pátek 28. ledna, 06:57 Svátek má Otýlie
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček

Podkategorie:

Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 1

Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 16.05.2014 10:02

Manžel dělá dobré skutky, konkrétně fiančně podporuje českou policii. Jiný důvod, proč předjíždí v místě, kde je snížená rychlost na 30km/hod, a činí tak v 80km/hod., mě nenapadá. Výše příspěvku na frčky 1.500 Kč a blíže nezjištěný počet bodů... angry smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 24
  • Autor: Manca
    Status:

Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 04.11.2021 14:38

Tak neochrání nás vakcína, ale imunita. Mě nepřekvapuje, že je v nemocnici půlka očkovaných, kdo měl vážný důvod nechat se očkovat, tak to často udělal. A i s očkováním může mít problém. Teď v rodině to taky mají očkovaní, naštěstí to zvládají doma.

Když tu byl covid v domově důchodců, nikdo nekašlal. Prostě začli být apatičtí a umřeli. Až když bylo těch případů několik, tak se testovalo, nebo možná někdo z personálu byl nemocný, nevím. Už to, že tělo zvýší teplotu, je reakce imunity a musí na to být síla. Takže ti očkovaní, co teď leží v nemocnici, by tu bez očkování možná už nebyli. Díky vakcíně mají šanci. A tak by nad tím měli přemýšlet všichni. Podle svého zdravotního stavu, věku a způsobu života se rozhodnout.

• Autor: Reklama

• Autor: Manca
    Status:

Datum: 04.11.2021 14:43

Očkovaní se netrstují z politických důvodů. Jako odměna za uposlechnutí vlády a vyvíjí se tak nátlak na neočkované, aby se taky nechali.

• Status: expert

Datum: 04.11.2021 15:00

Musím si koupit nějaké testy, abych se mohla občas ujistit, že nikoho nenakazím. Ta zodpovědnost je pro mě horší než strach z nemoci. Politické zkrácení karantény z 14 dní na 7 se mi taky nelíbí. V tomhle by politika neměla mít žádné pravomoci.

• Autor: kaaj
    Status: expert

Datum: 04.11.2021 15:48

no - bývalý zeťák i její dcera už jsou pozitívní . hlavně že kravka dělala hrdinku .. celkem bych mu přála , aby mu zavřeli firmu .je tam ke stovce lidí -- spinning smiley sticking its tongue out .

• Autor: HanaK

Datum: 04.11.2021 18:58

Počet očkovaných v nemocnici přece neznamená, že očkování nefunguje. Hospitalizovaní jsou skoro všichni ze skupiny rizikových, kde je proočkovanost 90 %. A pokud se z 10% části rekrutuje stejné množství vážně nemocných jako z té 90%, pak je jasné, že očkování devětkrát zvýší šanci vyhnout se vážnému průběhu nemoci. Ano, statisticky vzato.

Kde jste přišli na to, že se očkuje experimentální vakcínou?

• Autor: kordula

Datum: 04.11.2021 20:04

jaja99 napsal(a):

Kordul, jestli si ty články četla tak: TV testovala ze své vůle všechny účastníky přenosu očkované i neočkované, diváky i účinkující. Takže i Tereza byla v den přenosu testovaná a negativní.

Já ač očkovaná jsem pro testování všech stejně rovným dílem. Pouštěli očkované bez testu i do nemocnic na návštěvy - šlendrián. Další nelogičnost vnuk v karanténě i vnučka v karanténě oba po upozornění ze školy, upozornění kupodivu telefonem od ředitele večer po desáté (za mě chválím operativnost), Dál už nechválím, dál nechápu jeden test 3. den po záchytu maroda, vnučka test 7. nebo 8. den po upozornění. Kde je logika?????

...podle mě měla být doma v karanténě. Maminku odvezla přímo z jeviště.

...kdyby jsme nebyli s dědou očkovaný, tak mohli kluci jít na dušičky rožít svíčku i nám.

• Autor: kordula

Datum: 04.11.2021 20:08

Kevin se mě ztrácí před očima. Je kost a kůže a já musím být ještě příští týden doma. sad smileyNevim co by mu bylo, jí, pije, myje se confused smiley

Datum: 04.11.2021 20:08

jaja99 napsal(a):

Musím si koupit nějaké testy, abych se mohla občas ujistit, že nikoho nenakazím. Ta zodpovědnost je pro mě horší než strach z nemoci. Politické zkrácení karantény z 14 dní na 7 se mi taky nelíbí. V tomhle by politika neměla mít žádné pravomoci.

Jajo, bohužel má a hodně. Přece jen člověku mdlého rozumu nebo zaslepenci musí být jasné, že přestala fungovat ochrana vakcín a šíří to i očkovaní a protože se politicky nehodí testovat je, když se naslibovaly nesmysly, nikdo nic nedělá. Chápala bych to ještě u politiků, bohužel je to parketa hlavního hygienika, teď hygieničky, která pokud by rozhodla, kompetence k tomu má, je nezáviský orgán, že se začne testovat i u očkovaných, nikdo by nic nezmohl. Ale na takové rozhodnutí musí být odvaha. Myslet si, že v rizikové populaci přestárlých zastavím šíření, když je nepustím bez PCR testů na sjezdovku, je sice dobrý vtip ale nefunkční opatření.

Mě pobavil, i když je to spíš k pláčí, hlavní vakcinátor Chlíbek, když se podivil, jak rychle vakciny vyvanou.Kdyby se, pokud je to očkování proti viru, alespoň částečně přihlédlo k očkování proti chřipce, tam je jasné a vyzkoušené, že ochrana trvá tak půl roku, mohly se ty nejrizikovější skupiny přestárlých naočkovat později. Ne to do nich rvát hned po zdravotnících někdy v únoru. Takže léto, kdy vir neřádí byli chráněni a teď je konec. Asiby to měl vědět anebo částečně dedukovat. Ale firmy slíbily všechno, pak se zbavily odpovědnosti a je to zameteno.

Datum: 05.11.2021 09:25

Regino, ale jakto, že tohle chápeme my "blbci" a nechápou, asi nechtějí chápat ti nahoře. Jsem fakt naštvaná, je pravdou, že z našeho vyhnanství takřka na samotě skoro nikam nechodím, ale není nás mnoho co takhle můžou žít a spoustě lidí by to nevyhovovalo z různých důvodů. Jsem zvědavá jak mají ošéfovanou třetí dávku měla bych ji během 14 dnů dostat, jenže jsem dost nachlazená, kruci.

• Autor: tak63

Datum: 05.11.2021 19:09

Koukám, že probíráte očkování, TAK jedno malé varování ..... no.

Může jít o obrázek 1 person a text that says 'Astra a Zeneka nejsou vhodné pro osoby starši 65 let'

• Autor: gabca

Datum: 06.11.2021 20:31

Taku, poslala jsem švagrovi, tak prej chce obě dávky. grinning smiley

• Autor: iriska

Datum: 07.11.2021 12:50

img_20211107_122126.jpg

Potřebuju.... řizla jsem se. Krve jak z prasete sad smiley

• Autor: cancourek
    Status:

Datum: 07.11.2021 17:14

Irisko. co sis to vytvořila za báň? grinning smiley

Hele, nesměju se. Před rokem mě večer honila mlsná a chtěla jsem si ukrojit kus vysočiny, už tam byla jen patka. Nůž mi sklouznul a ukrojil mi kloub na palci. Krve jak z vola, nas..aná jsem zbytek salámu hodila do koše. Jizvu mám dodnes. Foukám bebí na dálku flower smiley

• Autor: iriska

Datum: 07.11.2021 18:09

Cancorku....ukrojila jsem špičky okurky na salát....pak jsem vzala škrabku a oloupala celou okurku. No a jako řádná hospodyně jsem chtěla ty šlupky hodit hned do koše. Tak jsem shrábla šlupky rukou a ....jauuuu.....byl mezi nima ten nůž. angry smiley ale už je to dobrý winking smileyi když hodně hluboký.

Podobné příspěvky
Diskuze: Jak jste objevili Week?   

Abychom si udělali představu, kdo odkud přichází :), tak navrhuji tuhle malou anketu - kdo vás sem poprvé nasměroval. Mě jedna z vás, livingářek, ale

Autor: Anavi - 26.02.2007 09:09
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 199

Adresář: http://www.koureni.biz/   

Metody odvykání kouření, proč nekouřit, jak si znovu nezapálit, závislost na nikotinu, test závislosti, abstinenční příznaky.

Autor: koureni - 15.10.2008 13:21
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 0

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.