hádat... flower smiley Ale také to nechceme nechat jen tak. Prostě jsou určitá pravidla, která se mají dodržovat...

     

    Věřím, že ty, kterých se to týká, si z toho něco vezmou a v lepším případě změní přístup, v horším odejdou úplně pryč. thumbs up

     
  • Autor: evinka
    Status:

    Papinka

    Datum: 16.10.2011 19:37
     

    súhlas...thumbs down ak chcete zhodiť, alkohol nepijte... ak už udržujete a občas si dáte, to je v pohodke. Ale nemusíte tu o tom v kuse vypisovať, lebo na totálku zmagoríte nové delenky, ktoré si budú myslieť, že alkohol je predsa ok, ved v diskusii ho pijú skoro denne... potom samozrejme nezhodia a budú na delenku nadávať, že nefunguje..a ona práveže funguje, ale bez alkoholu.

     

    k téme staré a nové delenky-áno, sme všetky na jednej lodi a nikdy sme nikomu nebránili pridať sa, naopak, každého sme milo privítali. Ale toto je diskusia o delenej strave a do delenky alkohol proste nepatrí aj ked sa na hlavu postavíte poniektoré. To je akoby ženské v diskusii o fialkách propagovali každý deň polievať alebo hnojiť a fialky by im zhnili....

     

    Ale mám pocit dievčatá, čo vás tu poznám už pár rokov, že proste kto nechce, nepochopí a bude sa tu furt oháňať tým, že my sme úzkoprsé, bez zmyslu pre humor atd atd...

     

    a ÁNO, to je presne ten dôvod, prečo som sem aj ja prestala chodiť, lebo to tu prestalo mať úroveň.

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 17.10.2011 07:22
     

    Dobré ráno, tak je zase pondělí, dnes budu na zvěři, mám tady kafe s mlékem coffe smiley a na snídani si dám salátek - vařený celer, mrkev a vajíčka, kousek tvrdého sýra, kyselé okurky a cibule - vše decentně spojeno domácí majonézou. Majonézu jsem stvořila z olivového oleje, ale víckrát to neudělám, páč se mi zdá trochu jakoby hořká... tongue sticking out smiley

    Manžel se na dělenku vyprdnul, bohužel, ale on nehubnul vůbec, tak hoto nebavilo. Chlapi nemají výdrž, no ale možná se ke mně teď přidá.

    Nevím, jestli mám právo se k problému vyjadřovat, poněvadž nejsem úplně "stará dělenka", ale fakt je, že diskuse ve stolečku pro dělenky bývá občas, no... sad smiley A co se alkoholu týká, taky si někdy něco dám, nejsem úplný abstinent, ale s dělenkou to moc dohromady nejde.

    V sobotu jsem konečně sehnala od Kořínkové Dietu do kapsy - nebo tak nějak se to jmenuje, a tam je napsáno, že třtinový cukr raději vůbec ne, to mě trochu překvapilo. A jsou v té knize hezky popsány jídelníčky, člověk se může trochu inspirovat. winking smiley

     
  • Autor: tetapetra
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 17.10.2011 08:10
     

    Dobré ráno všem flower smiley Dnes jsem se opět zvážila, a další 1,5 kg je pryč smiling smileyUž v minulosti jsem dělenou stravu držela, a věděla jsem ,že mě opět nezklame. Jde to zatím pěkně dolů,ale je to tím, že je taky z čeho hubnout grinning smiley

     

    Dneska opět zvířatka, na snídani kafe s mlékem, obložený talířek (šunka,sýr,paprika,sal.okurka),na oběd zbytek segedínu ze včerejška a pak se uvidí winking smiley Mám pětiměsíční holčičku a dneska jdeme na první cvičení miminek, tak snad se nám to bude líbit a nebudeme tam plakat smiling smiley

     

    Katastrofka: ten tvůj salátek vypadá luxusně, zkusím taky mls smiley

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 17.10.2011 08:12
     

    Taky nejsem úplně stará dělenka,ale ani úplně nová tak nevím,kam jsem zařazena.Jenom bych chtěla poznamenat jak jsem jsem byla ráda,že jsem objevila tuto diskuzi,že nebudu sama ,získám rady ,recepty a tak,ale některé z těch starých dělenek mně ignorovaly hned na začátku.Na dotazy mi neodpovídaly a bavily se jen mezi sebou.Zdůrazňuji NĚKTERÉ.Jinak dneska si dám zvěř.

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 17.10.2011 08:18
     

    Ahoj dělenky (ať už nové nebo staré),

    pozorně jsem si četla Vaše názory. Vůbec jsem netušila, že je to tak "vážné"...Pochopila jsem, že Vám to vadí, ale že až tak, to jsem si opravdu vůbec nemyslela. Nicméně já jsem jedna z těch "alkoholiček" grinning smileyMůžu Vás ujistit, že alkoholička nejsem winking smileyJednoho alkoholika mám v rodině, je to opravdu hrozné a vážila bych význam těchto slov. Ale to je jedno...

    Chtěla jsem napsat, že kdybych věděla, že Vám to opravdu tak vadí, určitě bych to sem nevypisovala. Přestože alkohol jistě nevynechám, určitě tady nemusím o tom vypisovat!!!

    Souhlasím naprosto se vším o alkoholu a hubnutí, ano je to fakt, že to zbržďuje ne-li zastavuje dělení. Já třeba hubnu i s tím, ale nemusí to tak být u všech. Také teď souhlasím s tím, že je tato diskuze o dělené stravě a chápu, že zásady by se dodžovat měly. Také Vás, co jste poctivé a nepijete, je více a rozhodně máte s dělenkou větší zkušenosti než např. já a určitě můžete novým holkám daleko lépe poradit, takže bychom je o Vás asi neměly připravit. (i když, když jste se všechny najednou ozvaly, tzn. že sem asi pořád chodíte,ne? smiling smiley)

    No já když jsem před dvěmi roky nebo jak dlouho to je začála mezi Vás chodit, strašně mi to pomohlo, opravdu. Teď v únoru opravdu nevím, co se stalo, ale určitě sem přeci nemusíte přestávat chodit. Já osobně tady opravdu slovo alkohol absolutně nemusím zmiňovat a myslím, že každý. Tohle si můžem nechat pro sebe. V mém případě teď stejně není co si nechávat pro sebe, jelikož teď nepiju nic (nejsem na abstinenční kúře grinning smiley ).

    Já třeba se snažím dodržovat téměř všechno podle dělenky, knihu mám, a pozorně dělím. Kdyby tady někdo sebevíce psal, že je každý den namol a hubne 10 kilo za den, tak mě to neovlivní. Jako začínající dělenka jsem se držela striktně grafů a věděla jsem ze své hlavy, že alkohol ne!Myslím, že když chce někdo hubnout, musí mít svou hlavu a ne se řídit někým jiným!(to k tomu, že by to mohlo nově příchozí ovlivnit)

    No a další věc je taky to, že já jsem taková dělenka, že třeba půl roku dělím,pak zas ne a znova a znova ne. Takže já určitě nebudu ta, která tady bude těm holkám pomáhat třeba za měsíc, dva, tři , proto by jste sem měly vy "staré dělenky" docházet, protože vy jste trvalé...

    Holky, neblbněte, nehádejme se. Dyť alkohol přeci za hádání nestojí smiling smileyZa mě máte omluvu a už prostě mlčím...

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.