středa 8. května, 09:59 Svátek má Statní svátek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: monisek
Status:
Výsledné hodnocení: 4

Dělená strava podle LK 5

Datum: 10.05.2011 18:40
 

Vítejte stávající i budoucí dělenky v diskuzi Dělená strava podle L.K. - v pořadí již páté!!! flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 14
  • Autor: Rebeka007
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 29.09.2011 18:59
     

    Ahoj dělenky,já dnes kytičky,k snídani ovoce,k obědu zapečené brambory se šunkou a sojanézou, mls smileyodpoledne štrůdl (recept od Márčí,jestli to čteš,tak bys zasloužila medajli,je to moc výborné těsto,štrůdl je vláčný a moc dobrý) flower smileyk večeři chléb se sojovou pomazánkou,jablko. smiling smileyZítra se chystám na zvířátka,mám chuť na párek a dcera přivezla z Itálie dobrý sýr,jeden něco jako salámový a ten druhý je Mozzarela. spinning smiley sticking its tongue outJinak v lounech nádherně,bez problémů uschnulo prádlo. thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle LK 5

     
     
  • Autor: cojinka
    Status:

    Rebeka007

    Datum: 29.09.2011 19:09
     

    Psala jsem ti soukromou zprávu.

     
  • Autor: Rebeka007
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 29.09.2011 19:13
     

    Děkuju,už jsem ti odepsala,mělo by ti to dojít. smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 30.09.2011 07:36
     

    ahojky holky smiling smiley

    včera jsem měla takový hladovějící den smiling smileyna oběd jsem měla kousek šunky a sýru a pár rajčat...toť za celý den vše smiling smileypo tom,co jsem poslední dny jedna jsem si to zasloužila grinning smileya ještě jsem si zašla zacvičit smiling smileyhned jsem měla lepčejší pocit smiling smileyDnes snídám šunku se sýrem a piju čajík smiling smileyna oběd mám cibulovou polévku a na večeři-to je ještě ve hvězdách smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 30.09.2011 08:01
     

    Zdravím všechny dělenky...

    u nás mlha jak blázen, ale myslím že bude pěkně - až bude vidět obloha grinning smiley

    dnes poslední den kytky

    snídaně..dva bramboráky grinning smiley thumbs down

    sváču nemám

    oběd..bramboračka

    večeři vyřeším operativně

    - to by bylo, abych na těch kytkách nepřibrala grinning smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 30.09.2011 11:28
     
    1%20balabushkin_sergey.jpg

    Ahoj kočičky!!!!!!!

    Dneska zvířátka ráno hemenex 2 vejce plátek šunky,oběd segedinský guláš -maso a kyselé zelí podušené,sváča 3 menší rajčata a k večeři ještě nevím jinak zatím 3 kg dole nějak se to nehýbe,tak zatím čauky musím pracovat3a5f47c0ea_68608740_u.jpg flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down 1%20balabushkin_sergey.jpg

     
  • Autor: denina
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 30.09.2011 13:30
     

    Ahojte babiznygrinning smiley

     

    tak jsem po O..kyti, dělala jsem z vašich receptů rajskou omáčku s těstovinama..do rajské jsem dala nějak víc hřebíčků a mám z toho rajský svařákgrinning smiley ..vinnej já ráda, ale totokgrinning smiley ..hřebíček do rajské normoš nedávám, tak jsem zkusila..znáte to přiměřeněgrinning smiley

    Teď veget při coffe smiley ..místo novin teda internetsmiling smiley

     

    Váha nevím, dlouho jsem nebyla..asi tak 3 dnygrinning smiley ..já stále večer porušuji a dávám si dvojku vinka..máme teď slavící období, které jak si potrvá do konce roku a pak od února zas začnegrinning smiley , takže nono smiley stydlin smiley ..a měřit jsem se zatím neměřila, ale dle pásku asi něco dolů už šlosmiling smiley

     

    tak zatímwinking smiley

     
  • Autor: veruvlv
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 30.09.2011 13:43
     

    čaučik holčiny....já dneska k snídani 1 párek (ale on byl obrovský, tak jako dva menší) grinning smiley, čaj zelený...k obědu játra po selsku a teď ke sváče mám bílý jogurt...k veče si asi opeču masino a zítra hurá znovu na zvěř, já jim dám těm kg, aby to nešlo dolů - do listopadu to snad se hne - jedeme na tu dovču, tak bych ráda!!! grinning smiley

    A jestli bude takhle krásně, tak vyrazíme na brusle, kolo nebo prochajdu o víkendu thumbs down

    Přeji krásný zbytek pracovního dne a parádní volno flower smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 30.09.2011 14:07
     

    No holky,tak konec pracovní doby se už blíží a rovněž víkend před námi smiling smileyzřejmě budu celý víkend na zvířátkách, ještě nevím co budu papat ale asi jasně masoooo grinning smileyTak přeji všem krásný víkend holky smiling smileyMějte se krásně a dělte poctivě winking smileyA zase v pondělí...pááá smiling smiley

     
  • Autor: denina
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 30.09.2011 14:57
     

    tss..konec pracovní doby..to se někdo másad smiley ..no přejme a bude nám přánogrinning smiley

    Takže taky přeji pěkný víkend všem co nemusí být v práci a ti co musí, tak ať jim to utečethumbs down winking smiley

    já jsem v práci celý vík tak budu na kukovatsmiling smiley

     
  • Autor: Rebeka007
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 30.09.2011 19:46
     

    Ahoj dělenky,já dnes zvířátka,ráno plátek domácí tlačenky,k obědu 3 nožičky svlíkacích párků,odpoledne zmražený jogurt s kys.smetanou a kakaem + umělé sladidlo tekuté Fan,k večeři oblíbený hermelín z Lidlu. mls smileyZítra nevím,co to bude,podle chuti ráno. stydlin smileyV neděli budeme opožděně slavit Václava,máme tři,takže asi maso. smiling smiley smiling smiley

     
  • Autor: Monulina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 01.10.2011 11:21
     

    Ahoj,

    můžete mi zase poradit? Předem bych chtěla poděkovat Helče, která se mi hodně věnuje, když mám nějaký problém flower smiley . Včera jsem si udělala vaječnou tlačenku, do které patří majonéza, dala jsem tam od Helmanns. Ve starší diskuzi jsem četla, že pokud je v majonéze celé vejce, patří do zvířat a pokud jen žloutek, je to neutrál. Jenže ve složení je přece rostlinný olej a cukr(ten by myslím v tomhle vadit neměl). Nerada bych chybovala tím že používám špatné suroviny, proto se pořád ptám.

     
  • Autor: Rebeka007
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 02.10.2011 18:56
     

    Ahoj,takže dneska ještě nikdo nepsal,no je neděle,asi odpočíváte a někde se rekreujete. coffe smileyJá dnes na dlohou dobu poslední zvířátka,k snídani krabí pomazánka,šunka,kyselá okurka a vajíčko natvrdo. mls smileyK obědu jsem neměla nic,protože jsem obsluhovala hosty,odpoledne jsem si dala Hermelín, coffe smileyk večeři vaječný salát.Už se těším zítra na kytičky,dopoledne si dám ovoce,potom uvařím houbovou omáčku s bramborem,dál nevím,doplním zítra. smiling smileyMějte se všichni moc hezky a užijte si zbytek víkendu. spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Monulina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 02.10.2011 19:09
     

    Tady je ticho..smiling smiley ..to byl bohatý víkend. Hlavně co se jídla týče nono smiley . Od zítřka zkouším tu mléčnou dietu, abych se trošku usměrnila a zklidnila rozežranost winking smiley , která se bohužel díky stresu a nervům dostavila. Vy už ji máte asi všechny za sebou, pročetla jsem, naplnila lednici jogurtama, mlíkem a kefírem a jdu do toho smiling smiley . Hezkou neděli přeji flower smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 03.10.2011 07:45
     

    Ahojky holky.

    přeji všem krásné pondělní ráno smiling smileyJá mám tento týden tukožroutskou dietu, takže jsem na polívce,jedna porce v sobě smiling smileyMňááám smiling smiley

    Monulina: Moni, majonézu u zvířátek opravdu můžeš, cukr se v tomto složení rozloží.S vajíčkem je to přesně jak jsi psala-žloutek je neutrální a proto když je v majolce, tatarce apod. pouze žloutek je to neutrál! Rostlinné oleje jsou rověž neutrál, ale používat s mírou...

    Jinak holky, doporučuju vážit se i měřit grinning smileyJá se vážím, pořád, jak nějaký blázen a váha stojí už asi dva týdny-ani deko...Ale tento víkend jsem byla s mnoha lidmi a všichni-opravdu všichni-mi říkali, že jsem hrozně zhubla, tož nevím no smiling smileyAsi na tom něco bude a vyloženě jsem se cítila skvěle smiling smileyDokonce jsem se donutila o víkendu cvičit a dnes jdu zase winking smiley

    Tak hezký den flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.