středa 8. května, 15:26 Svátek má Statní svátek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: monisek
Status:
Výsledné hodnocení: 4

Dělená strava podle LK 5

Datum: 10.05.2011 18:40
 

Vítejte stávající i budoucí dělenky v diskuzi Dělená strava podle L.K. - v pořadí již páté!!! flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 14
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 13.10.2011 10:32
     

    Ale pokud bude chtít, určo mu to půjde. Ten můj lenoch asi nechtěl nijak přemýšlet a kutit a vlastně nechtěla žít bez chlebu se šunkou, takže to bylo slopžitější grinning smileyPřeju ti, aby byl sám nápaditý a neotravoval Tě jak ten můj grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle LK 5

     
     
  • Autor: Fida
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 13.10.2011 13:02
     

    Zdravím dělenky ze všech koutú ČR!

    já po chvilkový pauze mám zvěř ráno kousek hermelínku se salámkem a paprikou k tomu čajík a kávičku ,ke sváče jsem si dala opět kávičku a oběd jsem si udělala moooc dobrý-kuřecí plátek přírodní a k tomu jsem si udělala buličí oko, to já k smrti rád.

    Monulino a Ajinko-holky ty vaše chlapi vám dávají zabrat a to ještě nemáte děti ,teda myslím že ne,já musím málem i pro ně vařit zvlášť .Velkej nad vším ohrnuje nos jako ten starej ,a malej to je moje sluníčko ten jí semnou někdy děleně ale hlavně má rád zeleninu,to ty dva nemají.

     
  • Autor: krevetka82
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 13.10.2011 13:04
     

    ahoj holky

     

    Dnes kyticky:

     

    snidane: hroz vino,celozrn bagetka,kafe

    Obed: makarony s troskou opec cibulky,kecupem a troskou spenatu

    svaca: graham tycinky nejaka zelenina

    vecere: bramboracky(deleny) se steril cerv.zelim a spenatem,mnam!!

     
  • Autor: Rebeka007
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 13.10.2011 19:35
     

    Ahoj dělenky,tak po včerejšku mám dole 1,20 kg,doufám,že to nenabydu zpátky,když jsem dneska měla

    kytičky a normálně jsem jedla. confused smileyZítra to vypadá na zvířátka,ještě nevím,uvidím ráno jaká bude chuť. mls smileyJinak můj mužský jí se mnou kolikrát děleně,ani o tom neví,když mám kytičky,tak omáčky jsou dělené a maso uvařím zvlášť v tlakáči,do květák.mozečku dám jen žloutky apod.Dá se to,a když to nejde,tak si uvařím něco jinýho,nebo použiju buď přílohu,nebo odeberu maso kořeněné, ale bez mouky,nebo jíšky a dám do toho kys.smetanu. smiling smileyUrčitě to tu někdo v diskusi radil,a jde to.Mějte se hezky a zase zítra love smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 14.10.2011 08:12
     

    Ahojte holky,

    já dnes poslední den kyti, dojídám už 4.den štrůdl grinning smileyna oběd asi rohlík s tataráčkem,večer asi nějak obdobně smiling smileyNa víkend si dám zvířátka, to už snad něco uvařím grinning smileyJsem hrozný lenoch smiling smiley

    Tak přeji hezký den flower smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 14.10.2011 09:07
     

    Zdravím dělenky...

    tak jsem dnes úspěšně škrábala auto eye popping smiley eye popping smiley fuj!!

    no jinak mám zvěř

    snídaně ..mozarela s rajčaty a oliváčem thumbs down

    sváču nemám

    oběd..karboše

    večeři vyřeším operativně

     

    o víkendu se chystám na kytky, protožeč mám chuť na rajskou s knedlíkem thumbs down

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 14.10.2011 09:28
     

    Ahoj dělenky.Dneska zase zvířátka ráno obložený talíř /šunka šunk.salám,syr eidam a paprika

    v poledne špenát s moravským vrabcem večeře operativně.Helčo nedávno jsem zničila kolo u auta a teď se bojím sednou za volant.Doufám že to nebylo moc zlé a že to překleneš s pozdravem slunečného dne confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley love smiley love smiley love smiley coffe smiley coffe smiley flower smiley flower smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 14.10.2011 09:47
     

    FlorianovaZ...já škrábala čelní sklo od námrazy grinning smiley to překlenu grinning smiley grinning smiley díky, jsi hodná asi jsem to špatně napsala winking smiley

     
  • Autor: Monulina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 14.10.2011 11:32
     

    Dobré poledne..

    jsme se doma nasmáli, přítel že se mnou teda bude dělit, dopoledne jsme měli lítání venku a nakupovali jsme, samo že v rámci dělenky jenom. Že začne masovým dnem..jsme doma, můj milý telefonuje a přitom bezmyšlenkovitě chroupe polomáčenou sušenku..v zápětí mu to dojde a vytřeštěně na mě kouká co že teď s tím jako..tak prý dělíme od zítra grinning smiley . To bude těžký grinning smiley . ..

    Dnes jsem na kytkách, pročítám vás, zkusila jsem paštiky z DM a super. A naučily jste mě pít kafe, byla chyba ho nepít smiling smiley.

    Sn. 1/2 vícezrné bagety s shitaki paštikou

    Sv. káva

    O. zbytek bagety

    Sv. jablko

    V. jablko

    Když mám odpolední, moc toho nesnim ale i tak to stačí smiling smiley

    A prosím dotaz : Koupila jsem si beta karoten. Složení:sojový olej, želatina, glycerin, beta-karoten, sojový lecitin. Bere se jedna tableta denně. To složení je asi špatný např. při zvířatech. Nebo je to množství tak zanedbatelný, že bych se tím neměla zabývat? Divná otázka, ale možná s tím má některá z vás zkušenosti.

    Děkuji za odpovědi a pěkný pátek - Chomutov ráno -1°C. Už je to tady smiling smiley

     
  • Autor: krevetka82
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 14.10.2011 11:34
     

    Ahoj delenky,

    dnes zviratka:

    snidane:michane vajicko

    obed:kure pecene se zeleninou

    svaca: jogurt

    vecere:uvidim asi šopak a kureci polivka

     

    Helco,rajskou s knedlikem,MNAM!!!! spinning smiley sticking its tongue out

    tak tu si dam o vik taky grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    Zitra jdeme k znamym,tak budu delat syrovou roladu,tu mam taky moc rada a v nedeli tu rajsou,snad se mi povede winking smiley

     
  • Autor: Fida
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 14.10.2011 13:08
     

    Ahoj holky dělený!

    Já dnes zvěř ráno kafe s mlékem

    oběd kousek sekaný a sýr to vše se zeleninou

    svača a véča operativně

    Jinak děvčata zima je tady já už topím teda zatím v krbovkách, ale večer už musím pouštět plyn,to zas bude protopeno eye popping smiley eye rolling smiley.Užijte si víkend má být hezky ,ale zima .Já chodím s dětičkama pouštět draky ,ale asi se mi to líbí víc jak dětem tak uvidím co podnikneme.tak pa o víkendu nemám moc šancí sem chodit ,noťas má v rukou náš mladej a nechce ho pustit lump love smiley.

     
  • Autor: martha
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 14.10.2011 13:19
     

    Moc všechny zdravím, chystám se držet dělenou stravu, můžete mi jen pro představu říct kolik a jak rychle hubnete? Jsem rok po porodu a kila spíš jsou nahoru než dolů, už mě nebaví koukat na mé špekaté tělo a dělenku už jem kdysi držela, jen nevím jak to teď půjde-po dětech, starší tělo. Díky za odpověď, M.

     
  • Autor: krevetka82
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 14.10.2011 20:01
     

    Ahoj Martho,moc te tady zdravim flower smiley flower smiley flower smiley

     

    jsem rada,ze ses tady ukazala,zacala jsem delit tohle pondeli(holky jsou tady uz zajety a zabehly) winking smiley

    Taky jsem po porodu,sice uz druhy rok,ale potrebuju to schodit,aspon 15kg

    Vzdycky kdyz jsem potrebovala zhubnout,tak jsem najela na delenku a slo to krasne dolu i po tom porodu,jsem to zkousela a neco tak sundala,slo to pomerne rychle,ale pak prislo leto,grilovacky a hlavne popijeni drinking smiley drinking smiley drinking smiley a to musim rict mi to shazovan kil opravdu zastavilo.........kdyz jsem delila ve dvaceti,tak jsem mohla pit vino i pivo a slo to dolu porad......takze to je u me ten hl rozdil winking smiley

     

    Od pondelka mam dole 2kilca thumbs down....chci se teda vazit jen v pondeli,ale dnes jsem nevydrzela winking smiley

     
  • Autor: ola
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 15.10.2011 17:46
     

    vítám nové dělenky

    holky dělenka je fajn sami víte máte zkušenosti sice z dřívějška ale víte že funguje

    bohužel OPRAVDU ALKOHOL HUBNUTÍ STOPNE

    at dělíte nebo pujdete do klubu hubnutí všude vám doporučí NEPÍT ALKOHOL

    bohužel díky tomu že stále některé alkohol v této diskusi propagují biť to jsou holky co jen udržují už tato diskuse není co byla škoda

    díky tomu většina velmi fajn holek a zkušených dělenek sem nechodí velká škoda ty holky měli dělení v malíku a jejich rady byli k nezaplacení ale i tak snad tu najdete co otřebujete

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 16.10.2011 09:07
     

    Oli, ano, to je přesně ten důvod, proč sem už nechodíme. Myslím, že budu psát za všechny "staré" dělenky...

     

    Velmi nás nejen mrzí, ale především štve, že tady někteří dokázali zhatit tak skvělou diskuzi, která tu byla. Diskuze jako jedna z nejlepších na netu, protože nikde jinde nenajdete tolik nových příspěvků během dne jako tady. Bohužel nyní se to tady hemží různými rádoby radami, které kolikrát nemají s dělenkou nic společného. Viz. tolikrát zmiňovaný alkohol.

     

    Nehledě na to, že diskuze Stoleček pro dělenky je určen pro ty, které dodržují dělenou stravu a mají chuť i popovídat o něčem jiném než o dělení. Nicméně i tato diskuze byla naprosto degradována na nesmyslný koutek lidí, kteří jsou v podstatě na alkoholu závislí. A to, jakým způsobem se zde tito lidé vyjadřují, je opravdu hnus. Myslím, že všichni chodili na základní školu a trocha slušnosti ve vyjadřování by skutečně neškodila.

    A hlavní je to, že do Stolečku pro dělenky chodí propagátorky alkoholu, kterému my, skutečné dělenky, opravdu neholdujeme a nehodláme holdovat. Takže byste se nad sebou měly zamyslet a založit si svou diskuzi (se divím, že to ještě nikoho z vás nenapadlo) - třeba s příkladným názvem: Máme rády alkohol a jiné.

     

    Jinak ostatním, uvědomte si, že alkohol je stejný jed jako cigarety a drogy. Tělu neprospívá a jistě se bez něj obejdete. Pitím alkoholu ( a tím nemyslím, že si dáte jednou za měsíc decku vína) v podstatě degradujete úplně prvotní smysl dělenky, o kterém psala Lenka ve své první knize. Naši předkové v podstatě jedli děleně (ať už dle vývoje doby pouze maso, nebo pouze rostlinnou stravu), ale alkohol jim skutečně nic neříkal.Ten, kdo nečetl knihy od LK, by neměl s dělenkou ani začínat. Je to jakási bible a je třeba je podle toho řídit.

     

    Proto bych byla ráda a jistě nejen já, kdyby se tady někteří nad sebou zamysleli, jestli to už skutečně nestačí a není nejvyšší čas odejít.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.