čtvrtek 9. května, 01:29 Svátek má Ctibor
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: monisek
Status:
Výsledné hodnocení: 4

Dělená strava podle LK 5

Datum: 10.05.2011 18:40
 

Vítejte stávající i budoucí dělenky v diskuzi Dělená strava podle L.K. - v pořadí již páté!!! flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 14
  • Autor: krevetka82
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 09.10.2011 21:28
     

    Ahoj PAVEKO,dneska jsem si nakoupila na zviratka suroviny na salat coleslav,hrozne dlouho jsem ho nemela a myslim,ze na start je to dobry winking smiley

    Ja chci zitra jen ovoce,max jeden kus cel peciva,ten jen kdyz bude krize eye popping smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle LK 5

     
     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 10.10.2011 07:27
     

    Ahoj Dělenky,jak je po studeném výkendu.Dneska mám kytičky,chtěla bych se pochlubit od 12.9.2011 mám do dole 3,70kg

    myslím si,že jeto to paráda a oblékla jsem rifle co jsem víc jak 3/4roku nemohla nosit. Jupíííííííííí thumbs down love smiley love smiley love smiley flower smiley flower smiley flower smiley coffe smiley coffe smiley coffe smiley.Jdu si dát clozrný rohlík skečupem,kafíčko se zajícem.Vpoledne celozrné těstoviny s brokolicí,rajčaty.K večeři jak se vyvine.Večeře řeším operativně grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley please smiley please smiley please smiley please smiley.Uf to jsem se rozkecala ,ale mám takovou radost. Děvčátka končím .Huráááááááááááááááááááá. thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 10.10.2011 07:39
     

    ahoj holky flower smiley

    u nás kosa jak hrom, málem jsem umrzla...takže už se zahřívám čajíčkem....

    Snídala jsem jogurtík s medem, na oběd mám zeleninový salátek a kuřecí křidýlko, večeře-nevím smiling smiley

    Vítám zde nové dělenky a přeji hodně zdaru winking smiley

    FlorianovaZ a Rebeka: gratuluji k úbytku, super winking smiley

    Přeji všem hezký den.

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 10.10.2011 08:50
     

    čao holky...

    Paveko..vítej zpět...kdes nám trajdala?? flower smiley

    Krevetko..vítej u nás flower smiley Určitě ti to půjde dolů jedna dvě...

     

    Jinak já třeba hubnu na zvěři a na kytkách ne...každý to má nastavené v tělíčku jinak. Jen to ozkoušet winking smiley

    Dnes zvěř

    snídaně kafíčko s mlíčkem

    sváča mlíčko

    oběd..mořské plody se zeleninou

    véču vyřeším až přijde hlad winking smiley

     
  • Autor: krevetka82
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 10.10.2011 10:56
     

    Ahoj holky,

    kdyz jsem si to tady postupne procitala,jak se drzite a kilca jdou dolu.........jste fakt sikuly a klobouk dolu flower smiley flower smiley.

    Doufam,ze mi to taky pujde tak, jako vam.......no dneska rano jsem se zvazila a ani se mi to nechce psat,tolik jsem necekala,takze ne 10,ale 15kg chci dolu,no uvidim,jak se s tim poperu smiling smiley

     

    VAHA: 82kg!!!!!!!!!!!!!!!!! angry smiley

     

    prsa: 107cm

    pas: 92cm

    boky: 107cm

    stehno: 64cm

    thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up

     

    Za kazde kilco dole jeden palec pryc winking smiley

     
  • Autor: denina
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 10.10.2011 12:36
     

    Ahojte holčičácismiling smiley ,

    kosa je asi už všude.., ale mě vůbec nevadí, protože ho mám takové rádagrinning smiley ..prostě začíná mé obdobé podzim, zima a jak jsem kde si četla špatné počasí neexistuje, jen špatně oblečení lidéwinking smiley grinning smiley

    O vík jak jsem psala oslava, takže bylo i hřešenístydlin smiley , co už jede se dál..na váhu jsem raději nestoupala a ani jsem se necítila nějak velcegrinning smiley

    Dnes kyti..ráno zajícové mlékosmiling smiley banán, teď se těším na oběd brambor.polévka a pečivo, na včeři mám fazolovou pol...jsem ujetá na polívkygrinning smiley a je to taková rychlovka do práce..

     

    Vítam novou Krevetkusmiling smiley a dle reakcí i staronovou ( a to jsem si nezapamatovala)smiling smiley

     

    už nevím, na co jsem chtěla reagovat..jo cukroví, hele vy aktivky!grinning smiley

     
  • Autor: cojinka
    Status:

    Hezký den

    Datum: 10.10.2011 13:54
     

    FlorianováZ a Rebeka007......... moc vám přeju shozená kilíčka. flower smiley thumbs down flower smiley To je potom motivace a lepší chuť do dělení, že?

    Vrátila jsem se z Blanska, zmrzlá jako hovínko. Ale už sedím u kafča. Mějte se krásně.

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 10.10.2011 16:50
     

    Cojínko děkuji za gratulaci.Moc mě to potěšilo coffe smiley coffe smiley coffe smiley.

    Ta zima je zlá příroda nás léčí šokem,dříve to bývalo postupně ,organismus si na chlad zvykal postupně ale teď je to šokem

    ještě jednou moc děkuji flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: paveka
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 10.10.2011 17:06
     

    Hoky děkuji za znovovuuvítání, jsem svatbovala - tak už sem v chomoutu. a pak ještě plno událostí.

    Koukam, že nejsem jediná, kdo nehubne po zvěři. Tak zejtra ještě zvěř, pač mám květák, na cibulce a

    vajíčko. ale pak zkusím rostliny.

    všem gratuluju k úbytku a jdu do toho taky!!!!

     
  • Autor: Rebeka007
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 10.10.2011 19:30
     

    Ahoj děvčata,děkuju za pochvalu ,mně to taky potěšilo,budu se snažit pokračovat,zatím jsem v pohodě. smiling smiley smiling smileyNemůžu ale usnout na vavřínech,vím jak to vypadalo předtím,že stačí chvíle a vše se obrátí. sad smileyJsem ráda,že když budu mít nějaký problém s jídlem,že se můžu sem na vás obrátit. stydlin smiley

    Já dnes kytičky,ráno jablko,k obědu jsem udělala zelnou polévku,moc mi to chutnalo,místo klobásy jsem použila Ďobáčky. mls smileyOdpoledne tmavou kaiserku s fazolovou pomazánkou,k večeři to včerejší rizoto.Zítra budu v kytičkách pokračovat,chtěla bych udělat květákový mozeček,doufám,že něco nezkazím,když do něj dám jem žloutky. confused smiley

    Jinak všem kdo zhubli taky gratuluju. flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: krevetka82
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 10.10.2011 20:10
    Hodnocení fotografie "Dělená strava podle LK 5": 5
     

    Tak vecer se pomalu blizi a ja uz chci rano a hura na zviratka mls smiley......vydrzela jsem cely den na varenych jablkach s hrebickem,skorici,citronem a vodou a k obedu a veceri po 1ks cel.peciva....... na zacatek meho deleni.

     

    DENINO,jsem tady nova,vzdycky jsem sem obcas nakoukla,ale hubla sama pred rokem delenim a ted pocitanim KJ ,ale s blizici se zimou mam chut mlsat a kilca jdou pomalu,ale jiste nahoru.............no a kdyz Vas tady vsechny ctu,jaky jste sikuly a krasne hubnete,tak jste me nakopli a rekla jsem si,ze se k Vam zkusim pridat.........za to Vam moc dekuju flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     

    Chtela byh se vas holky zeptat,kdyz jedu podle nejprisnejsiho grafu,muzu pit ovocny caje kdykoliv a nebo opravdu jen kdyz mam ovoce? please smileyprosim o radu,v tom jsem mimo stydlin smiley

    A jeste,cvicite pravidelne? Nejak se mi eye rolling smiley nechce stydlin smiley

     
  • Autor: veruvlv
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 10.10.2011 21:16
     

    ahoj holčiny, tak jsem teď jedla a jedla přes 14dní zvěř a výsledek minimální a tak to ne jsem si řekla - zítra jdu do kytek a budu to střídat - asi je to lepšejší...a hlavně mi připadá, že mi po té zvěři stále něco schází (a to jí mám raději, než kytky)...

    Teď konečně vybíráme dovču - olalala (po roce a půl úspěch) a čtvrtek, pátek, sobota jedu na školení a jelikož to organizuji se firmu, tak jsem si hezky udělala jídelníček podle sebe grinning smiley pro všechny...jen s tím rozdílem, že jsem je poprosila o zeleninové přílohy - a vyhověno thumbs down mls smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 11.10.2011 07:33
     

    Dobré ránko dělenky flower smiley

    Já jsem si dala dnes po dlouhé době kyti, snídám jablečný štrůdl (pouze listové těsto, jablko, rozinky a skořice) a je to moc dobré, vůbec není třeba cukr!K tomu piju čajíček smiling smileyNa oběd mám fazolky z pechovky se zpraženou cibulkou, zakáplé octem mls smileyMyslím, že si dnes pěkně pochutnám mls smileyVečeře-kornspitz s tataráčkem smiling smiley

    Včera při zvěři jsem měla takovou žravou, že jsem snědla půl ledničky, teď mám výčitky eye rolling smiley grinning smileyTakže dnes musím sekat latinu smiling smileyJooo, na ďobání mám v práci mandle a hroznové víno smiling smiley

    Tak všem přeji hezký den smiling smiley

     
  • Autor: denina
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 11.10.2011 11:29
     

    ahojsmiling smiley ,

     

    tak dnes opět kytky..ráno zajoch s banánem..dopol hrozny a teď na oběd polívka s pečivem..ta co včeragrinning smiley

     

    Krevetko u těch čajů je to myslím jedno..já čaj piju jen zelený nebo černý a neřeším do, kterého dne můžu, ale třeba dělám chybu..proto ať odpoví kdo ví 100%winking smiley

    zítra úplněk..jdete na očistný den? Já mám jet zrovna zítra na návštěvu..oběd, kávička, mlsaní..,samo dle dělenkywinking smiley tak asi až příští měsícgrinning smiley

     

    Tak zatímsmiling smiley

     
  • Autor: Luci1978
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 11.10.2011 13:50
     

    Ahojky dělenušky, flower smiley

     

    čtu Vás pravidelně.. Jen tolik nepíšu.. Já mám další úbytek thumbs up půl kg, takže celkem 7,8 kg.. thumbs down Jde to nějak pomaleji, sad smiley jsem teď nehorázně rozežraná, musím to tak napsat... eye rolling smiley Taky cítím, jak když jde na mě nějaká krize.., ale zatím jsem nezhřešila a zhřešit nehodlám... nono smiley ,tak snad to vydržím a budu zase plná elánu a energie please smiley... winking smiley

    Půjdete někdo do půstu při úplňku?? Mám obavy, že to asi nedám... stydlin smiley Zkoušela jsem to minule, ale nakonec hlad byl větší, tak jsem dala kytičky... sad smiley Zkusím to zkusit a uvidím... winking smiley

    Tak se mějte zatím krásně... flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.