pondělí 6. května, 02:26 Svátek má Radoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: monisek
Status:
Výsledné hodnocení: 4

Dělená strava podle LK 5

Datum: 10.05.2011 18:40
 

Vítejte stávající i budoucí dělenky v diskuzi Dělená strava podle L.K. - v pořadí již páté!!! flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 14
  • Autor: marcellina
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 17.10.2011 08:54
     

    Dobré ránko děvčátka,flower smiley

    podepisuju se pod to co napsaly ,,staré dělenky" a zárověň bych chtěla říct,že nebylo tím myšleno,že by jsme se chtěly dělit na staré a nové dělenky,jsme všechny na jedné lodi.winking smiley Bylo tím myšleno ,,dělenky, které tuto diskuzi zakládaly a jsou tu nejdéle,tudíž mají dělenku v malíku".Nejde nám o to se tady dohadovat,jen jsme chtěly upřesnit o čem dělenka je a že opravdu kdo chce hubnout by se měl alkoholu vyvarovat.Já už jen udržuju,tak si občas vínko dopřeju.winking smiley Jsou jedinci,ktaří i když si dopřejí nějakou tu skleničku,tak hubnou,ale bohužel to není u všech.eye rolling smiley Bylo tím myšleno,aby jsme nemystifikovaly nově příchozí a nepletkly jim zbytečně hlavu.Ne všechny které začínají ví o čem přesně dělení je a proto jsem přijdou pro radu,co jak mají dělat.winking smiley

    Takže holky,žádné dohadování,to netojí za to.flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle LK 5

     
     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 17.10.2011 09:43
     

    Tak...původně jsem na to nechtěla vůbec reagovat, ale nedá mi to,protože jsem jedna z těch ze stolečku

    a zcela očividně stojím za úpadkem této diskuse.

    Všechny jste pohoršené nad tím jaké to tam je, ale všechny to čtete - což mě fascinuje eye popping smiley . Před časem

    se tu rozhořel podobný spor, po kterém jsme se odstěhovaly do stolečku, abysme nemátly nové dělenky

    a nepobuřovaly staré dělenky a ani to nestačí. Já tedy nevím, co vás tak pohoršuje. Ve stolečku probíráme život,

    děti, nemoci, ale i sport - díky Dadu jsem i já, zapřísáhlý nesportovec začala jezdit na kole.... a zdravý životní styl a to,

    že se to občas zvrhlo ...no to je prostě život....každý jsme nějaký a nikdy by mě nenapadlo, někoho odsuzovat za to,

    jaký je a jak se vyjadřuje, natož ho nazývat alkoholikem a přirovnávat občasnou konzumaci vína k drogám....to už

    se mi tedy zdá jako úplně přitažené za vlasy. Tímto se loučím,protože nebudu někde, kde spousta lidí čte a špitá

    si..."Ježiš čteš to tam???To je hrozný co??"ale čte to dál.... ,protože tohle je něco, co nikdy nepochopím.... Nenapsat

    rovnou, ve vší slušnosti, že tohle sem nepatří a ať si na to založíme svou diskusy...je upřímnost a otevřenost opravdu

    takový problém? Kdyby se to napsalo hned a vyřešilo se to v klidu tak by takhle situace vůbec nemusela vzniknout.

    Tak se tedy loučím a nemusíte na mě reagovat, protože sem už nepřijdu - povedlo se winking smiley Některé z vás mi budou chybět flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil HelaB (17.10.2011 09:45)
     
  • Autor: yris
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 17.10.2011 10:03
     

    Ahoj holky))tim myslim vsechny co to s delenim mysli uprime a vazne flower smileyZa Papinkou stojim samozrejme taky!Ja uz take pouze udrzuju,nicmene chodim sem za holkama rada.Bohuzel uz ne na verejnou diskusi a uz vubec ne ke stolecku tongue sticking out smileyTen Inavka zalozila jako soucast delenky pro holky co si chteji napsat napr.o detech,nemocich ,pocasi a pod....rozhodne nemam zapotrebi cist jak se kdo kde opil a jak koho kde prefik a pod...to sem vazne nepatri a znam osobne prima holky co prestaly diky tomu chodit uplne! skoda. sad smileyJinak v sekci ostatni a volne tema je vlakno neboli diskuse / CO PRAVE MATE NALITO/...myslim ze by se jiste dalo pripojit tam,a klabosit s ostatnimi,tam poradaji snad i mejdany on line grinning smiley

    yaga....dle hvezdicek budes za chvilku patrit k expertum))jen bohuzel jsi k nam prisla v dobu zacinajiciho se rozpadu,tak se omlouvam i za ty starsi ktere treba neodpovedely,jiste to nebylo mysleno zle. winking smiley Vsem preji krasny den a drzim palecky a gratuluji tem co jde vaha dolu thumbs downvsechny jsme si tim prosly jak delenka funguje pokud se drzi tak jak ma. flower smiley

     
  • Autor: yris
    Status:

    Hela B

    Datum: 17.10.2011 10:11
     

    Nerozciluj se a neber si to tak zle jak popisujes,nikdo tu nikoho nesoudi a nikoho nijak nenazyva.Rozhodne se nechcem hadat to uz tu take mame za sebou smiling smileyPapinka se jen snazila upozornit na to ze stolecek a diskuse tak jak jsme si ji pred casem prizpusobily,patri opravdu jen k deleni.Myslim ze kdybych mela cas tak najdu i prispevky ve kterych se tu na to uz upozornovalo nekdy v unoru,bohuzel marne.Jinak nikoho jiste neurazime,naopak holky se moc snazily aby tu bylo vse prehledne,viz recepty.Evinka si dala v loni i pri miminku takovou praci ze vse roztridila,podle abecedy,myslim ze je skoda to vse znicit.Vzdyt prichazeji i nove holky ktere potrebuji zhubnout a v teto diskusi hledaji nadeji a ta tady opravdu je! flower smiley

     
  • Autor: krevetka82
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 17.10.2011 10:12
     

    Dobre rano delnky,

     

    dneska jsem tady tyden,takze nemam vubec co psat a ani nebudu,jen by me mrzelo,kdyz jsem se sem konecne prihlasila,kdyby to tady skoncilo........takovych let,to je neskutecny winking smiley

     

    Jinak, vcera jsem porusila a fakt me to mrzi,tak zbytecne eye rolling smiley ..........uz nesmimnono smiley nono smiley nono smiley,co delate vy holky,kdyz nahodou porusite,dal pokracujete,nebo si date nejaky ocistny den??Poradte prosim....

     

    Dnes zviratka:

     

    Snidane: 2 nozicky viden.parku

    Obed: svickova z mleteho dle delenky

    Svacina :jogurt bily

    Vecere: šopsky salat s necim

     

    Mejte krasny slunecny den,papa

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 17.10.2011 10:17
     

    Tak mám další kafíčko, já jsem hrozná, svoje dvě kávy denně musím mít... coffe smileySladím si je medem, umělé sladidlo jsem zrušila, je to opravdu asi dost nezdravé, a když nejsem diabetik...Ale med není v kávě poznat, je to mňam. mls smiley

    K obědu si ohřeju libové plecko s mrkví, a mám tu červenou řepu, tak si taky pochutnám. K večeři nevím, to budu muset ještě promyslet. Ona je dělenka dost o tom, že musím dopředu přemýšlet, co budu jíst, protože když na mě přijde hlad, už není moc času... eye rolling smiley

     
  • Autor: Endryska
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 17.10.2011 10:30
     

    ----- tak po přečtení toho, co tu proběhlo minulý týden, kdy jsem neměla možnost číst, svůj dotaz mažu a přesouvám do stolečku..... eye rolling smiley bohužel jsem dočítala až po napsání dotazu.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Endryska (17.10.2011 11:12)
     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 17.10.2011 10:49
     

    Endrysko:

    pokud půjdete do pizzerie, můžeš si dát pizzu smiling smileyVětšina těst je bez vejce a nahoru si dávám kukuřici, žampiony, olivy, cibuli, paprika, možná i špenát... smiling smileyJinak vážně nevím...

     

    Ještě k té debatě-nechápu, proč se to musí tak hrotit, aby odsud někdo odcházel-ať už staré nebo nové dělenky...Můj muž mi vždy říká, že ženské vše zveličujou a zbytečně nafukují a uráží se a pořád musí něco řešit...A já mu vždy oponovala...Teď mu dávám zapravdu...

    Dyť je to jen diskuze, nejde tady o život...Tož to nemůže proběhnout jako pohodový internetový pokec...?A každý si přeci z každého příspěvku může vzít jen to,co chce a co je mu k něčemu...Ach jo...Fakt nechápu, proč se vůbec někde musí dělat dusno (ted nemyslím jen tady)...

     
  • Autor: ola
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 17.10.2011 11:49
     

    ahoj holky nechtěla jsem spustit takovou reakci ale po delší době jsem nakoukla jestli něco nového a nic opět vínkování docela mě to už nadzvedlo neb už delší dobu to vypadá že jsme opravdu jak Kořínková která mimochodem v době sestavování dělenky nepila

    v práci jsem se poznala s holkou která už několik let dělí bere to fakt vážně dokonce i její rodina se takto stravuje tak jsem jí chtěla dát tip na stránky a docela mě mrzelo že mnou tak vychvalovaná diskuse se točí pomalu co sousto to zapíjení vínkem

    jinak ke stolečku pro mě to bylo místo kde jsem mohla vypsat svuj problem svoje trápení a vždycky dělenky pomohli

    bohužel ted jen poradí šuk.t a chlastat at nevýřím vody zkoukněte stoleček tak od unora 2011

    jinak at se všem dělenkm daří a téma alkohol je tabu díky

     
  • Autor: yris
    Status:

    Ola

    Datum: 17.10.2011 13:32
     

    Presne,a je zajimave ze spousta holek to chape a citi stejne))

    Ajinka....nezlob se ale o to tu prece jde,ze internet je velky a normalni klaboseni o cemkoli jde vsude jinde, od toho jsou chaty.Tato diskuse je urcena fakticky delene strave, tak snad mame narok si ji uhajit v takove podobe jakou byla.Neumim si predstavit vlezt treba na seznamku))))vazne seznameni a prispivat tam napr.receptama)))hih za jedno bych byla pro smich a za druhe by mne admin vyfakoval.Myslim ze i pro week jsou jista pravidla ktera jsou dana.Toto je muj posledni prispevek tady,nemam zajem cokoli vysvetlovat jak bylo mysleno a oc nam jde.Myslim ze Monisek jako spravce celou tuto diskusi zrusi a Inavka stolecek take. tongue sticking out smileya bude klid.

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Ola

    Datum: 17.10.2011 14:09
     

    Jasnééé, zruště všechno grinning smileyLepší ať nemá nikdo nic než aspoň někdo, že? winking smileyAch jo, já se taky loučím...Opravdu jsem vyjevená z toho, jak se můžou dospělí lidi takto handrkovat kvůli nesmyslům confused smiley

     
  • Autor: ola
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 17.10.2011 14:52
     

    pro ty kterých se to dotklo :ZKUSTE SE PŘIHLÁSIT NA STRÁNKY STOP OBEZITĚ DO KURZŮ KTERÉ VEDE PANI MÁLKOVÁ

    ZKUSTE TAM VĚČNĚ DISKUTOVAT O ALKOHOLU MYSLIM ŽE SE DOČKÁTE STEJNÉ ODEZVY JAKO TADY

    PÁR JEDINCŮ TO TU OPRAVDU ZKAZILI NĚKOLIKA MĚSÍČNÍ PRÁCE NĚKTERÝCH HOLEK VZALA ZA SVÉ BOHUŽEL ZALOŽENÍM VLASTNÍ DISKUSE JSTE TO TADY UPLNĚ POHŘBILI VELMI DÍKY

    ROZEBÍRAT DÁL TO TU UŽ NEMÁ CENU

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 17.10.2011 15:05
     

    Co???dyť jste přeci psaly, ať založíme vlastní diskuzi nebo neee????Já už fakt nerozumím, co tady vlastně chcete...Ale pro mě je to fakt úsměvné smiling smiley

    A navíc holky se přeci přesunuly s vínem do stolečku,tak jak jste původně chtěly...Pak Vám to vadí i ve stolečku??Pak Vám vadí i sex ve stolečku?No tak jako někdo třeba má i jiné témata než že snědl 3 kolečka šunky a má dva kila nahoře!

    A já teda nevím, že by se v této diskuzi diskutovalo pořád o alkoholu...!!!Myslím, že se to rozebíralo už jen ve stolečku! Ale někdo je prostě pernamentě nešťastný a protivný..A bude mu něco vadit i když bude vše ok...

     
  • Autor: Monulina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 17.10.2011 15:42
     

    Tak a je to. Jsem tu chvíli, taky do toho nemůžu moc mluvit ALE protože jsem nová, musím říct, za sebe a tím pádem za nové holky, že to, že tu dělenky píšou jak občas popijou mě opravdu neovlivňuje. Přesně jak už tu někdo psal, držím se grafu. Je směšný, jak "starý" dělenky píšou, že sem přestaly chodit ale jakmile se strhne tahle diskuze, hned se všechny ozvou. Tak to jste sem asi nepřestaly chodit. Nevidíte si do pusy. Nějakým způsobem jste se teď po (asi) dlouhé době připojily a rozhodily to tu, poničily. Snad jste spokojené, díky vám je Helča pryč, doufám, že se vrátí a nikdo jiný už to tu nezabalí. Je moc chválihodný, že jste to tu založily. Ale proč jste tedy nedržely určitý směr, nechaly to spadnout do (podle vás) špatných kolejí, vykašlaly jste se na to a teď se vracíte a rozvracíte to tu. NA MĚ JAKO NA NOVOU DĚLENKU INFORMACE O ALKOHOLU VLIV NEMAJÍ, BERU TO S NADHLEDEM, JAKO POHODOVOU DISKUZI SE SPUSTOU RAD. DÍKY TOMU JSEM UŽ DOST SHODILA, COŽ JE DŮKAZ O TOM, ŽE TO NEMÁ VLIV. Úplně zbytečná rozepře, která bue mít ale asi následky.thumbs up

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 17.10.2011 15:47
     

    Monulina:

    Helča se určo nevrátí smiling smileyZaložila novou diskuzi "život s dělenou stravou" smiling smileyTakže když budeš chtít Moni, určo se tam ukaž winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.