neděle 28. dubna, 01:49 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Inava
Status: začátečník
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Stoleček pro dělenky

Datum: 13.05.2009 12:53
 

Stoleček je určený pro "pokec" - diskuse, která nesouvisí přímo s dělením stravy. Prosím vstupte!!!!

 

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11108.gif

 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 14
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 05.10.2011 11:49
     

    Tak můj miláček si včera otevřel bonboniéru-taťánu-hmm...no přiznám se, jeden jsem měla...a pk si ještě ten had otevřel chipsy-no chápete to??taková provokace grinning smileytož se ví, že jsem asi 3 lupínky zblajzla...no co noo grinning smileyKdyby se mi zkřivila těma chutěma pusa,stejně bych nebyla hezká grinning smileynešlo to nějak ukočírovat grinning smileyale dnes se blíží oběd a já ani nějak nemám hlad confused smiley smiling smileyže by se žaludek netěšil na polívečku? spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Reklama

    Re: Stoleček pro dělenky

     
     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 05.10.2011 12:32
     

    jj Ajinko.Já si sváču nechala doma /okurku/ mám hlad...ale kdybych tu měla polévku tak bych si ji už nedala (ble) Uvařila jsem si druhou várku a je tam něco špatně--není to zdaleka tak dobry jako ta minulá. Dneska do ještě doklepu na zelenině a zítra si dám k obědu játra mls smiley už se teda děsně těšimthumbs down

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 05.10.2011 12:57
     

    Juu, jatříčka bych si taky dala mls smileyMňamííí smiling smileyJá už na to asi zítra taky vlítnu, na něco dobrého smiling smileyUž mě to neba grinning smileyAle uvidíme no grinning smileyTřeba dnes ještě jeden hrnec uvařím smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 05.10.2011 13:13
     

    Ajinko...jak píšeš. Nebaví mě to. U dělenky si člověk udělá dobroučký jídlo a hned má lepší náladu -alespoň já winking smiley Takhle jsem naprdlá, že nic nesmim thumbs up Hold se smířim s tím, že budu mít 65 a míň už to nepůjde....ale víš jak...Líp než drátem do oka grinning smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 05.10.2011 13:24
     

    s 65ti bych se hnedle lépe smiřovala spinning smiley sticking its tongue outaž budu mít 65,budu veselá jak sluníčko grinning smileyteď musím být krutááá smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 05.10.2011 13:27
     

    Ajinko... já jsem začínalana 80 a chtěla jsem jít na těch 65 ....jenže víš jak. Když už to máš, tak by to ještě chtělo. Kolik máš ty?jestli mi řekneš 70 tak tě bacim grinning smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 05.10.2011 13:43
     

    Nevím, proč mě chceš bacit, ale mám 70 grinning smileyTeda pozor-už 69,1 dnes ráno smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 05.10.2011 13:47
     

    Já si to myslela....že jsi jen tragéd grinning smiley 5 (teď už jen 4) kileček máš za chvilku dole i při normální dělence - hééérečko grinning smiley Ty se tu popisuješ jak když máš 115 grinning smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 05.10.2011 14:07
     

    No to právě nevím, jestli to bude za chvíli dole grinning smileyHlavně nevím,jak si to udržím do dubnaaa-to mám svatbu smiling smileyMusím musím musím! smiling smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 05.10.2011 15:27
     

    Ahoj kamarádky,

    tak jsem od včerejších čtrnácti hodin BABKA. flower smiley flower smiley flower smiley

    Lezu sem až ted,páč jsem dorazila z porodnice večer.............pak drinking smiley drinking smiley drinking smiley drinking smileyno to snad ani nebudu popisovat stydlin smiley stydlin smiley

    Tak vnuk měří 52 cm a váha 4100 g a jméno.............Matěj. Byla jsem s ní u porodu a úžasná věc, když ten prdola vylezl ven a já byla první. koho viděl. Hlavně, aby to na měm nezanechalo následky grinning smiley grinning smiley

    Porod byl hroznej............fuj,fuj, ale každá tady víme, že se na to zapomene. Holka je štastná, malej zatím pořád spinká a já jdu taky spinkat, nebot kamarádky, čeká mě fakt náročnej vejkend. Co ted naspím, tak budu mít. thumbs down

    Večer, nebo zítra vám tady dám fotku prdolu.

    Dadu...............jak budu v Bérně, tak jdeme na panáka drinking smiley drinking smiley..................nebo raděj na dva grinning smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 05.10.2011 15:46
     

    PÁJO...TY NAŠE BABIČKO...GRATULUJU!!!flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 05.10.2011 16:02
     

    Pájiii, velká gratulace!!!!! smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 05.10.2011 16:20
     
    dsc_0231.jpg

    Holky, tak moc dík.....................a tady je jedna z milionu fotek našeho miláčka.

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 05.10.2011 20:59
     

    Je krásnej...fakt nepochlebuju...klučík se fakt povedl love smiley love smiley

     
  • Autor: Dadu
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 05.10.2011 21:12
     

    Pááááááji ten je kjásnej......ty brdo....VELKÁ GRATULACE že jste to holky obě zvládly flower smiley flower smiley flower smiley pěkné macík...

    dala sjem si na něj panáka,at je kluk jak buk zdravéééé,krásněj.... užívé si babky...a ozvi se.....drinking smiley drinking smiley drinking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.