sobota 27. dubna, 16:45 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Inava
Status: začátečník
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Stoleček pro dělenky

Datum: 13.05.2009 12:53
 

Stoleček je určený pro "pokec" - diskuse, která nesouvisí přímo s dělením stravy. Prosím vstupte!!!!

 

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11108.gif

 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 14
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 06.10.2011 07:06
     

    Ahoj holky,

    Pájíí-máte krásného mrňouska smiling smiley, ještě jednou gratuluji flower smiley

    Holky, včera jsem s tukožroutem sekla, pěkně jsem se naštvala...si představte, že váha večer stejná jako na začátku, prostě to kilo je zase nahoře...!!!

    Včera jsem tedy neočekávaně dostala "své dny", tak uvažuju, jestli to nějak není tím, vím, že jste se tady o tom bavily již dříve...Že při těchto dnech máte kila navíc...Je to opravdu tak?Já jsem z toho totiž fakt nešťastná, člověk tři dny hladoví a nic sad smiley

    Tak jsem si taky hned včera dopřála nějaké malé popapáníčko grinning smiley

    Jo jinak jsem dostala "své dny" o dva týdny dříve, to beru antikoncepci, vždy přesně na hodiny už x let a teď taková zrada-to taky nějak nechápu angry smiley

     

    Heli, jak ty po tukožroutce?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Stoleček pro dělenky

     
     
  • Status: nováček

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 06.10.2011 07:13
     

    Holky moje,

    moc děkuju...............je to prej celej tatínek,ale snad se ještě vybarví. grinning smiley

    Musím se smát,jak mi holka píše každej prdík a pořád se mě ptá jestli to,nebo ono má tak být. grinning smiley

    Strašně se těším, až je budu mít doma.............sice se asi nezastavím, ale nevadí..............jsem z něho tak vyprděná, že jsem si ani nemyslela, že to jde love smiley

    Jenže je tady i druhá strana mince...........velitel jí ani nenapsal, je od včera doma, nezeptá se na malého, nic.......holky, to tak strašně mrzí.......vím, že není otec mejch dětí, ale sakra je to přece muj manža.A už začal velet, že pokud ho budu mít tady dole u sebe, tak jedině, když nebude doma, chce svuj klid. Tak mám pocit, že to, co jsem měla udělat už dávno, udělám asi ted. To už byla asi poslední kapka...................naštěstí dům je můj, tak aspon toto nemusím řešit. thumbs up thumbs up thumbs up

    Holky mějte se a já zas přijdu.................musím vás přeci informovat grinning smiley

    Všem krásnej den.

     
  • Status: nováček

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 06.10.2011 07:21
     

    Aji..........dík moc a k těm menskám................dělá to hodně strava a stres.Pokud jsem jedla antaky, tak jsem to tak měla.

    Ruku na srdíčko, po tom tukožroutovi to tělo asi začalo stávkovat..... grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley...........já bych se i poblila grinning smiley

    Tak já jdu dát coffe smiley coffe smiley a mám dobrou buchtu, tak ji šupnu do sebe........néééni teda dělená, ale pro jednou..........ha,ha,ha.........holky, já hřešííííím často, ale zatím to není vidět................však vono to přijde a budu, jak mašina grinning smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 06.10.2011 07:48
     

    Páji, to mě mrzí s tvým manžou, ale určitě je to od něj hnusné...Já mám nevlastního otce a nesnesla bych, kdyby se takto choval k mým dětem..!!!...Můj nevlastní je lepčejší než vlastní...No jo, ale tak to chodí...opravdu takové lidi nechápu...Promiň...Vykašli se na něj a užívej si s dcerkou mrňátko, musí to být úžasné a dokonalé... smiling smileyJá jsem teď teta dvou prďolek a nejraději bych s nimi byla od rána do večera... smiling smileyDyť to je tak krásné, moci se starat o takový prďole...Hele, ale až ho manža uvidí, třeba se v něm něco hne a začne se podle toho chovat winking smileyTakový drobeček přece musí zlomit každého smiling smileyPájííí, dej si buchtičku i za mě, taky bych si dala mls smiley a užívej si tu svoji radost, tu bych totiž taky brala smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 06.10.2011 08:07
     

    zdarec...

    Aji..ty kila jsou určitě menstruací. Uvidíš až přestaneš tak ti t zase klesne. Já ráno váha 54,5 grinning smiley no žádná sláva, ale za dva dny winking smiley a to jsem už včera večer taky jedla (zvěř winking smiley )

    Páji..jak píše Ajinka...až ho uvidí a pochová tak se z něj určitě taky poondí grinning smiley Miminka už to prostě tak nějak umí. A co jeho tatík? ten už ho viděl?? Bude taky celej hotovej, jestli mu je tak podobnej. Možná taky ještě změní názor a utvoří rodinku winking smiley ale uvidíte. Teď je nejdůležitější, že má malej vás dvě a je zdravuška, že jo love smiley flower smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 06.10.2011 08:24
     

    Heliii-ty hubeňoure, neštviii smiling smiley

    Páji-a tatínek miminka nemá zájem o to krásné stvoření?to mi nějak uniklo sad smileyCo je to s těma chlapama???!!

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 06.10.2011 08:29
     

    Aji...ale bude..jen co si ho pochová. Neznám chlapa co by se neposráááál ze svýho míma - zvlášť když je to kluk grinning smiley love smiley Je to stejně pěkný, ty miminka (ne že bych chtěla pokračovat..)ale na vnouče se těším (Na to že je Hance 8 grinning smiley grinning smiley Tomu se říká, dlouhodobé plánování

    jo a s těma kilama-na to nekoukej.Oběd a mám to zpátky grinning smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 06.10.2011 08:31
     

    Kurde, to fakt plánuješ dost dopředu, když je dceři 8 grinning smileyTos mě pobavila grinning smileyNo to chci vidět po tom obědě, jak to máš zpátky smiling smileyJsi prostě hubeňour a tečka spinning smiley sticking its tongue out smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 06.10.2011 08:37
     

    Tak schválně jo...Aji zvážím se večer a uvidíme. grinning smiley Jsou to prostě prázdná střeva, nic jiného - ale mě to nevadí - Kurňa...měla jsem si tu váhu vyfotit, už ji asi nikdy neuvidím grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Endryska
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 06.10.2011 09:49
     

    Ahoj holkyyyy zas po pár dnech, nestíhám v práci ani doma sad smiley

    Pajama pozdě ale gratuluji k vnoučkovi, je nááádherný, na to, že šel asi normální cestou ne císařem, tak je krásně heboučký, fakt úžasné, to až člověk zavzpomíná jaké to bylo, když se narodil dnes můj 175cm měřící puboš spinning smiley sticking its tongue out Nedělej si hlavu s tím co máš doma, chlapi jsou chlapi, a jak píšou holky, třeba si ho ten prďoušek získá sám a když ne, ať si trhne, hlavně, že máš dceru a i vnoučka u sebe flower smiley flower smiley

    Heli ty máš pěknou váhu, mě říkáš, že jsem suchárek a přitom váha kolem 55 taková krása, kolik měříš? Žádnou fotečku jsem neviděla u tebe, tak ani nevím jak vyzeráš holka winking smiley

    Holky tak poblífka šla do kytek jak koukám, máte recht grinning smiley grinning smiley Já mám dnes nafouklé břicho, asi se blíží menses angry smiley Já tedy před měsícem vysadla HA, tak ani nevím kdy a jak mrcha červená škaredá dorazí, ale to nafoulé břicho mám určo z toho, navíc na kozenky moje prťaté jedničky ať mi nikdo nesahá, neb i šprnda mě bolí .... ale vysadit HA jsem chtěla už dlouho a chci jít příští rok stejně na podvázání, konečně jsem dosáhla příslušného věku smiling smiley .... holky moje chyběli jste mi, když jsem nemohla přijít na pokec, všechny zdravíííím pááááčko a krásný den flower smiley flower smiley

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 06.10.2011 09:53
     

    ty vogo...to nemám..jsem se překlepla - moje váha má na začátku 6 grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil HelaB (06.10.2011 09:54)
     
  • Status: nováček

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 06.10.2011 10:10
     

    Holky moje,

    moc dík všem a bohužel musím vám říct, že ten muj exot má vnouče od jeho syna a holky, nekecám, nemá zájem. Občas mu něco koupí, ale hrát si s ním, nebo něco takového neexistuje. Prostě mu narve peníze a hlavně, at všichni vidí, že on na to má.

    Kluk má dva roky a na peníze mu kašle. Je to fakt sobec. Pořád ted brečím a už ani nevím,jestli štěstím, nebo lítostí nad vším.

    Ale co, za pár dní odjede a bude líp. Něco se musí stát, já už takhle žít dál nemůžu, thumbs up

    Tak pá,pá a já jedu za holkou a malým do porodnice.

    Jo, tatka jeho je z něj hotovej, ale pořád je na prvním místě kariéra a pak to ostatní.................at si všichni chlapi políbí P:Rgrinning smiley:E:L:

    Zvládnem to i bez nich grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 06.10.2011 13:33
     

    Holky, máte někdo nějaké zkušenosti s otěhotněním při antikoncepci? smiling smileyNebo vaše známé?nebo známé známých? grinning smileyJen taková otázečka mimo.... smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 06.10.2011 13:59
     

    hihi Ajinko...taky jsem na to myslela, když si to dostala dřív. Kámoška takhle otěhotněla 3x - na různých typech..někdo se prostě otře o trenky a je v tom grinning smiley Kup si test - ranní moč a máš jasno winking smiley držím palce thumbs down

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 06.10.2011 14:06
     

    No jako já si právě říkám, že když jsem to dostala dříve,tak to nemůže být těhotenství, spíše kdybych to nedostala vůbec je logické...Ale tabletky jím jak lentilky, prostě jak si vzpomenu(já vím, nezodpovědné)...Takže mě to fakt napadlo...už jsem koupila test,ale v práci si to nemám kde udělat,tak čekám domů...jsem jak na trní...ale asi v tom nebudu,to by musela být velká náhoda...

    Heli a brala to kámoška pravidelně? smiling smileyTeda třikrát, to je mazec smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.