úterý 26. ledna, 22:48 Svátek má Zora
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček

Podkategorie:

Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 1

Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 16.05.2014 10:02

Manžel dělá dobré skutky, konkrétně fiančně podporuje českou policii. Jiný důvod, proč předjíždí v místě, kde je snížená rychlost na 30km/hod, a činí tak v 80km/hod., mě nenapadá. Výše příspěvku na frčky 1.500 Kč a blíže nezjištěný počet bodů... angry smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: samanka
    Status:

Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 19.11.2020 00:31

Cancourku, asi bude něco ve vzduchu. Ten můj drahý polovička mě poslední dobou též vytáčí. Sedí doma a vymýšlí ptákoviny. Nejprve mi vyhodil boty na zahradu. To akorát zavřely malý krámy včetně obuví. Měly krásnou pevnou podrážku a nebyly děravé. A krásně se v nich rylo a šplhalo po stromě. V sobotu čistil pračku a vyhodil mi kartáč na ruce - jediný kartáč, který mi krásně vydrbal bahno z pod nehtů. Ostatní si ani neškrtnou, páč jsou měkký. Připravila jsem si velký papírový pytel na větvičky thůjí na přikrytí - pytel zmizel. A to je pořád. "Uklízí" v naprosto nevhodnou dobu a samozřejmě o ničem nic neví. Kdyby alespoň na férovku řekl, dobře, vyhodil jsem to. Ale já ještě jak tatar lítám po baráku a hodinu hledám, kde by to asi tak všude mohlo být. Teď mi chtěl vyhodit vánoční formičky - no vždyť jsem je přece celý rok nepoužila angry smiley angry smiley angry smiley

A před měsícem rozmontoval záchod. Jediný den, kdy jsem měla velmi zrychlený metabolismus. Většinou mám problém opačný.

Myslím, že tohle po tomto argumentu by mě museli osvobodit.

• Autor: Reklama

• Autor: kaaj
    Status: expert

Datum: 19.11.2020 07:27

grinning smiley grinning smiley grinning smiley Alčo , je to coronavirem .. winking smiley

• Autor: Anavi

Datum: 19.11.2020 13:48

grinning smiley grinning smiley grinning smiley to je hned... přijedu Ti pomoct kopat hrob winking smiley

cancourek napsal(a):

Pan cancourek je dneska na zabití a to ještě není ani půl desátý angry smiley angry smiley angry smiley ani bych se nedivila, kdyby osmnáctkrát spadl na nůž grinning smiley 

Datum: 19.11.2020 13:51

K Tobě taky přijedu pomoct kopat díru... rýč mám kvalitní winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley .

Nejhorší je chlap, který se nudí... winking smiley a proto já mám neustále připravený v pohotovosti seznam možných prací winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley.. .se pak vždycky brání: Ale já se nenudím! A já: Jak to? Vždyť se koukáš na televizi! A to je důkaz, že nemáš co dělat... spinning smiley sticking its tongue out smoking smiley

Jo, a to načasování, to oni mají vždycky geniální... třeba začít opravovat protékající záchod, když za půl hodiny má přijít návštěva (ač je podána reklamace týden... smiling smiley ).

Ale vzhledem k věku už se nerozčiluji, nedivím, nekomentuji... beru to jako součást života v páru grinning smiley.

samanka napsal(a):

Cancourku, asi bude něco ve vzduchu. Ten můj drahý polovička mě poslední dobou též vytáčí. Sedí doma a vymýšlí ptákoviny. Nejprve mi vyhodil boty na zahradu. To akorát zavřely malý krámy včetně obuví. Měly krásnou pevnou podrážku a nebyly děravé. A krásně se v nich rylo a šplhalo po stromě. V sobotu čistil pračku a vyhodil mi kartáč na ruce - jediný kartáč, který mi krásně vydrbal bahno z pod nehtů. Ostatní si ani neškrtnou, páč jsou měkký. Připravila jsem si velký papírový pytel na větvičky thůjí na přikrytí - pytel zmizel. A to je pořád. "Uklízí" v naprosto nevhodnou dobu a samozřejmě o ničem nic neví. Kdyby alespoň na férovku řekl, dobře, vyhodil jsem to. Ale já ještě jak tatar lítám po baráku a hodinu hledám, kde by to asi tak všude mohlo být. Teď mi chtěl vyhodit vánoční formičky - no vždyť jsem je přece celý rok nepoužila angry smiley angry smiley angry smiley

A před měsícem rozmontoval záchod. Jediný den, kdy jsem měla velmi zrychlený metabolismus. Většinou mám problém opačný.

Myslím, že tohle po tomto argumentu by mě museli osvobodit.

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (19.11.2020 13:53)

• Autor: kordula

Datum: 19.11.2020 15:10

Podařilo se mě usnout, a probudil mě smrad, Polévka na zítra se mě vyvařila, hrnek na vyhození angry smiley

• Autor: tak63

Datum: 19.11.2020 18:13

cancourek, samanka, anavi .............. vybírejte slovíčka nono smiley grinning smiley. Mám takový dojem, že bych vás nechtěl mít doma ani vycpaný grinning smiley, ..... teď zrovna nic nedělám a jde mi to moc dobře thumbs down

• Autor: cancourek
    Status:

Datum: 19.11.2020 19:38

Taku, po 18 hodině večerní už jsem schopná to tolerovat grinning smiley grinning smiley grinning smiley ale aby prudil od rána jenom kvůli tomu, že nemá co dělat, je na zabití thumbs up když opáčím, že je stále ještě potřeba tohle, tohle, tohle, na to je vždycky výmluv dost. Venku už je zima - nemám teď kde koupit materiál - jasně,že jsem tam volal, ale nikdo to nebere - no zrovna teď se do toho budu pouštět - a nevíš, kde na to mám vzít čas???!!! angry smiley angry smiley angry smiley

TAKže ty vybírej slovíčka, já ti dám vycpaný winking smiley tongue sticking out smiley

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil cancourek (19.11.2020 19:54)

• Autor: tak63

Datum: 19.11.2020 21:29

cancourek napsal(a):

Taku, po 18 hodině večerní už jsem schopná to tolerovat grinning smiley grinning smiley grinning smiley ale aby prudil od rána jenom kvůli tomu, že nemá co dělat, je na zabití thumbs up když opáčím, že je stále ještě potřeba tohle, tohle, tohle, na to je vždycky výmluv dost. Venku už je zima - nemám teď kde koupit materiál - jasně,že jsem tam volal, ale nikdo to nebere - no zrovna teď se do toho budu pouštět - a nevíš, kde na to mám vzít čas???!!! angry smiley angry smiley angry smiley

TAKže ty vybírej slovíčka, já ti dám vycpaný winking smiley tongue sticking out smiley

grinning smiley grinning smiley grinning smiley klucíí a holkýý, my se nemít .... to by byla nuda grinning smiley .

Kdyby byly jen holky, tak by vše bylo jak ze škatulky, čisté, voňavé, hned hotové, krásné ...

Kdyby byli jen klucí, tak, tak navím. To by byla nuda. Pivo, fotbal, pivo, pupek, zapranej límec u košile, ... . Už plýtvám inteligencí, TAK dost. grinning smiley

Ano, vycpaný je silný výraz - opravuji na vyfocený winking smiley (taky jsem mohl napsat nafukovací) grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Datum: 20.11.2020 11:16

Téda TAKu!! Teď jsem celá smutná, dyk já jsem učiněnej poklad!! love smiley flower smiley 

Datum: 20.11.2020 11:18

Někdy je fakt lepší, když neděláte NIC... já včera rozvařené tři chody jídla a pán domu přišel, že slíbil dětem upéct rohlíky... na lince nebyl milimetr místa... Tak jsem to zatrhla, nehodlala jsem vařit do půlnoci... Puboši se vyskytli v půl desáté večer v kuchyni, jestli už jsou upečené ty rohlíky... říkám nic, vemte si chleba...protáhlé obličeje a ten můj jim ještě práskl viníka toho všeho. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

tak63 napsal(a):

cancourek, samanka, anavi .............. vybírejte slovíčka nono smiley grinning smiley. Mám takový dojem, že bych vás nechtěl mít doma ani vycpaný grinning smiley, ..... teď zrovna nic nedělám a jde mi to moc dobře thumbs down

Datum: 20.11.2020 11:28

Tak já to tvrdím roky, že mě ta rozdílnost pohlaví vlastně baví (o čem bychom s holkama kecaly taky, že jo grinning smiley), ale někdy je to dost náročný přežít smiling smiley.

Dám na stůl vázu s kytkou, hezkou prostírku - kamarádka: Jé, ty to máš vymazlený love smiley

Synové: Je nutnost mít tady nějakou dekoraci, když už takhle je ten stůl malej? grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Dám na stůl nažehlený, navoněný ubrus, prostírky... mám radost, kamarádka: Jé, vy tak hezky stolujete. love smiley

Synové: Seš si jistá, že tady ten ubrus chceš? My jsme si totiž jistý, že ten čistej nepřežije... grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Dám na okno kytku, kamarádka: Tobě ty kytky na oknech tak jdou a kvetou, to je krása! love smiley

Synové: A okna jsou od toho, aby se mohlo normálně vyvětrat nebo se musí nejdřív odstavit pět květináčů, aby se mohla otevřít aspoň ventilačka? grinning smiley

Já vždycky říkám, že aby moje domácnost byla voňavá, čistá a bez různých "nehod", musela bych tam opravdu bydlet sama... Včera přijdu, drobky všude, na ubruse vylitý lák od okurek (protože žena si vyndá vidličkou okurky do mističky a inteligentně je pojídá a nešahá tam pařátama smiling smiley, oni samo vezmou na stůl celou sklenici, postupně vytahují okurky a cintaj ten lák po ubruse... to je, panečku, soužitíčko smiling smiley )... já se fakt snažím je pro budoucí ženy vychovat dobře love smiley , ale je to dřina... ta předaná genetická informace je poměrně silný soupeř grinning smiley.

tak63 napsal(a):

grinning smiley grinning smiley grinning smiley klucíí a holkýý, my se nemít .... to by byla nuda grinning smiley .

• Autor: babkaela

Datum: 20.11.2020 11:57

Anavi, jsem o generaci, tím pádem zkušenosti, taky nejsem otrok bytu(chcete bydlet ve chlívě - užijte si to - časem otupíš a zjistíš, že pokud tě nemá jebnout, je lepší tenhle přístup) .., mám ráda čisto a naklizeno, nesnáším vikslajvantové ubrusy - v kuchyni na stole JE vikslajvant bo abych 3x denně dávala čistý ... ani náhodou, v obýváku momentálně máme celý velký Schleich ranč, nedostanu se do skříněk s doklady, účty atp. ...to se válí na kachláčích ... nepose.u se do vejšky ... potřebuju mít udělanou s Tondou školu, uvařeno, vypráno, sklizeno ze zahrady (nemám zatím vše) ...... nemám čas se rozepisovat, dědek už hrká příbory, za chvíli je 12. OBĚD (že od rána se vyloženě oflakuje od PC k TV a odnikud nikam - co po mně vlastně chceš, plný sklep vody, před barákem konťas na borel z půdy - už hubou uklízí 7 let) ............. No nic ... jdu dávat na stůl, po o dodělat úkoly a upéct dědkovi dortu k narozkám - zítra příjdou mladí přát.

Datum: 20.11.2020 12:44

Babčo, já byla na to uklízení fakt ujetá winking smiley grinning smiley, trošku byl pro mě problém přijmout element "dítě" v domácnosti... protože najednou tam někdo slintá, drobí, rozlévá winking smiley smiling smiley, ale už jsem se posunula za ty roky o hodně dál. Velmi se mi psychicky ulevilo, když jsem se zařekla, že nebudu chodit do pokojíčků svých synů (na radu kamarádky, která mi řekla: Dokud to neprotejká stropem, nelezu tam grinning smiley grinning smiley grinning smiley ). Jen jim hlásím: Peru bílé, peru černé, peru barevné a zařiďte se.. nedáte, nemáte, poraďte si.Syn už teď týden uklízí... vadí to jemu samotnému, že nemohl nic najít smiling smiley a že má ve skříních věci, které nosil, když mu bylo 12. Takže ... chce to nechat prostor a nenervovat se.

Naše mamka má ráda naklizeno, takže jsem tím byla trochu poznamenaná. Když má neumytý hrníček ve dřezu, vím, že jí není dobře, jinak by to nedopustila. Noviny přečte a odnese do sběru, dokouká na televizi, ovladač uklidí do skříňky, nebude se jí přece válet na stole v obýváku winking smiley. Takže jí těžko vysvětluji, že mám stanovené priority.. Svítí právě sluničko? Tak se neluxuje, ale dělá se na zahradě, luxovat můžu, až bude pršet... Čili - naprosto ti rozumím. love smiley flower smiley

Taky se mě kluci ptali, proč nedám igelitový ubrus... tak to je věc, přes kterou jsem se ještě nepřenesla. Mám látkových asi 5, a za cenu každodenního praní a žehlení - umělý ne! tongue sticking out smiley spinning smiley sticking its tongue out

Neodvážím se sem ovšem dát foto, jak vypadal náš obývák, když měl mladej teď 2,5 měsíce nohu v sádře... to jsem vchod do baráku bránila vlastním tělem, aby nikdo nezahlédl z našeho obydlí nic!!! To jsem se fakt styděla... winking smiley Ale syn to komentoval slovy: takhle si představuju pravý domov love smiley, je to tady takové zabydlené, všechno po ruce. flower smiley grinning smiley To měl na mysli, že byl obložený jídlem, pitím, lékama, injekcema, obvazama, holema... různýma polohovacíma podložkama... uf, já kvetla. grinning smiley

Upraveno 5 krát. Naposledy upravil Anavi (20.11.2020 12:49)

Datum: 20.11.2020 12:53

Hele, já bych v rámci zachování duševního zdraví i otupěla, ale někdy mám celkem stísněný pocit, že by zrovna v tu chvíli měla zazvonit nějaká nečekaná návštěva! sad smiley nono smiley ¨

Proto od jisté doby akceptuji již návštěvy předem nahlášené - nejlépe s týdenním předstihem. grinning smiley thumbs down 

babkaela napsal(a):

Anavi, jsem o generaci, tím pádem zkušenosti, taky nejsem otrok bytu(chcete bydlet ve chlívě - užijte si to - časem otupíš a zjistíš, že pokud tě nemá jebnout, je lepší tenhle přístup) ..,

Podobné příspěvky
Diskuze: Jak jste objevili Week?   

Abychom si udělali představu, kdo odkud přichází :), tak navrhuji tuhle malou anketu - kdo vás sem poprvé nasměroval. Mě jedna z vás, livingářek, ale

Autor: Anavi - 26.02.2007 09:09
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 199

Adresář: http://www.koureni.biz/   

Metody odvykání kouření, proč nekouřit, jak si znovu nezapálit, závislost na nikotinu, test závislosti, abstinenční příznaky.

Autor: koureni - 15.10.2008 13:21
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 0

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.