středa 8. května, 22:00 Svátek má Statní svátek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: monisek
Status:
Výsledné hodnocení: 4

Dělená strava podle LK 5

Datum: 10.05.2011 18:40
 

Vítejte stávající i budoucí dělenky v diskuzi Dělená strava podle L.K. - v pořadí již páté!!! flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 14
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 03.10.2011 08:36
     

    čao dělenky a tukožroutko winking smiley grinning smiley

    Monulino..víš to dobře, jak je to s tou tatarkou (majolkou) a ten rostlinný olej je v tom trochu blbej, ale když to nepřeháníš a nesníš každý týden 3 skleničky tak je to asi fuk. Jinak dík...taky tukožroutim a na tu tláču mám děsnou chut..je totiž bombová thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle LK 5

     
     
  • Autor: pajule1
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 03.10.2011 12:08
     

    Ahojte dělenky,

    tak po třech týdnech s osobní váhou jsem zjistila, že mi hmotnost skáče plus minus kilo, vlastně dneska jsem měla 114,7 kg, takže by to byl úbytek 0,5 kg, ale zdá se mi, že ve skutečnosti a v cm jsem zhubla přece jen trochu víc, rifle mám volné a za takové dva týdny si asi budu muset koupit menší, no fakt :-). Taky mi poprvé bývalé kolegyně na srazíku v pátek řekly, že se jim zdá, že jsem zhubla, tak jsem měla radost, protože s tou mou váhou je jasné, že nějaké zhubnutí poznají lidi tak za rok :-). Zdá se mi, že to "odtučňování " postupuje jakoby odshora postavy, nejvíce to vidím na hrudní kosti, jako by mi z prsou ubyla tak dvě kilová balení cukru nebo mouky :-), taky nohy a zadek se zmenšily, ale střed postavy, ten zůstává v celé své nádheře obří tukové pneumatiky :-).

    Ajinko, držím pěsti s tukožroutkou, držela jsem ji kdysi před 15 lety, když jsem byla strašně tlustá- 68 kg :-), zhubla jsem za ten týden strašně, břicho a žaludek jsem měla úplně vcuclé, ale ta "vůně" polívky se mi tak nesmazatelně vryla do paměti, že už jsem od té doby nedokázala nikdy polknout ani lžíci té polívky.

     
  • Autor: Sasenka
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 03.10.2011 12:33
     

    Ahoj dělenky,tak se zase po dlouhé době hlásím.

    Dělím poctivě přísný graf a přes měsíc stojím,ale nedá se nic dělat,musím vydržet,ono to půjde.Přemýšlím také o tukožroutské polévce.Jednu jsem ji dala a měla jsem za týden 2,5kg dole.A mám na ni docela zase chuť,ale pořád mi to nějak nevychází.Vždy mi mezi to vleze nějaký výlet nebo tak.Ale ke konci října mám klid tak do toho zase půjdu.

    Chtěla jsem se taky zeptat,když dělám salát nebo třeba včera jsem dělala čalamádu z okurek a je tam ocet a cukr,můžu přidat normální cukr???Já teda dala ovocny,ale jestli se to rozloží i takhle doma ve výrobcích.

    Přeji jinak krásný týden a hlavně hodně sluníčka

     
  • Autor: draza1976
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 03.10.2011 16:03
     

    Ahojda dělenky,

    jsem ráda že už jste konečně tady.O víkendu je tady skoro mrtvo winking smiley.

    Já pokračuju druhý týden ve zvěři,abych si nastartovala hubnutí ale zatím ani deko dole.Jsem spíš na kytky tak si dovedete představit jak mi ty kytičky chybí mls smiley a maso už mi leze snad i ušima a učinek zatím žádný.Holky vy jste po 14dnech zvířátek daly něco dolů?

    Jak to tady pročítám tak je nás většina co nám stávkuje váha,že?Já nevím jak vy,ale mě by stávkovat ještě neměla,mám dole 9kg a potřebuju ještě aspon´ 20kg,takže je co hubnout,tak fakt nevím proč to stojí.

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 03.10.2011 16:19
     

    Drazo...možná není od věci psát jídelníček...možná je někdě nějaká blbinka co ti to brzdí. Jak si na tom s medem..fruktozou a drinking smiley .drinking smiley to brzdí znamenitě smiling smiley . Jinak já na začátku zhubla strašně rychle hlavně na zvěři ..ale občasná stávka váhového úbytku je normoš winking smiley Tak neboj flower smiley

     
  • Autor: avanka.
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 03.10.2011 16:23
     

    ahojky devcata celý vikend sme makali jak divi tak sem se ani mezi vas nedostala ale moc drbanicka tu nepribilo tak jste si taky asi uzivali smiling smiley ted sem v praci a nevim kde mi hlava stoji co mam prace dneska jedu zviratka mam sebou vse na studeno hermelin sunku grilovaneho pstruha a nejakou zeleninu mls smiley mls smiley jinak u nas supr pocasi mam ted narocny tyden kazdy den 14hod v praci krom ctvrtka to mam volnospinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: draza1976
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 03.10.2011 17:29
     

    Heli-já fruktozou nesladím vůbec a medem taky skoro ne.Poslední dobou jsem si dávala do bílého jogurtu 2 pilulky sladidla ale to by snad nemělo brzdit.Jinak většinou snídám slabé párky,k obědu maso vepřové nebo kuřecí.a k večeři si dělám obložený talíř-klobáska,vejce hermelín,lovečák,šunka,zelenina a tatarka.ale to si myslím že je taky v pořádku,ne?když mě honí mlsná tak si dávám obyčejné mandle.

    Tak já vám budu psát jídelníček a vy zkušené na to přijdete,jste v tom zběhlé smiling smiley

    Jo a ještě jedna otázka-až dokončím to 14denní požírání masa,tak můžu přejet na kytky nebo musím setrvat delší dobu na zvířatech než se to hne?Já jsem spíš kytková a strašně moc mi chybí třeba chleba a nějaká sojová pomazánka,mnám mls smiley.

    Jo a zdravím moc milou a správnou Sněženku-pa smiling smiley

     
  • Autor: Endryska
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 04.10.2011 07:59
     

    Čauky holky nějak je toho v práci hodně a nestíhám.

    Dražo a zkoušíš se i měřit? Někdy to nejde na váhu, ale cenťáčky dolů jdou smiling smiley No a já bych možná zkusila ještě trošku změnit ty večeře, nevím tedy kdy večeříš, ale třeba takový hermelín, lovečák, tatarka, to jsou dost tučné věci, tak to třeba nahraď jen sýrem 30%, šunkou, vajíčkem, zeleninku, nebo třeba udělej salátek brokolice a různá zelenina trochu sýra 30% šunky, to já mám taky moc ráda, prostě ať je večeře míň tučnější

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 04.10.2011 08:36
     

    Ahojky holky dělený smiling smiley

    Já baštím pořád tukožroutskou polívečku, zatím pořád chutná smiling smiley

    Draza: no urcite souhlasím s Endryskou, je možné, že nehubneš na váze, ale v centimetrech jo...já jsem toho teď zdárný příklad, jelikož mi všichni říkají, žejsem neskutečně zhubla a váha stojí...tak nevím,..ale sama se cítím fakt hubenější...Jinak si také myslím, že tvoje večeře jsou tou příčinou, pokud nehubneš...Jestli to sníš třeba v 5 tak možná ok, ale pokud později, nemyslím si, že lovečák, hermelín a tatarka by byl způsob jak zhubnout, myslím, že určitě ne sad smileyjá si taky třeba dělám obložený talířek, ale mám tam šunku(nejlepší je kuřecí), sýr (20-30%), rajčátka, okurek, olivy...občas klobáska nějaká-ale ta je rozhodně taky dost hodně tučná (nějaká maďarská, čabajka apod.)

    Jako já teď třeba s dělenkou fakt dost asi hubnu,ale není to jen tím, že odděluji-taky se dívám na všechno, co jím a trochu se musím omezit,to je jasný. Samotné oddělení základních skupin bohužel nestačí sad smileyAle neboj, pohne se towinking smiley

    Avanko: grilovaného pstruha????no ti si teda dáváš grinning smileytaky bych si dala říct mls smiley winking smiley

    Holky, hezký den všem flower smiley

     
  • Autor: veruvlv
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 04.10.2011 09:33
     

    Ahoj holčiny winking smiley

    Tak já jedu už týden zvěř mls smiley a hle - konečně se pohla váha dolů - sice žádný zázrak jako vy, co dělíte už dlouho, ale 3-5kg (nevím, kolik jsem měla na začátku,nebyla váha) je docela dobrý, zatím - samozřejmě, že cíl je ještě daleko, ale i malý úspěch povzbudí. grinning smiley 

    Jinak já jsem se na začátku také divila - nejdříve cm a váha stála, ale na oblečení to bylo vidět, teď se pohla i váha, ale jak píše Ajinka - začala jsem o tom přemýšlet a kupovat vše zdravější - ono je to sice dražší v některých případech, ale raději krůtí šunku než vepřevou. Dokonce jsem došla i tak daleko, že jsem najela na bílé jogurty (jen vyloženě čistě bílé) bez ničeho. A světě div se - vypustila jsem kafe (aspoň neplatím za ty kapsle tolik), dám si jen někde na návštěvě a nebo když k nám někdo přijde coffe smiley nebo při jednání, ale v práci většinou vodu čistou a čajíky bylinkové. coffe smiley 

    Teď přítel odjíždí do Německa a za týden tam také bude, tak možná pohnu i se sportem, když budu doma sama a třeba se naučím nějaké pravidelnosti v té posilce (chodím tam na běhací pásy), po lese mě to tolik nebaví a hlavně tam občas chodím - na tom páase aspoň běžím v use grinning smiley a zkusím ještě koupit permici do bazénu, aby mě to donutilo pravidelnosti. thumbs down spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: avanka.
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 04.10.2011 11:38
     

    cauky deleneckyflower smiley tak ja stale zviratkuju rano jen kafco a mlecko svaca kefirek obed drztkova pol svaca kefirek opet a veca bude jogurt mls smiley venku je zase nadherne ale ma se to uz kazit tak jeste uzivejte slunicka love smiley

     
  • Autor: Endryska
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 04.10.2011 14:51
     

    Holkýýý já dnes tedy šíleně nestíhám, před hoďkou jsem přiběhla z rovnátek (byla jsme se synem nasazovat, tak jsem šla s ním) pak honem dopsat něco v práci, takže já dnes hubnu "nežráním", zvířátkuku a stihla jsem zatím jen kafe ráno s mlékem (to bych si prostě odpustit nemohla) a v průběhu dopoledne jsem ujídala jogurtík s mandlemi a kakaem. zatím nic víc a kdo ví kdy co bude, protože odpolko letím na třídní schůzky, pak s mladším klukem na trénink na fotbal, pak pro staršího vyzvednou ho po zápase v badmintonu, pak honem domů a všechno to tam popravit a pak popravím sama sebe .... to se to hubne grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: draza1976
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 04.10.2011 19:41
     

    Ahojda dělenky,

    všem vám moc děkuju za názor a radu,zkusím se tím řídit a uvidíme jestli se ty potvory kila pohnou sad smiley

    Mě tak nějak ani nenapadlo že by se neměly tyhle potraviny,Kořínková psala že všechny uzeniny jo,tak jsem nad tím ani nepřemýšlela a dlabala tohle všechno.

    Změřit se teda zkusím ale mám strach ze zklamání a taky nějak na sobě už nepocituju že bych hubla,připadám si stejná.

    ještě jsem přemýšlela jestli v tom nehraje roli antikoncepce,nemáte s tím zkušenosti?Kořínková o tom taky píše v knížce Dieta pro megajedlíky-ale kdo si dovolí nebrat antikoncepci,že?

    Díky za rady,pomáhá mi to a povzbuzuje thumbs down

     
  • Autor: Rebeka007
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 04.10.2011 20:05
     

    Ahoj dělenky,já dnes kytičky,ráno tmavý rohlík s kytičkovou pomazánkou,k obědu porkovou polévku ze soj.zajíce(je výborná)odpoledne kaiserka s uzeným tofu a sojanézou. smiling smileyTaky stojím na váze,zkusím radu od Ajinky,nejím sice nic tučnýho(tu smaženou placičku na oliv.oleji jsem měla jednu),ale někdy jím dost pozdě večer a taky jsem ubrala na velikosti porcí. nono smileyUvidím příští pondělí,co mi ukáže váha. stydlin smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 05.10.2011 08:08
     

    ahoj dělenky...

    jestli to není i podzimem, že stojíte na váze...tělo je naprogramovaný víc ukládat. Tak neházejte flintu do žita, určitě se to hne.

    Já mám ještě dnes tukožroutskou polévku se zeleninou (ale nefunguje mi to thumbs up ) tak od zítra zpět na zvířátka a už se moc těším winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.