středa 8. května, 22:33 Svátek má Statní svátek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: monisek
Status:
Výsledné hodnocení: 4

Dělená strava podle LK 5

Datum: 10.05.2011 18:40
 

Vítejte stávající i budoucí dělenky v diskuzi Dělená strava podle L.K. - v pořadí již páté!!! flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 14
  • Autor: krevetka82
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 11.10.2011 14:06
     

    Ahoj holky,

    tak ja mam dneska zviratka.

    Dopol bily jogurt,k obedu hemenex s rajcatama a zelnym salatem coleslaw,odpol jogurt a k veceri co dum da,mozna nejaky masovy vyvar s kupou koren.zeleniny.

    Deninko,mas pravdu,ono je to s tim cajem asi fakt jedno,zacnu pit taky ten zeleny,ten je urcite neutral a jeste spaluje tukwinking smiley

    Mejte fajn den a at vas neodfoukne vitr smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle LK 5

     
     
  • Autor: pajule1
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 11.10.2011 15:58
     

    Dobré odpoledne,

    musím se přidat k všeobecnému brblání, poslední tři týdny váha stojí, ale je to asi tím, že mám fakt málo pohybu resp. pohyb jen jednostranný- vesměs jen úklid po řemeslnících, takže můžu být ráda, že nepřibírám, sním toho totiž celkem dost. A taky skoro denně jogurt s medem, to určitě má taky vliv, v tomto souhlasím s Helou, že spolehlivě hubnutí zastaví med a fruktóza.

    Ale hubnoucím nezávidím, ale přeju jim to, nemyslete winking smiley .

     

    Já dneska zvířátka- ráno dva šunkové párečky, k obědu dvě papriky opečené na oliv. oleji a do toho nakrájený kousek balkánu a to celé zalité vajíčkem a teď se chystám na kávu s mlékem a upekla jsem na zítra manželovi sekanou, tak si asi kus dám na večeři s rajčetem. Pekla jsem dneska i dvoubarevné řezy pro návštěvu, vypadají nádherně, ale nikdy jsem je nejedla a nechtěla jsem porušit dělení, tak jsem ani neolízla lžičku, abych ochutnala, bylo to snad poprvé v životě, že jsem se spolehla na recept, tak snad budou chutnat grinning smiley . A příště upeču něco ze zdejších zdrojů, abych si taky mohla dát, když už se s tím člověk děláwinking smiley .

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 11.10.2011 17:37
     

    Ahoj děvčátka.

    Dneska zvířátka,v poledne hovězí na houbách, káva s mlékem,odpoledne zakysaná smetana ,potom polévka s hovězím masem a zelenina,káva s mlékem.neska byl den hodně hektický,ale už je to za mnou.Ještě jednou všem děkuji za podporu.Mějte se fajn hezký den love smiley love smiley coffe smiley coffe smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Rebeka007
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 11.10.2011 20:21
     

    Ahoj,tady u nás fouká vítr jako někde na prérii,jinak je teplo a asi by schlo dobře prádlo. eye popping smileyJinak já dnes zase kytičky,ráno jablko,v poledne květákový mozeček s brambory,odpoledne kaiserku s pomazánkou houbovou a jablko,večer zatím nic a asi to tak zůstane,dnes nemám nějak hlad. stydlin smileyZítra chci zkusit zeleninový den,koupila jsem čínské zelí,okurku,rajče,papriku,nakrájím to a možná do toho dám trochu sojanézy. mls smileyDoufám že to vydržím,když je ten úplněk.Předtím jak jsem hubla s dělenkou poprvé(je to asi dva roky)jsem zeleninové nebo ovocné dny držela pravidelně a vždy jsem zhubla o l kg. confused smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 12.10.2011 07:28
     

    ahoj dělenky smiling smiley

    Já zrovna snídám smiling smileyčajíček a štrůdlík ze včerejška mls smileyna oběd mám pohanku s paprikou a česnekem,tak se těším smiling smileyakorát jsme se dnes domluvily s kamarádkou na večeři, takže to asi budu muset nějak večer přehodit na zvířátka. Oběd budu mít ve 12 a večeři v 7,tak snad to bude ok smiling smileyDělám to poprvé a snad naposled, tak snad to není vážné porušení smiling smileyJdeme ale do restaurace, kde si dávám vždy jednu zvířátkovou mňamku, takže to nemůžu odolat smiling smiley

    Přeji hezký den,mějte se krásně flower smiley

     
  • Autor: avanka.
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 12.10.2011 12:18
     

    zdravim delenusky flower smiley tak ja dneska kvetinky rano rohlik krasne krupavy a celozrnny a caj svaca zeleninovy salat obed rajska pol mls smiley mls smiley na tu sem mela desnou chut a hrachova kase a k vece si dam jeste polevecku ))))) u nas prsi a prsi jeste ze jsem v praci

     
  • Autor: krevetka82
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 12.10.2011 13:29
     

    Ahoj delnky,

     

    snidane: hrnek mleka a kaficko

    obed: par platku aidamu30,hovezi polivka se zelenyma fazolkama/JEN DOUFAM,ze jsou jako zelenina a ne lustenina!!!)

    svacina: kyska

    vecere: kureci rolada nebo parek se salatem

     

    Jinak, musim vam napsat,kdybyste vedeli,jak jsem se posledni dobou ladovala a ted delim,snim toho sotva pulku a je mi faj,na jidlo vubec nemyslim a citim se dobre,jeste musim zacit cvicit!!!!

     

    Myslim ze Kajinko,jak ses ptala na ty casy,to je urcite v poradku,kdyz jsem kdysi delila a hooodne zhubla,tak jsem si davala po rostlinkach 4hodky pauzu a po zviratkach 6hod.pauzu,normalne jsme to kombinovala i behem dne a slo to dolu.........ted to ale nedelam,protoze si myslm,ze je to moje telo z diet tak zblbly,ze chci aby pochoplo,ktera bije a ze zase delime grinning smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 12.10.2011 16:42
     

    Čauky kočičky.

    Dneska ovocný den,ráno ananas,svačina hrozny.Oběd zeleninová polévka,svačina nektarinky 2 ks,večeře asi jablíčka

    To jsem zvědavá co to se mnou udělá.Venku zde prší a je nevlídno.Pokouší se o mě rýma a připadám si silně prochlazená

    uvidím co se z toho vyklube,zatím se mějte .Napsala bych sluníčkový den ale to je blbost ,ať to přežijeme ve zdraví stydlin smiley stydlin smiley angry smiley angry smiley coffe smiley coffe smiley

     
  • Autor: Rebeka007
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 12.10.2011 19:18
     

    Ahoj děvčata,tak jsem si dnes udělala zeleninový den,nakrájela jsem číns.zelí,zel.okurku,papariku,tochu soj.tatarky a vše promíchala. smiling smileyJedla jsem to od rána,skončila jsem asi v 15 hodin,od té doby jen piju,nemám hlad.Jsem zvědavá,koik jsem shodila. confused smileyUž se těším zítra na kytičky,asi bude nějaká polévka s kaiserkou a odpoledne uvařím sojový pudink,taky mám chuť na bramborák v troubě. mls smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 13.10.2011 06:57
     

    Ahoj dělenky .

    Včerejšíovocný den měl úspěch,mam 1 kg dole.Dneska zvířátka ,ráno tvarohvá pomazánka s paprikou,v poledne kuřecí maso s cukínou večer operativně .Zatím čauky hezký den coffe smiley coffe smiley coffe smiley flower smiley flower smiley flower smiley love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 13.10.2011 08:32
     

    Ahoj holky,

    tak Vás zdravím při dnešním chladném dni..Já už jsem posnídala, zase štrůdl grinning smileyUdělala jsem ho tak na 4 dny, takže i zítra to vypadá na kytky smiling smileyAle je moc dobrý, tak si to vychutnávám smiling smileyNa oběd mám zeleninový salát a pizza pečivo. Všera jsem ho totiž dostala v restauraci k salátku, ale měla jsem zvířátka,takže jsem ho nemohla. Nechala jsem si ho zabalit a dám si ho k salátu. Já teda doufám, že je je dělený, tak jako většina pizz v restauraci...tzn.-že tam není vajíčko. Raději se po tom nepídím, musím ho prostě sníst smiling smileyNa večeři asi nějaký rohlíček s tataráčkem smiling smiley

    Tak Vám přeji hezký den flower smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 13.10.2011 08:58
     

    zdarec dělenky...

    dnes zvěř...

    snídaně - kafe

    sváča..rafnu do salámu

    oběd pečené masíko se zelím (bílé i červené) zbytek roďky bude mít ještě knedlíčky

     

    úplněk jsem nedržela páč mám angínu a když je mi blbě tak mám hlad winking smiley jenže já mám teda hlad i když mi nic není...takže žravost-setrvalý stav grinning smiley

     
  • Autor: Monulina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 13.10.2011 09:56
     

    Ahoj,

    vylezlo slunko, vypadá to na pěkný den, což mě může být jedno, protože mám odpolední smiling smiley ...ale k jídlu:

    předevčírem kytky - za celý den 2 vetší vícezrnný bagety s dia marmeládou a 2 jablka. Včera zvěř - jogurt a tvaroh se skořicí, věpřové maso a dušená brokolice na trošce másla(použila jsem to obyč. máslo v kostce, je tam psáno, že obsahuje 82%tuku, složení smetana a voda, kdyby jste k tomu chtěla některá něco říct, že bych to takhle neměla, budu ráda) a dnes opět kytky, tmavá bageta s diamarmeládou a kafe, pak si asi ještě dám přes den tmavý chleba zase s marmeládou(moc mi chybí sladký, mám svý dny, tak to takhle doháním stydlin smiley ) a pak už jenom ovoce. Mějte se pěkně a musím se vám svěřit..dnes za mnou přišel přítel s tím, že by se mnou jako rád dělil love smiley!!! Protože byl doma půl roku se zlomenou nožkou a trošku nabral, podle něj hodně, podle mě je to pěknej kus chlapa, jak má být winking smiley . Vidí jak ty kilča ze mě odpadávaj tak přišel ale když jsem s tím začínala a nabízela mu ať do toho jde se mnou, poslal mě s tím do prčic. Takže takhle smoking smiley . Ahoj holky flower smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 13.10.2011 10:21
     

    Monulina:

    No semnou to přítel před časem taky chtěl zkusit, ale pro mě to bylo utrpenííí...Já se odbydu třeba na snídani kusem salámu se zeleninou, nebo třeba někdy na oběd mám graham s tataráčkem, ale on??!!pořád se mě ptal,co může a nemůže, pořád jsem mu musela něco vymýšlet, když třeba nebyl čas udělat do práce svačinky a oběd, tak se mě ptal-"a co si mám v práci koupit na sváču, když mám zvířátka?"No tak jsem mu řekla, že nějaký salám nebo salát, tak se zas ptal s čím to má jako jíst-"samotný salám nebo salát??????"...no prostě hrůůůza...musela jsem pořád myslet dopředu, díky bohu, že s tím přestal grinning smiley

     
  • Autor: Monulina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 13.10.2011 10:30
     

    Ajinka1..

    jejej, a já spíš myslela, že to bude právě dobrý, protože nebudu muset dělat jídlo každýmu zvlášť, prostě si vezme to co já smiling smiley . Uvidíme teda, plán je takový, že mu vytisknu malý graf, který bude mít u sebe a jinak mu budu radit. Ale ve skrytu duše mu dávám jen pár dní, když vidím, jak byl doposud zvyklý jíst. Jsem zvědavá. Hlavně aby mu to nešlo líp než mě to by mě naštval grinning smiley !

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.