středa 22. září, 04:42 Svátek má Darina
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček

Podkategorie:

Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 1

Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 16.05.2014 10:02

Manžel dělá dobré skutky, konkrétně fiančně podporuje českou policii. Jiný důvod, proč předjíždí v místě, kde je snížená rychlost na 30km/hod, a činí tak v 80km/hod., mě nenapadá. Výše příspěvku na frčky 1.500 Kč a blíže nezjištěný počet bodů... angry smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: Kika
    Status:

Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 20.05.2021 14:02

Je mi také líto, že už některým z vás zdraví nedovoluje se té zahradě věnovat tak, jak byste si přáli.

• Autor: Reklama

• Autor: Anavi
    Status: expert

Datum: 21.05.2021 10:22

Když člověk pro tu zahradu opravdu žije a nemá ji "jen tak", že mu byla přidělena s domem a má to jako nutné zlo, tak je to potom hrozně smutné, když to není dokonalé podle vašich představ. Taky budu trpět sad smiley.

• Autor: skrblice

Datum: 21.05.2021 18:53

Kaaj, a zkoušela jsi na bolest Nalgesin 550 + Paralen? Mně to při artróze doporučila lékárnice, kombinace těch dvou léků mi zabírá spolehlivěji než kdejaké dryjáky. Ne. že by to přestalo úplně bolet, ale hodně bolest poleví.... ten Nalgesin 550 je na recept. On je ještě Nalgesin S, ten je volný, ale je slabší a dražší. Já už se bolesti kostí taky nezbavím, ale toto ulevuje,

• Autor: kaaj

Datum: 21.05.2021 19:04

díky- jsem objednaná k ortopedovi , tak uvidím co řekne. -

• Autor: kordula

Datum: 21.05.2021 19:39

Altroza kolena a neuropatie je dost bolestivá kombinace sad smiley Ten Nalgesin 550 můžu zkusit

• Autor: cancourek
    Status:

Datum: 22.05.2021 09:33

Tak jsem se zdravě nas.....a při pohledu na to óbr číslo na váze thumbs up dneska ještě dojím buřtguláš, zítra chci dělat řízek stydlin smiley mls smiley ale od pondělka najíždím na dietku.

Kordulko, kolik jsi zhubla s Mačingovou? please smiley připrav se, že tě budu otravovat winking smiley grinning smiley

• Autor: gabca

Datum: 22.05.2021 09:37

Ty vyžle, můžu vědět, jaká váha způsobila tvé rozhodnutí? Vždyť jsi vážila 50 kg i s postelí. nono smiley

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil gabca (22.05.2021 09:38)

Status:

Datum: 22.05.2021 09:45

Co povidáš, vždyť jsme se nikdy neviděly grinning smiley hele, já to tady na sebe klidně prásknu. Loni v dubnu, než jsem prvně nastoupila na home office, jsem měla 56. Teď mám 69 angry smiley při výšce 160 je to pohled pro bohy thumbs up takže asi tak.

• Status: expert

Datum: 22.05.2021 10:00

Cancourku, tak to bych tak neřešila. smiling smiley To jsi jen lehoučce nadýchaná.

Status:

Datum: 22.05.2021 10:05

Opravdu jen lehoučce grinning smiley nedávno mi šéf povídá - koukám, Lenko, jak vám chutná ... já vím, že narážel na to cigáro, neb opět kouřím stydlin smiley ale já to vztáhla na svou váhu winking smiley

• Autor: kordula

Datum: 22.05.2021 10:38

Cancouku, Ty mě nes.., já mám 165 a váha 85kg. U doktora mě pochválili, že jsem přibrala jen 5 kg, tak jsme podotkla, že ale každý rok. angry smiley grinning smiley

Dál musím zanadávat na horkovzdušný hrnec DELIMÁNO, .... při DRUHÉM použití, nefunguje minutka angry smiley

Datum: 25.05.2021 09:51

Cancoure, konečně ses obalila... a nejseš takovej "cancourek" winking smiley grinning smiley...

• Autor: Pinka

Datum: 25.05.2021 10:07

A já jsem takovej srab, že se na váhu stoupnout bojím, radši to nechci vědět grinning smiley Ale ono se to proflákne za 14 dní , to jdu po roce na kontrolu se štítnou žlazou winking smiley

Datum: 25.05.2021 10:57

Já stále svých 58 kg... to je váha, která mi je prostě daná, ať se hýbu nebo ne, ať jím nebo ne... tak už jsem se s tím nějak začala smiřovat. winking smiley grinning smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Jak jste objevili Week?   

Abychom si udělali představu, kdo odkud přichází :), tak navrhuji tuhle malou anketu - kdo vás sem poprvé nasměroval. Mě jedna z vás, livingářek, ale

Autor: Anavi - 26.02.2007 09:09
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 199

Adresář: http://www.koureni.biz/   

Metody odvykání kouření, proč nekouřit, jak si znovu nezapálit, závislost na nikotinu, test závislosti, abstinenční příznaky.

Autor: koureni - 15.10.2008 13:21
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 0

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.