čtvrtek 9. května, 02:48 Svátek má Ctibor
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: monisek
Status:
Výsledné hodnocení: 4

Dělená strava podle LK 5

Datum: 10.05.2011 18:40
 

Vítejte stávající i budoucí dělenky v diskuzi Dělená strava podle L.K. - v pořadí již páté!!! flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 14
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 07.10.2011 15:24
     

    Osobně si myslím, že cukroví vyndané z mrazáku je mnohem lepší než zrovna upečené thumbs down Takže jestli se ti chce tak se do toho pusť. Budeš péct dělené??

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil HelaB (07.10.2011 15:24)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle LK 5

     
     
  • Autor: Endryska
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 07.10.2011 15:29
     

    Hojky jak děláte ty tyčinky z listového těsta tlusté, jak moc rozválet, uvažovala jsem co na zobání jak přijde návštěva, a přišli jste mi do chuti s těma tyčinkama, jen nevím jak tlustě to mám vyválet. A když chci dát sůl, tak to bych asi musela koupit nějakou hrubou že?

     
  • Autor: Monulina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 07.10.2011 15:30
     

    Super rada thumbs down . Všechno bude dělené smiling smiley. Teď už jen sháním knížku Sladkosti po kterých se netloustne, ale ta není ke koupi nikde k dostání, ale v kuchařce od LK jsou recepty na cukroví taky. A když tak si vybavím všechno co jste mě naučily a normalní recepty předělám winking smiley . Díky.

     
  • Autor: cojinka
    Status:

    Monulina

    Datum: 07.10.2011 19:47
     

    Ale v našich receptech na diskuzi je spousta vánočního cukroví. Krémy i polevy. Prostě vše.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil cojinka (07.10.2011 19:48)
     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Monulina

    Datum: 07.10.2011 19:59
     

    Poporvé jsem pekla cukroví na Vánoce, až tady s holkama dělené a bylo fakt luxusní, nikdo z roďky nic nepoznal a navíc já mohla o Vánocích poprvé jíst nekontrolovaně cukroví, linecké bylo mimo jiné mls smiley

    ....všechny zdravím při pátku flower smiley, stále dělím, jen nestačím psát, ani vás dočítat sad smiley.............

     
  • Autor: Monulina
    Status: začátečník

    Cojinka

    Datum: 07.10.2011 20:08
     

    Díky, já to postupně pročítám, zatím jsem z receptů vařila jen obědy a i ty se doma setkaly s úspěchem. Cukroví najdu a proštuduju winking smiley .

     
  • Autor: Rebeka007
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 07.10.2011 20:14
     

    Já tedy budu péct z receptů na diskusi,je toho tam opravdu hodně a vypadáto,že to bude i dobré. mls smileyNaopak musím péct krátce před vánocemi,protože by mi členové rodiny vytahali cukroví i z mrazáku,je to brzy rozmrzlé. sad smileyCelý týden jsem měla kytičky,moc jsem si pochutnávala,nashromáždily se mi tu sýry a šunka,takže zítra si dám zvířátka. smiling smiley

     
  • Autor: Fida
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 08.10.2011 07:47
     

    Nazdárek děvčata,

    VY mě děsíte s těma vánocema ,ale napadlo mě že kdyby každá udělala jeden druh asi na půl hektaru tak se můžete podělit adresu pošlu mls smiley mls smiley please smiley please smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley .

    Já dnes zvířátka mám dobré kafíčko a zbytek ještě nevím jedeme na nákup tak se uvidí .Včera mi můj manža navrhl ,že by jsme příští rok mohli jet s celou partou doChorvatska .Tak bych měla přidat s tím schazováním kg za dva měsíce co jsem na dělence teprve 6kg ale i s hříchy ,tak si říkám že to jde sice pomalu ale jde.Hlavně bych potřebovala liposukci pupku ,ale nejlépe zadarmo,nevíte o něčem?

     
  • Autor: Fida
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 08.10.2011 07:50
     

    HOLKY koukám na panoráma a vono chumelí, jakpak jste na tom tam na horách?

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 08.10.2011 08:50
     

    ahoj dělenky...

    vrátila jsem se z prochajdy se psem...a teda je tam kosa jak sfiňa grinning smiley ale nesněží - zatím ani na horác (u nás)

    posnídala jsem mozarelu s rajčátky a oliv.olejem

    sváča..salátovka

    oběd.tuňák se zeleninou (už se rozně těšim)

    véču vyřeším operativně (vyřím na zítra kančí gulášek...tak možná ochutnám winking smiley )

     
  • Autor: paveka
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 09.10.2011 17:54
     

    Ahoj holky,

    tak bych zas ráda začla dělit...............jsem tu dlouho nebyla, nějak nebyla nálada na dělení...

    začla bych zvířátkama, ale - co jíst??? Já po uzeninách nehubnu, ani po vajíčkách , sýrech...tak nevim.

    Všem díky za radu!!!! love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: Rebeka007
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 09.10.2011 19:15
     

    Ahoj dělenky,já dnes konečně kytičky,ráno jsem si dala jablko,k obědu sojové rizoto(byla to velká dobrota), mls smileyKe svačině kávička+ perník s povidly,(upekla dcerka podle splk) coffe smileyk večeři tmavý chléb se sojovou pomazánkou.Zítra taky kytičky,zbylo mi rizoto.

    Paveko,já jsem na tom byla jako ty,po zvířátkách jsem moc nehubla a ještě se každou chvíli ucpala,dostala jsem dobrou radu od Cojinky,snažím se mít celý týden kytičky,protože je tam víc možností a receptů,zvířátka mám jen o víkendu,nebo když mám na ně velkou chuť. stydlin smileyNechci to zakřiknout,ale zatím mám dole tímto způsobem asi 3 kg .Jinak jsou tu určitě větší odborníci na rady než já. smiling smiley smiling smiley

     
  • Autor: draza1976
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 09.10.2011 19:46
     

    Ahojda dělenky,

    tak jak je po víkendu?U nás je pěkná zima,teploty se pohybují okolo 6-8 stupnů a pořád prší,fuj angry smiley

    Jinak já celý víkend strávila v práci a zítra na novo winking smiley

    Paveko-vítám tě mezi nás a věřím že se ti tady bude líbit.Já po zvířátkách taky nehubla a navíc je moc nemusím.Jsem vyloženě kytičkovej typ a jak píše Rebeka,je tam víc možností a receptů co vařit a dlabat mls smiley

    Rebeko-máš pravdu s tou zvěří,mě taky ucpávala a nehubla jsem.Prostě kytky jsou kytky thumbs down.Ty 3kg máš dole za jak dlouho?A jakej graf držíš?Díky za odpověd´ smiling smiley

     
  • Autor: Rebeka007
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 09.10.2011 20:45
     

    Draza1976:Ty tři kg se mi podařilo zhubnout za dva týdny,divila jsem se,že to na mně tak zapůsobilo. smiling smiley smiling smileyDržím ten nejpřísnější graf,ráno si dávám podle Cojinky ovoce,hlavně při kytičkách,jídlo si dávám až po deváté hodině,někdy i později. spinning smiley sticking its tongue outPřestala jsem při zvířátkách jíst dia čokoládu,měla jsem na ni chuť,ale opravdu hrozně mě to ucpávalo. thumbs upTeď jsem v pohodě,kytičky mi vyhovují,přestože jsem dřív byla vyložený masožravec. eye popping smileyTaky je to o hodně levnější.

     
  • Autor: krevetka82
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 09.10.2011 21:21
     

    Ahoj Delenky,

    chtela bych se k vam pridat a od zitrka jdu do deleni s vami...............potrebovala bych schodit aspon 10kg. Posledni rok se v tom tak nejak placam:-(.........Delena strava mi driv hodne pomohla,vzdycky,kdyz jsem potrebovala nejake to kilco dolu,tak doufam,ze na me zabere i tentokrat.Vase stranky se mi moc libi a je super,jak na vas delenka zabira!!!Zitra sem hodim vahu(uplne se bojim,kolik mi rucicka ukaze) a miry......jsem zvedava a hl.doufam,ze vydrzim:-))

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.