středa 25. listopadu, 22:34 Svátek má Kateřina
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček

Podkategorie:

Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 1

Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 16.05.2014 08:02

Manžel dělá dobré skutky, konkrétně fiančně podporuje českou policii. Jiný důvod, proč předjíždí v místě, kde je snížená rychlost na 30km/hod, a činí tak v 80km/hod., mě nenapadá. Výše příspěvku na frčky 1.500 Kč a blíže nezjištěný počet bodů... angry smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 23
  • Status: expert

Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 22.08.2020 20:45

Pinko, ať nemáš komplikace a brzy se ti to zahojí. Je to takový komický, když si člověk představí jaký prckové to jsou. Ale kousat by neměli ani mrňousové.

• Autor: Reklama

• Autor: tak63
    Status: expert

Datum: 22.08.2020 21:40

.... malý a vzteklý ... thumbs up ... jsou to vlastně psi? Možná to budou kočkopsi eye popping smiley eye popping smiley ... si dokážu představit jorkšíra s kocourem ... asi jo. tongue sticking out smiley winking smiley ......

mrňous si začne a když se po něm větší pes ožene, tak ho překousne a má problém sad smiley

páníčka mrňouse nakopat do pr-ele zepředu.

thumbs down ať se kousance brzo zahojí thumbs down ........................ a nakopla jsi ho??

• Autor: HanaK

Datum: 23.08.2020 05:05

Pinko, pokud uznáš za vhodné, můžeš ještě podat podání na policii nebo rovnou na ORP, dostanou ještě pokutu, chovatel je povinen zabránit úniku svých zvířat. Horní hranice pokuty je 50.000 Kč, reálně to bude při dolní hranici tisícovka nebo tak nějak. Samozřejmě je nutno vše prokázat, pokud soused zalže, že jeho pes to nebyl a nemáš svědky, úřad nemá šanci. V

případě normálních lidí je to blbost, sousedské vztahy atd., ale v případě bezohledných pitomců vřele doporučuju, kdo ví kam to vygraduje příště.

• Autor: Pinka

Datum: 23.08.2020 06:30

kiko, to je ještě horší, ret je citlivý.

Taku, nenakopla, protože jsem před ním zdrhala, to jsou vteřiny, že nestačíš jinak reagovat. Paradox je , že já mám sama jorkširku, dostala jsem ji až jako šestiletou a perfektně vychovanou, nekonfliktní, přátelská, neštěká, no zlatíčko.

Hano, já to dál hnát nebudu, doufám, že se to zhojí bez problému a navíc ani nemám ty svědky. Já myslela, že na mě jen skočil a že to je kousnutí se ukázalo až když to oteklo a ukázala se krvavá ranka. Ale dík za radu, hodí se to vědět.

• Autor: cancourek
    Status:

Datum: 23.08.2020 07:30

Pinko, není to tak dlouho, co mě kousnul sousedovic jezevčík. No kousnul, to bylo v zápalu hry, trošku mě vzal zubem do prstu, když mi ho žužlal winking smiley Soused mi hned chtěl dávat první pomoc grinning smiley

Datum: 23.08.2020 10:53

cancourek napsal(a):

Pinko, není to tak dlouho, co mě kousnul sousedovic jezevčík. No kousnul, to bylo v zápalu hry, trošku mě vzal zubem do prstu, když mi ho žužlal winking smiley Soused mi hned chtěl dávat první pomoc grinning smiley

Jasně! Tady je důležité dát včas masáž srdce thumbs down

Datum: 23.08.2020 12:55

Nebo dýchání z úst do úst, to taky pomáhá grinning smiley

• Status: expert

Datum: 23.08.2020 19:35

Dýchání se už nepraktikuje, teď je ta masáž grinning smiley

Datum: 23.08.2020 19:52

Určitě, masáž je nutná po kousnutí, nebo i náznaku kousnutí psem! Preventivně! Mám to zmáknutý a klidně přijedu. ...... masírovat, ale jen to srdce - záda nemasíruji nono smiley

• Autor: cancourek
    Status:

Datum: 24.08.2020 04:02

Taku, beru tě za slovo, nechám se kousnout znova grinning smiley ale Pinka má přednost winking smiley

Datum: 24.08.2020 08:17

cancourku dík, ale někdy může při osteoporoze prasknout žebro grinning smiley, ty jsi mladší tak do toho!!!!! grinning smiley

• Autor: Anavi

Datum: 24.08.2020 09:56

Pravda je, že nikdy nezapomenu, když jsem chodila venčit našeho vlkodava.. šel proti nám někdo s jorkem nebo s tou "klepající se" srnkou.... a většinou výzva, at si našeho psa odvolám. Tak jsem říkala: Není problém, nevšímá si psů ani lidí, ten nikomu neublíží... a ti majitelé: No váš našemu ne, ale ten náš hajzl by ho mohl kousnout do nohy...

Mi vždycky pak připadalo, že náš vlkouš kolem nich proplul jak zaoceánská loď vedle rybářské bárky, bez mrknutí oka, a ti malí se mohli strhat štěkotem...

tak63 napsal(a):

.... malý a vzteklý ... thumbs up ... jsou to vlastně psi? Možná to budou kočkopsi eye popping smiley eye popping smiley ... si dokážu představit jorkšíra s kocourem ... asi jo. tongue sticking out smiley winking smiley ......

mrňous si začne a když se po něm větší pes ožene, tak ho překousne a má problém sad smiley

páníčka mrňouse nakopat do pr-ele zepředu.

thumbs down ať se kousance brzo zahojí thumbs down ........................ a nakopla jsi ho??

Datum: 24.08.2020 10:07

Oni ti velcí psi jsou si vědomi své velikosti. Moje Megi když vidí velkého psa zůstane stát , počká až přejde a pak jdeme dál. Ona nestojí o konflikty.

• Autor: gabca

Datum: 24.08.2020 17:07

tak63 napsal(a):

Určitě, masáž je nutná po kousnutí, nebo i náznaku kousnutí psem! Preventivně! Mám to zmáknutý a klidně přijedu. ...... masírovat, ale jen to srdce - záda nemasíruji nono smiley

Škoda, srdce mám zdravé,ale záda mě občas bolí. grinning smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Jak jste objevili Week?   

Abychom si udělali představu, kdo odkud přichází :), tak navrhuji tuhle malou anketu - kdo vás sem poprvé nasměroval. Mě jedna z vás, livingářek, ale

Autor: Anavi - 26.02.2007 08:09
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 199

Adresář: http://www.koureni.biz/   

Metody odvykání kouření, proč nekouřit, jak si znovu nezapálit, závislost na nikotinu, test závislosti, abstinenční příznaky.

Autor: koureni - 15.10.2008 11:21
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 0

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.