sobota 28. ledna, 10:32 Svátek má Otýlie
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček

Podkategorie:

Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 1

Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 16.05.2014 08:02

Manžel dělá dobré skutky, konkrétně fiančně podporuje českou policii. Jiný důvod, proč předjíždí v místě, kde je snížená rychlost na 30km/hod, a činí tak v 80km/hod., mě nenapadá. Výše příspěvku na frčky 1.500 Kč a blíže nezjištěný počet bodů... angry smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 21
  • Status: expert

Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 20.08.2022 19:57

U nás je plicní středověk.

• Autor: Reklama

• Autor: Manca
    Status:

Datum: 20.08.2022 20:17

A nějaká vyšetření ti dělali? Rentgen aspoň? Mám známou, která měla černý kašel. To nechci strašit, jen prostě někteří doktoři na lidi kašlou. Tahle si někde přečetla, že se u nás zas vyskytuje a vydupala si vyšetření a ono jo. A taky se jí vlekl kašel a nikoho bába důchodkyně nezajímala.

Datum: 20.08.2022 20:27

Manco, to měla naše mladá. Těsně před maturitou. Nikoho z doktorů, ono už je to dost dlouho, to vůbec nenapadlo. Teď už je to běžnější. Napadlo mě to, když jsem si vzpomněla na, je to k smíchu, Malého Bobše. Tam umřel bratříček hlavního hrdiny. U černého kašle bývají záchvaty kašle až na zvracení a často se i zvrací a člověk vůbec nemůže popadnout dech.

Jajo, prověřím to. Nebyly to zase žádný zázraky.

• Autor: kaaj
    Status: expert

Datum: 21.08.2022 05:11

ohledně kašle se mi ani nechce psát . černý kašel jsem měla jako děcko - a celá rodina i s matkou . při jednom záchvatu jsem spadla s mostku do potoka. .

jinak na plícní jsem jezdila do Příbora - asi 40 let.výsledně podle toho , jaký tam byl doktor - doktorka. to jsem třeba dostávala i injekce - ty mi ulevily. taky atb . te´d před operací srdce se přišlo na to , že mám srdeční astma. k tomu mně dovedla Regi ajejí pes. spinning smiley sticking its tongue out

Datum: 21.08.2022 06:00

Jj baby v důchodovém věku je nezajímají, ani mě neposlechl, jen poradil léčit symptomaticky. Ještě jak je člověk při těle tak řeknou nejdřív zhubnout a jsou hotoví.

Status:

Datum: 21.08.2022 06:26

Ještě mě napadlo sousedka při těle musela po covidu změnit léky, které do té doby normálně brala. Na tlak či co. Kašlala a rozjel se jí ekzém, na ten trpí. Nějakého doktora napadlo, že má alergickou reakci.

Jako rada zhubnout, ta je fajn. Ale od ortopeda, když člověka bolí kolena. Co to má společného s kašlem.

Teta měla vylepenou tabulku, co může a nemůže jíst. Pořád koukala na ten první sloupek, co nemůže, a měla na to chuť. Měla dostat jen seznam jídel, co může neomezeně. Stejně by to asi nepomohlo. Když je 50 let nějak zvyklá žít, vařit. Vždy byla štíhlá, no a pak každý rok dvě kila...

Datum: 21.08.2022 07:08

Manco, je to jako dialektický materialismus grinning smiley, všechno souvisí se vším. I ten kašel se srdcem. Pokud srdce špatně funguje, špatně rozvádí krev, dochází k horšímu okysličování a důsledkem toho může být i kašel. Vykládal mi to jednou celkem podrobně můj, bohužel už nebožtík, veterinář. Kdysi nám umřel jezevčík, pěkný věk ale dost nečekaně. Večer si šel s mnou lehnout do postele a ráno byl mrtvý. Sice jsem spala ale kdyby nějak kňučel, vzbudila bych se. Jen trochu víc zvečera kašlal. To jsem doktorovi vypravovala a vysvětlil mi to. A je celkem známo, že nadváha srdci neprospívá. Bohužel se z toho stala mantra a málokdo se zabývá tím, aby hledal příčinu a tu zkusil léčit. To zhubnutí u některých věcí je sice podpůrné ale rozhodně není všezachraňující. A když nemá doktor zájem, tak následuje to klasické, kdybyste zhubnul....Tak nějak to bylo u Kaaj a asi častokrát kašlala a byla dušná tak urputně kvůli srdci, nikoliv plicím. I když u ní je to komplikovanější i tím plicním onemocněním co má.

Ten seznam byl ďábelský vynález. grinning smiley A ono v určitým věku u ženských a pokud je tam nějaká dědičná dispozice, je ta váha skoro nepřekonatelný problém.A jak píše léky na tlak, to se může stát a setkala jsem se s tím doma, naštěstí mi poradil známý lékárník, a nečetla jsem příbalový leták. Některé léky na tlak způsobují kašel. Dědkovi se to stalo, Accupro bylo příčinou. Takže i na to je třeba myslet. Ten covid a stejně i očkování zhoršil u někoho, ne u všech, různé alergie, nesnášenlivosti, kloubní problémy.Takže i na to by mohla Jaja kouknout, pokud bere něco na tlak.

Datum: 21.08.2022 08:30

To zhubnutí by pomohlo všemu, před asi 5 lety jsem zhubla přes 20 kilo a co myslíte stoupl mi tlak a musela jsem dostat silnější prášky, pan doktor sice reptal, že zhubnutí je málo a stále mi to nechtěl věřit, vinil sestřičku, že mi nadržuje a kecá mu. Ale léky mi změnil skoro beze slůvka vysvětlení, já hubla, že jsem je chtěla vysadit a dostala jsem silnější, tak mě to hubnutí rychle přešlo, navíc mě od té doby berou ta kolena, asi jsem si při tom věčném chození ošpupala zbytky chrupavek. Teď nemám v kolenou po chrupavkách pomalu ani stopu a umělé nechci.

Datum: 21.08.2022 09:02

Jajo, na starý kolena se nemá takhle blbnout. Tělo už je nastavený na určitou váhu.A pokud už, tak skutečně velice, velice zvolna. A prášky na tlak už se nevysazují prakticky nikdy, když je člověk jednou začne brát. To je iluze, že se to tak srovná. A ty kolena. Nejsi tak stará, nevím, jestli by to nestálo za zvážení. I když rozhodování je to obtížný. Ale když už se pak člověk vůbec nepostaví a bolí to třeba i v klidu....

Status:

Datum: 21.08.2022 09:10

Dědovi po zhubnutí stoupnul cholesterol. Má ho vysoký dědičně, i ségra měla už jako malá.

Já vám to hubnutí nevymlouvám, ale tam je potřeba změnit trvale návyky, to je prostě náročné a chce to větší podporu, než utrousit jedovatou poznámku, když nevím diagnózu.

• Autor: kordula

Datum: 25.08.2022 06:44

300856639_1209646613167906_3052113858819812058_n.jpg
    Další fotografie:

Na tříděný odpad, nám udělali fungl nové místo, pěkná práce, ovšem po týdnu , ani ne ,to vypadá takhle. Bio odpad - nějaký zmetek tam asi hodil maso, nebo něco vylil.....červi lezou všude.

• Autor: SPIKE

Datum: 01.09.2022 13:25

angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley OPĚT NĚJAK OŽIL MŮJ PŮVODNÍ HACKNUTÝ ÚČET NA FCB, NA ŽÁDOSTI O TELEFON AP. NEREAGUJTE!

angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (01.09.2022 17:43)

Datum: 01.09.2022 13:33

SPIKE napsal(a):

angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley OPĚT NĚJAK OŽIL MŮJ PŮVODNÍ HACKNUTÝ ÚČET NA FCB, NA ŽÁDSOTI O TELEFON AP. NEREAGUJTE!

POZDĚ

Datum: 01.09.2022 14:35

SPIKE napsal(a):

angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley OPĚT NĚJAK OŽIL MŮJ PŮVODNÍ HACKNUTÝ ÚČET NA FCB, NA ŽÁDSOTI O TELEFON AP. NEREAGUJTE!

POZDĚ

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.