čtvrtek 9. května, 00:14 Svátek má Ctibor
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: monisek
Status:
Výsledné hodnocení: 4

Dělená strava podle LK 5

Datum: 10.05.2011 18:40
 

Vítejte stávající i budoucí dělenky v diskuzi Dělená strava podle L.K. - v pořadí již páté!!! flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 14
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 05.10.2011 08:31
     

    Ahoj dělenky smiling smiley

    Já mám taky dnes ještě tukožroutskou plívku smiling smileyStále chutná, kilčo dole, ale pochybuju, že to tak zůstane grinning smileyBěhem dne mám šílený chutě, takže od zítřka dám asi již normální stravu, jinak se asik zblázním grinning smiley

    Závidííím kaiserkuuu a rohlííček...jééé mls smiley mls smiley mls smiley grinning smiley

    A až seknu tady s tím tukožroutem, uvařím si něco dobroučkého smiling smileyDnes asi ne, ale zítra určo winking smiley

    Dnes si jdu ještě zacvičit, tak snad se tam nesložím grinning smileyNějak jsem úplně bez energie sad smiley

    Hezký den děvčátka flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle LK 5

     
     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 05.10.2011 10:29
     

    Ahoj dělenky.Dnes mám zvířátka ráno salátek /mrkvička nastrohaná rajce,paprika,najemno nakrájený tvrdý sýr30% a přidaný cotage sýr/.V poledne vepřová panenka na hříbkách.sváča asi rajčata a večer se uvidí. flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley coffe smiley coffe smiley coffe smiley coffe smiley confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley confused smileyzatím za měsíc mám 3,5 kg dolů.Uvidíme jak to půjde dál smoking smiley smoking smiley smoking smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 05.10.2011 10:48
     


    FlorianovaZ napsal(a):

    Ahoj dělenky.Dnes mám zvířátka ráno salátek /mrkvička nastrohaná rajce,paprika,najemno nakrájený tvrdý sýr30% a přidaný cotage sýr/.V poledne vepřová panenka na hříbkách.sváča asi rajčata a večer se uvidí. flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley coffe smiley coffe smiley coffe smiley coffe smiley confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley confused smileyzatím za měsíc mám 3,5 kg dolů.Uvidíme jak to půjde dál smoking smiley smoking smiley smoking smiley


    ty jo..tu panenku na hříbkách bych si taky dala říct mls smiley mls smiley 3,5 kg je dobrý výsledek - taky by se mi už nějaký ten úbytek hodil sad smiley

     
  • Autor: Luci1978
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 05.10.2011 13:45
     

    Ahojky všem dělenkám, flower smiley

     

    já pořád zvířátkuju, vyhovuje mi to tak nejvíc.. thumbs down Ujíždím na zakysané smetaně s medíkem a kakaem, mls smiley mls smiley spotřebu mám denně vysokou... eye popping smiley, ale hubnutí to nebrzdí, takže zatím neřeším.. tongue sticking out smiley.. Dneska jsem hupsla na váhu a mám dole 7,3 kg, spinning smiley sticking its tongue out takže jsem spokojená... thumbs down Šlo by to podle mě rychleji, ale jsem mlsná, pochutnávám si... winking smiley

    Ty, kdo stojí na váze, nevěšte hlavu, smiling smiley určitě se to zase brzo pohne... thumbs down (směrem thumbs up , to je jasný) flower smiley Mě pomáhá číst Vaše příspěvky a názory.. Takhle v poho při hubnutí jsem dlooouho nebyla.. flower smiley a za to Vám všem velký dík love smiley love smiley love smiley love smiley

    Mějte se krásně... flower smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 05.10.2011 14:07
     

    No joo smiling smileyDělenka je skvělááá smiling smileyA holky tady-báječné flower smileySlupla jsem k polévce hrušku a mám zase chutě smiling smileyHrůůza, ať už je zítra grinning smiley

    Gratulace Luci, super úbytek... thumbs down Za jak dlouho jsi to zhubla?

     
  • Autor: Luci1978
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 05.10.2011 14:54
     

    Ajinko, děkuju ke gratulce.. flower smiley Dělím od 15.srpna, tak nedokážu posoudit, confused smiley na kolik to je super pro Vás...Pro mě je to ale bomba... thumbs down thumbs down thumbs down Když člověk na sebe ta kilíčka nabaluje tak dlouho.. stydlin smiley, nemůže chtít zázraky za pár dnů,co?? nono smiley grinning smiley Před 14-ti lety jsem držela Kořínkovou a to jsem sundala za 3 měsíce 26 kg dolů.. spinning smiley sticking its tongue out , ale to taky bylo člověku 18 a šlo to úúúplně jinak... sad smiley Takže asi takhle... flower smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 05.10.2011 15:06
     

    No pro mě je super každé kilo winking smileyno za měsíc a půl 7 kilo? smiling smileynojá myslím, že to je super smiling smileyUrčitě to je výborný výsledek smiling smileyNo a omezuješ se třeba nějak hodně v jídle (složením potravin, časem) nebo jsi mlsoun? smiling smiley

     
  • Autor: Monulina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 05.10.2011 16:26
     

    Ahoj flower smiley ,

    takže prozatím mlíkovku opouštím, je to pro mě moc omezení, a dělenka je tak super winking smiley takže jedu zase na zvířátkách. A ani mě to nemrzí smiling smiley . Přidám taky trošku do mlýna, ať mají ty úplně nové motivaci ..Před 6ti týdny jsem začínala na 73kg a dnes 67,5kg. Pomalu, ale jde to. Už se těším na Vánoce, až si dopřeju cukroví, samozřejmě dělené, za odměnu smiling smiley . Dala jsem si takový cíl s odměnou.

     
  • Autor: Luci1978
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 05.10.2011 19:12
     

    Ajinko, řekla bych, že se v jídle nějak hodně neomezuju, naopak.. eye rolling smiley Před chvílí jsem zbaštila 2 kuřecí stehna s nivou a kedlubnu... stydlin smiley Pokud mě bude honit mlsná, klidně si dám ještě zakysanou smetanu s medíkem... mls smiley Jediné, co nemůžu, je míchat ovoce se zvířátkama.. sad smiley Přišla jsem na to, že pak nemám úspěch žádný... thumbs up Držím spíš ten nejpřísnější graf, ale nějak se v jídle neomezuju... Jím, když mám hlad... mls smiley Říkám si, že bych měla asi jíst pravidelně a nějak střídměji, nono smiley ale jsem prostě mlsoun a zatím mi to prochází... winking smiley Třeba se to nějak zasekne a pak budu přemýšlet, co změnit... smiling smiley Ale zatím si užívám... spinning smiley sticking its tongue out Mám za sebou kurz hubnutí STOB, úspěšně jsem dala dolů 14 kilo...Ale potřebuju nad sebou bič.. Tam mi prostě nevyhovovalo, že se musím omezovat... sad smiley Dělenka mi vyhovuje, přestože mi za to okolí nadává... eye rolling smiley Ale já se nedám.. grinning smileyZatím pa flower smiley

     
  • Autor: Rebeka007
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 05.10.2011 19:30
     

    Luci1978:Já si myslím,že máš velkou pravdu s tím věkem,čím je člověk starší,tak jde hubnutí hůř,já se snažím vše správně dodržovat,ale stane se mi,že stojím na váze. sad smileyTaky jsem zjistila,že nemůžu jíst při zvířátkách žádné Dia čokolády,okamžitě se ucpu a klidně mám půl kg navíc. nono smileyVím taky,že zanedbávám jak ovoce při kytičkách,tak zeleninu v obou grafech. eye rolling smileyBudu si to muset připravit někam na viditelné místo,jinak jsou šance nulové. thumbs up

     
  • Autor: draza1976
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 05.10.2011 19:54
     

    Ahojda dělenky,

    tak jsem se dneska odhodlala a zkusila si moje staré rifle které jsem už nenavlíkla.No a kupodivu jsem je natáhla a v pohodě zapnula.A na váze opět ani kilo dolů sad smiley .Takže to nechápu -jak může člověk hubnout když ny váze nehubne?Je to divný ale já jsem dneska štastná,už jsem z toho byla fakt dost nervozní angry smiley sad smiley

    Takže zítra přecházím opět na kytky a budu to se zvířátkama kombinovat častějc.

    Luci1978-moc gratuluju k tak pěknýmu ubytku kilíček,jsi dobrá flower smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 06.10.2011 07:13
     

    Ahojte dělenky smiling smiley

    Monulina: moc gratuluju k parádnímu úbytku smiling smileyje to čuper winking smiley

    Draza: no vidíš, přeci jen hubneš winking smileyStaré rifle z dřívějška-jooo, ty umí potěšit smiling smileytaky gratulace k úbytku smiling smiley

     

    Já už jsem praštila s tukožroutskou, polévka mi nevadila, ale měla jsem pořád hlad a hrozné chutě...

    Takže dnes mám zvířátka, snídala jsem bílý nízkotučný jogurt s kapinkou medu a skořicí, na sváču mám kedlubnu, na oběd vařenou půlku kuřecího stehna a vařený květák, na večeři mám v ledničce makrelu, ale to asi neklapne, jelikož jdu s kamarádkou na drby do restaurace...takže nejspíš nějaký salátek smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 06.10.2011 08:09
     

    zdravím dělenky...

    dnes zvěř

    snídaně - jogurt

    sváča - mléko

    oběd - játra se zeleninou (už se teda těšim mls smiley )

    večeři vyřeším operativně winking smiley

     

    Jsem pevně rozhodnuta držet ten nejvíc nejřisnější graf, abych dala ještě něco dolů winking smiley ale nemíchat ovoce a zeleninu bude tedy sakra těžké eye rolling smiley

     
  • Autor: Endryska
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 06.10.2011 09:38
     

    Ahoj holky tak já tedy tento týden fakt nestíhám, v práci honíme co se dá než šéf odjede na dovču, ten jen sem tam nakouknu a dočtu smiling smiley

    Všem gratuluji k úbytku, a jak je toho příkladem Draža, na váze nesejde, důležité jsou cenťáčky a staré kdysi těsné oblečení winking smiley winking smiley

    Helčo kašli na poblífku, dělenka je dělenka. Já tedy držím pořád nejpřísnější a asi mi to tak i vyhovuje než uvažovat kdy jsem měla něco se zeleninou a můžu zase něco s ovocem smiling smiley

    Holky dochází mi fantazie, co všechno dáváte do jogurtu, já jogurty miluju, ale nemohla bych je mít pořád bílé sad smiley a med nemám vůbec ráda, nechutná mi, takže pro sladkost, když chci sladký používám tekuté sladidlo. Dávám skořici, kakao. Jináč mě nic nenapadá a chtělo by to obměnu, raďte please smiley please smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 06.10.2011 09:48
     

    Edrysko...zvířátkové müsly je fantastické thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.