čtvrtek 2. května, 07:09 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Inava
Status: začátečník
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Stoleček pro dělenky

Datum: 13.05.2009 12:53
 

Stoleček je určený pro "pokec" - diskuse, která nesouvisí přímo s dělením stravy. Prosím vstupte!!!!

 

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11108.gif

 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 14
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 11:49
     

    Ajinko...ty nejsi hloupá thumbs down thumbs down ty si přímo ženiální thumbs down to mě teda vůbec nenapadlo. Tak to udělám - dík winking smiley 

     
  • Autor: Reklama

    Re: Stoleček pro dělenky

     
     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 12:02
     

    Jéé, dík grinning smileyTo jsem ráda, že jsme to tu hezky vymyslely smiling smileyhlavně ať stále chutná grinning smileyjá už jdu na ni, holku jednu tukožroutskou mls smiley mls smiley mls smiley grinning smiley

     
  • Autor: Dadu
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 15:34
     

    Holky nestíhala jsem dneska.....a mám chut na tu tukožroutskou polívku.... ale já to udělám příští týden tak že si jí dám po+ut ve středu je ouplněk tak budu jen pít...... eši vydržím...ted jsem se dočetla že je velmi dobrý pro mě ananas,dle krevních skupin.eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley 

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 15:53
     

    No, tak já už zase pomalinku končím v práci a jdu cvičit a pak ještě na procházku smiling smileyvečer přijdu a zblajznu nejspíš ještě talíř mls smiley(už mám za sebou tři)...Zítra pokračujeeem smiling smileymyslím,že zítra to bude ještě naprosto v poho smiling smileypřibíráte už na zítřek nějaké ovoce nebo zeleninku?já nejspíš ne smiling smileyholky,tak se mějte krásně a skládejte básně... grinning smileypaaa smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 16:20
     

    Ajinko...já chci být taky ještě zítra bez (zeleniny grinning smiley ) ale nevím. Už tu polívku nejím s takovou chutí grinning smiley

     
  • Autor: avanka.
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 16:24
     

    ahojky devcatka od stolecku tak kterapak z vas je jeste v praci love smiley

     
  • Autor: Fida
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 04.10.2011 07:13
     

    Ahoj děvčátka!

    Já už na tu polívku nemám ani jednu chuť ,jak jste na tom vy?Vlezla jsem na váhu a mám dole 0,5kg ,ale jedla jsem večer jablíčka.Dělala jsem dětem koláč a šel by převest i na dělenku akorád nevím jestli máte nějaký fígl na převod cukru na sladidlo nebo med.

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 04.10.2011 08:08
     

    zdravím....

    tak už jsem taky v práci thumbs up ráno pršelo jak blázen, ale už se to vybírá tak to snad bude OK winking smiley

    Včerejší polévka proběhla OK (nevážila jsem se) ...dnes bude taky jenom polévka a pak přidám zeleninku.

    Fido..myslím si že tádný origoš převod umělého sladila na cukr není, protože každé sladidlo sladí trochu jinak, ale na tom co mám já doma bylo napsáno, že jeden ťuflik sladidla je jedna kostka cukru winking smiley Chce to asi vyzkušet

    Jinak polévka mi pořád vcelku chutná, protože jsem si ji udělala hodně ostrou tak to asi přebije chuť grinning smiley Mám poslední 2 porce a budu muset uvařit novou eye rolling smiley Nemám celer tak to bude tentokrát změna

    Avanko.. ahooooj smiling smiley

     
  • Autor: Endryska
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 04.10.2011 08:34
     

    Ahoooooooj holky, tady to je samá poblífka grinning smiley grinning smiley

    Já nestíhám nestíhám práce plno, šéf vyráží příští týden na týden na loď, takže doháníme co se dá sad smiley tak vždycky jen honemo nakouknusmiling smiley jak poblífkujete.

    Fido a to se může, když jíž poblífku tak si dát jablíčka? Navíc mícháš zeleninku s ovocem confused smiley

    Holkyyy všem krásný den, nevím jestli se dostanu ještě dnes, místo oběda jdu s pubošem nasazovat rovnátka a odpolko máme třídní schůzky, ufff to zas bude honička. flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 04.10.2011 08:40
     

    Ahoj holky smiling smiley

    Endryska: tak určitě k tomu můžeš nějaké ovoce, to je přímo i v "návodu" grinning smileyjeden den dáváš zeleninu, pak ovoce, pak snad i nějaké maso nebo co, už si to přesně nepamatuju...já teda včera nechtěla nic přidávat, ale jelikož jsem trajdala po venku a tam se polívka jíst jaksi nedá, tak jsem schroupala hrušku...dnes tady mám taky dvě hrušky, tak uvidíme, jestli se do nich pustím spinning smiley sticking its tongue out

    Holky, včera jsem byla cvičit, no hrůza, neměla jsem žádnou energii grinning smileyjsem málem padla grinning smileya co teprve zítra grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 04.10.2011 11:06
     

    tak jdu se s kafčem mrknout co tu nového a tady dneska teda nic moc eye popping smiley snad holky nepracujete??????? Já už mám docela hlad, tak se těším na dvanáctou až se tu zamknu a budu doufat, že v té termosce je ta polévka fekt teplá, protože studený to teda musí být kentus tongue sticking out smiley

     
  • Autor: avanka.
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 04.10.2011 11:31
     

    ahooooj holkýflower smiley tak tu ctu ze bastite tukozroutskou eye popping smiley to jste ale sikulky ja ji jedla tyden prvni 4 dny to slo ale pak mi lezla i usima winking smiley ale da se to tak vam drzim thumbs down )))) jinak aj jak jinak nez v praci ale jeste 8,5 hod a jdu dom spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 04.10.2011 13:01
     

    ty jo...tak kafčo a zase ani hnáááta. Jinak Avanko ahoooj flower smiley Je krásně viď..škoda že hnijem v práci eye rolling smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 04.10.2011 13:56
     

    Holky moje, já dnes makám jak šroub grinning smileyto jsou mi věci v práci a makat confused smiley nono smiley grinning smiley

    Obědvala jsem polívčičku, já teda teď ani nekávičkuju, snažím se to odnaučit smiling smileyAle zato mám tak děsnou chuť na sladké, že jsem měla již dvě kostky čokolády grinning smileyno co co, se nezblázním nééé? smiling smileyDnes mi kolega na obědě řekl, že se mu zdá, že každým dnem mám nějaké to kilo dole, že fakt šíleně hubnu, prý jestli nejsem nemocná grinning smileyTož jsou normální? grinning smileyJako to mě těší, ale až tak to tedy nevnímám grinning smileyno co, chválu, to já si ráda poslechnu smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 04.10.2011 14:55
     

    tak dnes mažu dom.....manža mi oznámil, že jde na ryby tak bude aspon klid ...no klid

    pro Zdendu do školky, pro mladou do školy (vyzvedáváme i kámošku) pak referát,úkoly a pomaže na badminton grinning smiley a pak si dám v klidu kafe grinning smiley winking smiley

    mějte se a kdo se dostane ven tak ať si to užije...třeba manža angry smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.