středa 8. května, 07:46 Svátek má Statní svátek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: monisek
Status:
Výsledné hodnocení: 4

Dělená strava podle LK 5

Datum: 10.05.2011 18:40
 

Vítejte stávající i budoucí dělenky v diskuzi Dělená strava podle L.K. - v pořadí již páté!!! flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 14
  • Autor: denina
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 27.09.2011 09:35
     

    Ahojtesmiling smiley ,

    já dnes kyti..ráno cereal.pečivo, trošku másla, marmoška a soja mlíko, teď siesta u kávičkycoffe smiley , oběd bramboračku s pečivem..včera mi kdo si na ni udělal chutěgrinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle LK 5

     
     
  • Autor: martha
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 27.09.2011 13:22
     

    Ahoj, držím dělenku už poněkolikáte, vždy s velkým úspěchem. Teď jsem rok po porodu a kila ne dolů, tak jí držím opět, momentálně mám týden za sebou, shodila jsem 2,5kg, tak jsem spokojená. Ráda bych občas k vám napsala, co jím a jaké mám výsledky, pokud to nebude vadit eye rolling smiley

    já dnes kytky: Ráno kafe se soj.zajícem a chlebový dalamánek, k obědu brambory a houby jako biftečky s worcestrem tongue sticking out smiley /, moc dobrý. Odpol.zobu rýž.chlebíčky a večer chleba, k tomu špenát a zbytek uz.tofu a večer rajčata, místo brambůrků grinning smiley Jinak piju ov.čaje a minerálnu poděbradku proLinii winking smiley mějte se fajn, M.

     
  • Autor: Monulina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 28.09.2011 12:36
     

    Ahoj,

    jsem dnes na zvěři, včera jen ovocný den, na pročištění. Na váhu už raději nestoupám, protože pořád stojí a já jsem z toho pak celkem špatná. Nevím kde je chyba. Takže ráno dva párky s hořčicí, na sváču znova párky s hořčicí, oběd šlehačková sekaná a tzaziky(to musím doporučit, vyzkoušela jsem z vašich receptů a je to neuvěřitelně dobrýmls smiley ). A zbytek dne už plánuju jen zeleninu a k večeři asi kefír. Přeji krásný sváteční den, všichni kolem mě odpočívají a lenoší a já se chystám na odpolko. Mám to ale peška. eye rolling smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 29.09.2011 07:13
     

    Ahoj dělenky smiling smiley

    Já mám dnes půst, jelikož jsem za poslední dva dny snědla jídlo tak pro 20 dřevorubců grinning smileyNa váhu raději nestoupám a začínám sekat latinu smiling smileyNevím, jak to ukočíruju, ale snad to nějak dám smiling smiley

    Ted piju čajíček a za chvíli asi kafčo grinning smileyTo je výživa totok-sebetrýznění grinning smiley

     
  • Autor: Endryska
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 29.09.2011 07:41
     

    Ahojky holky jejda tady půstuje smiling smiley Já už se "těším" na úplněk, to zas bude ovocný půstík a něco snad dole winking smiley

    Já dnes po dvou dnech zvěře a jogurtování zase kytičky a už se mi vaří voda na kafčo se zajícem a mám celozrnný rohlíček s meruňkovou dia marmoškou. Na oběd mám hrooooznou chuť na vločkovou kaši, tak už mám namočené vločky a do toho banánek mls smiley co bude dál to uvidíme, krásný den flower smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 29.09.2011 08:03
     

    zdar dělenky

    dnes kytky

    snídaně..kafe

    sváča..jablko

    oběd..bramboračka thumbs down

    večeře taky bramboračka (nebo br knedle se zelim a tofu winking smiley )

     
  • Autor: veruvlv
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 29.09.2011 08:58
     

    Ahoj holčiny...tak já teď už asi 4 den zvěř...ještě to chci vydržet dalších 10. Potřebuji také trochu nakopnout. Včera jsem měla kebab mls smiley a jinak jogurtík a předtím maso. Ale, abych tu zvěř zvládla a nemusela každý den pro něco, tak jsem zajela do makra - nakoupila větší salám a sýr + párky a budu si z toho postupně brát věci....aspoň nemusím do krámu. grinning smileyA jak jste užívali volno? Já většinu dne prolenošila a pak část jsem pracovala doma angry smiley přeji krásný den flower smiley

     
  • Autor: avanka.
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 29.09.2011 09:26
     

    ahoj devcatka flower smiley tak ja dneska kvetinky rano celozrnna houska a caj obed br.pol.s houbama a dusene houby s bramburkem a vecu si dojim od obeda )))) u nas suprove pocasi porad tak jen tak dallove smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 29.09.2011 09:31
     

    Porad tady ctu o bramboracce, uz na ni mam taky chutě smiling smileyNějaký receptík na to? smiling smileyAsi si totiž dám kytičky, už mám na ně chuťsmiling smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 29.09.2011 10:37
     

    Ajinko....recept na bramboračku?? Brambory,mrkev,celer (víc nedávám) uvařit se sušenýma houbama. Přidávám i bujon (houbový) pro lepší chut. Zahustím normoš moukou thumbs down Jinak já si asi dnes udělám bramboráky - je to odklon od plánu, ale nějak na ně mám chutě grinning smiley mls smiley

     
  • Autor: Monulina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 29.09.2011 11:29
     

    Dnes zase zvěř,šlehačková sekaná s tzaziky od včerejška a zbytek musím domyslet, asi zelenina a jogurt a kefír..chtěla bych se zeptat jak to je s kávou. Jestli se může i u nejpřísnějšího grafu. Čtu tady že ji pijete, tak by to nemělo nějak vadit, nebo něco brzdit. A ješte jeden dotaz pro ty co dělí déle. Když mám odpolední, jím naposledy v půl 7 večer, domů se dostanu v 11 v noci a to už mám zase hlad až je mi někdy špatně. Je možné se při dělence najíst, když mám třeba zvířata, aniž by to mělo špatný efekt?

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 29.09.2011 11:35
     

    Monulino...jez kdy je ti libo. Nejhorší pro tělo je hladovění winking smiley Na noc bych si asi vybírala lehčí jídla, ale hlady bych se netrápila winking smiley a ta káva..no s tou je to tak, že ona dost dehydruje organismus..takže když kafuješ tak hodně pij winking smiley 

     
  • Autor: gewiny
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 29.09.2011 12:52
     

    Ahoj dělenušky flower smiley

    potřebuji raduuuu grinning smiley čím zaháníte chuťě při zvířátkách? blížím se ke konci 14dne zvířátek a mám šílený chutě!!!! eye popping smileyuž nevím co bych zblajzla grinning smileyjinak dole 2kg, ale cm letí jak o duši. To nemá chybu! Už se těším na kyti! Zítra mě čeká poslední zákrok se zoubky, už snima marodím měsíc, angýna už je pryč. Chytla jsem co jsem mohla, temůžu na zuby mléčné, neboť kvasí v zánětech v ústech, tak nevím co budu louskat sad smileyasi semínka slunečnice. papa flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 29.09.2011 14:40
     

    Gewiny:

    no nevím,jestli jsou semínka vhodné při zvířátkách...?Tuším, že se semínka mohou jen při kytičkách...Já teda když mě honí mlsná si dám třeba brusinky nebo rozinky, ale to je jen u volnějšího grafu,je to ovoce no...Taky si třeba líznu kousek medu a už na sladké nemám chuť další měsíc smiling smileyTaky třeba dia čokoládky můžeš...Nebo oříšky smiling smileyNevím, na co máš běžně chutě, protože já třeba na sladké dostanu chuť tak jednou za půl roku smiling smileySpíš si tak vzpomenu na sýr nebo šunku atd. smiling smileyNěkdy i na ovoce a to si klidně dopřeju, i když se snažím mít nejpřísnější graf smiling smileyTím zas tolik nezkazíš, rozhodně lepší než čokoška no...A ještě si velmi ráda dám třeba olivky smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 29.09.2011 14:59
     

    Gewiny..blahopřeji k úbytku a přesně jak píše Ajinka..a nebo si udělej pribiňáka (tvaroch,šlehačka,umělé sladislo - vyšlehat-sežrat)grinning smiley Semínka patří do kytek winking smiley nebo si upeč zvířátkovou roládu-je fantastická thumbs down

     

    Jinak někdo se tu ptal (je to dýl) na sojové máslo (no máslo grinning smiley ) Tak kupuju ho v Německu..jmenuje se Sojola a stojí 1,30eur. Je to Laktosefrei a chutná moc dobře winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.