středa 8. května, 06:31 Svátek má Statní svátek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: monisek
Status:
Výsledné hodnocení: 4

Dělená strava podle LK 5

Datum: 10.05.2011 18:40
 

Vítejte stávající i budoucí dělenky v diskuzi Dělená strava podle L.K. - v pořadí již páté!!! flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 14
  • Autor: Fida
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 26.09.2011 07:16
     

    Ahoj všechny dělenušky ,kdepak jste byly celý víkend ?

    Já mám dnes zase kytičky ,teď mám coffe smileyze sojovou smetánkou do kávy (není to zak špatné jak jsem si myslela ).

    Celý víkend bylo krásné počasí tak doufám že jste si ho užily jako já i když jsem trochu hřešila vínkem ,ale v kytkách.

    Ahoj Zdenko já si myslím že brusinky jsou ovoce ,ale počkej si na radu zkušenějších.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle LK 5

     
     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 26.09.2011 08:06
     

    Dobré zamlžené ráno flower smiley

    dnes po dlouhé době kytičky..

    snídaně: jen káva

    sváča: jablko

    oběd: bramboračka - už se těším mls smiley

    večeře asi taky bramboračka

     

    Zdeni...Fida má pravdu, brusinky jsou ovoce winking smiley taže v nejpřísnějším grafu do kytek a nekombinovat se zeleninkou winking smiley

    Veruvlv...brzy se zdrav winking smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Endryska
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 26.09.2011 08:24
     

    Zarec holky při pondělku flower smiley

    Já dnes po dlouhém uvažování vzala kytičky s ovocem, neb jsem už asi týden neměla ovoce a mám na něj chuťánka. Takže ráno jsem dala kafíčko se zajícem a profit (celozrnný rohlíček) s dia marmoškou coffe smiley a co bude dál nevím, hlavně ovoce, jablíčko, pomeranč, banán, hrozno mls smiley

    Krásný den , vypadá že bude plný sluníčka flower smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 26.09.2011 08:59
     

    hoj dělenky dělený smiling smiley

    Já se vrátila celá a zdravá z Vysokých Tater smiling smileyStravu jsem zvládla myslím dobře thumbs down. První den na cestu jsem měla kyti,to jsem měla toustíky s tataráčkem a sojové rohlíčky mázlé malinko ramou, s ředkvičkou a další se sojanézou a rovněž plněno ředkvičkou smiling smiley

    Další dny už jsem měla zvířátka, jelikož ty mňamozní snídaně jako je vaječinka a páreček bych si neodpustila... mls smileyA na cestu jsem měla udělaný řízeček-samozřejmě přírodní smiling smileyA pořád jsem přemýšlela, co k tomu a nakonec jsem si k tomu vykuchtila placky z celeru smiling smileyVypada jak bramboráčky, ale chutnalay prostě celerově smiling smileyAle byly moc dobré a dokonce mi je můj přítel užíral angry smiley smiling smiley. Nevím, jestli něco takového v receptech je-já si to tedy dělala podle sebe, ale je možné, že již to tam je smiling smiley

    Takže jsem zvládla celé Tatry děleně, přítel mi nevěřil, že to tak zvládnu smiling smileyNa vrcholku jsem si dala česnekačku a bylo smiling smileyJediné, co musím říct, že jsem zapomněla, vzít si nějakou čokoládku, jelikož tam se všici cpali tatrankama a to jsem myslela, že mi ukápně slina, opravdu jsem měla hroznou chuť, přestože sladké normálně nejím!Ale přesto jsem vydržela smiling smiley

    Jinak jste se tady pěkně rozepsaly, dočítala jsem dlouho smiling smiley

    Sindy: chápu Helču, že ji zajímá, o co ti jde, jelikož jsi tak jako něco divného naznačila a kdyby jsi to tady nechtěla tak divně naznačit a bylo to určené jen někomu, tak to napíšeš do zpráv, že?! smiling smileyAle mě to třeba nezajímá smiling smileyJá jsem ráda, že tady jsou většinou velmi milé holky a opravdu pomůžou a nemyslím, že se tu děje něco, proč by tady někdo úmyslně nechodil smiling smiley

    Márčí-úžasný výsledek!!!Fakt super! Jsi šikulka!S malým prckem prý každý přibírá, ty jsi opak a vzor pro všechny smiling smileyZrvona dnes se bduu vrhat na tvůj štrůdlík smiling smileyuž se na něj těším, mám ho moc ráda smiling smiley

    To jsemse rozepsala smiling smileyNo nic, jdu makat smiling smileyKrásný den všem smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 26.09.2011 09:05
     

    Ajinko...o víkendu jsem na tebe myslela...jak to tam vedeš winking smiley a musím říct, že si mooooc šikovná thumbs down thumbs down thumbs down Já víkend taky bez hříšku ani skleničku jsem si nedala...ale na dovče je to vždycky mnohem těžší a tys to ukočírovala bravůrně thumbs down Písni do receptů ty placičky..docela bych je zkusila thumbs down winking smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 26.09.2011 09:22
     

    No ukočírovala jsem své chutě, ale představte si, ani deko dole!!(ale ani nahoře) angry smileyNějak to teď stojí a nechce se hnout grinning smileyMrcha jedna váha-asi proto, že se neomezuji dostatečně, v pohodě si dám u televizky kousek sýru, balíček oliv grinning smileyNo a pak se má hubnout grinning smileyAch jo, asi na sebe začnu být přísnější grinning smileyUž žádné baštění večer nono smiley

     

    Holky, jak je to třeba s jitrnicí a jelitem? smiling smileyPři včerejší debatě jsem se dozvěděla, že v tom je snad pečivo či co eye popping smileyVýrobní postup vůbec neznám a nezkoumala jsem, ale určitě bych si jelito dala,aniž bych nad tím nějak hlouběji přemýšlela ...

     
  • Autor: Endryska
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 26.09.2011 09:26
     

    Ajinko vítej vítej zpátky z krásných horských vyhlídek, ty jsi ale holka šikovná, že jsi to tak krásně zvládla a že jsi vydržela dělit flower smiley flower smiley , počasíčko Vám vyšlo, takže to muselo být super... zatím nám to babí léto vychází pěkně, tak jen ať to vydrží. Přidávám se k Helče, písni Ajinko receptík pro inspiraci do receptů please smiley

    Já o víkendu upekla z receptů makovec, mňamky byl dobrý a teď se o víkendu chystám na štrůdlík, dostali jsme jablíčka, tak musím zalovit v receptech a nějaký najít smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 26.09.2011 09:28
     

    Endrysko..na které straně je ten makovec??Taky bych si ho dala winking smiley jo a ještě lovim recept na cuketovou buchtu..dostala jsem cuketky, tak to chci zkusit winking smiley

     
  • Autor: Endryska
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 26.09.2011 12:13
     

    Helčo kuknu doma a písnu, mám udělaný svůj "výcuc" receptů, které mě zaujali (asi 20-ti stránkový grinning smiley grinning smiley ) a které si chci postupně udělat.

     
  • Autor: veruvlv
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 26.09.2011 12:15
     

    Ahoj holčiny, zdravím Vás při pondělním poledne... flower smiley

    HelaB: děkuji moc, už jsem snad přešla to nejhorší - celý víkend sice v posteli, ale dnes jsem mohla naklusat do práce, ale nevím, jestli nebylo lépe doma angry smiley confused smiley 

    Já jsem si dala ráno jogurtík a kousek sýra mls smiley, k obědu jsem měla kuřecí maso s houbovou omáčkou a k veče budu mít takový mix salát: párek, rajčátka, cibule, okurka a na tvrdo vajíčko s majolkou a trochu mlíkem (vždy jsem si to dělala v létě a teď dostala strašnou chuť tady na to dobroučké jídlo), snad je správně dle dělenky winking smiley

    Už by mohla být středa - za ten proležený víkend bych ráda někam jela aspoň v tomto volnu a snad bude hezky please smiley takový Harrachov nebo Sněžka - tam musí být krásně, když je tak krásně grinning smiley

     
  • Autor: denina
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 26.09.2011 12:26
     

    Ahojky po víkusmiling smiley ,

     

    velmi náročném..zhřešila jsem sad smiley stydlin smiley ..drahý měl narozeniny, takže pár deci vína proběhlo a ke kávě 1 kolečko rolády..no po týdnu jsem skočila na váhu 1,5kg dole..no aspoň něco, takže nemám až tak špatný svědomí a nabudilo mě to jít dálsmiling smiley

     

    Dnes v práci, takže zvířátka..ráno jogurt, svačinka sýr na kostky a teď na oběd si dám kuř.maso se zeleninou..na svačinku mám zeleninu se zamýchaným jogurtem a na véču to samé co na oběd..celkem nudné stravování, ale nemám čas si večer něco dělat a vymýšlettongue sticking out smiley co už ..taky si budu muset vypsat receptíky jako Endryskathumbs down

     

    Začal nám krásný podzim a já kysnu celý dny v prácisad smiley asi budu mít depku..o přestávce se aspoň půjdu kouknout na sluníčkosmiling smiley , třeba bude líp..

     
  • Autor: Rebeka007
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 26.09.2011 18:54
     

    Ajinka 1:Ajinko,jitrnice i jelito jsou pomotané,můj manža je řezník,do jitrnic se dává k masu buchta z hrubé mouky ,vody a kvasnic,do jelit se dávají kroupy,nebo do žemlových nakrájená houska na malé kostičky a osmažená. sad smiley sad smiley

    Já dneska kytičky,ráno dvě výborné hrušky a kávička se Zajícem, coffe smileyk obědu bramboračka s kaiserkou,odpoledne pudink a jablko,k večeři kaiserka se sojanézou a plátky tofu uzeného. mls smileyJinak já za celý týden taky stojím na váze,uvažuju o tom,jestli to nemá na svědomí čokoláda s fruktozou,ktero jsem měla při zvířátkách. nono smileyAsi se toho budu muset vyvarovat. thumbs up

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 26.09.2011 19:00
     

    Ahoj dělenky. Jásitomyslela také ,ale radši jsem se zeptala.Za čtrnáct dní jsou 3 kg dole nevím jestli je to akorát nebo málo

    zatím čauky coffe smiley flower smiley nono smiley nono smiley nono smiley nono smiley nono smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 27.09.2011 08:36
     

    Ahoj holky flower smiley

    Rebeka:díky moc za odpověď smiling smileyProč totok dělají-motat jitrničky a jelítka?! grinning smileyTákovou mňamkuuuu mls smiley

     

    Jinak já dnes byla u zubaře a nesmím nějakou dobu kousat, takže snídám sklenici mléka smiling smileyNa oběd mám salát ze surumi tyčinek a na večeři jdu s kamarádkama, takže si dám asi taky nějaký dobrý salátek mls smiley

    Původně měly být kyti, ale nějak se to zase zvrhlo na zvěř smiling smiley

     

    Tak hezký den všem smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 27.09.2011 08:53
     

    Dnes mám zvěř

    (včera neplánovaně taky)

    snídaně ..mlíčko

    oběd confused smiley nemám tucha

    večeře špekáčky na ohýnku na chajdičce

     

    zítra kytky a na oběd se těším na br knedliky se zelim a tofu thumbs down mls smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.