sobota 27. dubna, 17:55 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Inava
Status: začátečník
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Stoleček pro dělenky

Datum: 13.05.2009 12:53
 

Stoleček je určený pro "pokec" - diskuse, která nesouvisí přímo s dělením stravy. Prosím vstupte!!!!

 

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11108.gif

 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 14
  • Autor: avanka.
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 17:08
     

    Cauky holky driv sem nemela cas sem ani nakouknout vy uz ted stejne uzivate volna co vy se teda mate ja mam pracovni tri dny sad smiley tak jen uzivejte ja jdu pristi tyden do prace jen ve stredu spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out ale budem predelavat kuchyn a koupelnu tak budu zase makat doma )))))))))

    Helus drzim ti pesti to bude dobry at se malej brzy uzdravi flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Stoleček pro dělenky

     
     
  • Autor: avanka.
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 17:16
     

    Jééééé ted sem docitala a z Páji je BABIČKA moc gratulaci k babce Pájo flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley krasnej chlapecek me to baickovstvi ceka v pulce rijna nemuzu se dockat ))))) tak at roste ve zdravi a jsou i s maminkou v poradku ))))) a tech drinking smiley si dej radeji vic thumbs down grinning smiley

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 08.10.2011 10:23
     

    Tak jsem zde po sto letech a vidím,že PAJA je babička!!!flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smileyAť vám klouček dělá jenom radost.

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 10.10.2011 07:42
     

    Ahoj holky,

    tak kde dnes vězíte? smiling smiley

    Heli, co malej?

    Já jsem nějaká nachlazená, zatím teda nic hroznýho, snad to přejde. V pátek i v neděli jsem jen ležela doma u televize jak lazar, abych se nenachladila ještě víc smiling smileyAle v sobotu, to jsme byli u známých, holky, já toho zas zblajzla grinning smileyÁleee-nepila jsem smiling smileyCo vy?jak jste se měly?

     
  • Autor: Endryska
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 10.10.2011 07:44
     

    Ahojda holky zdarec všem po studeném , u nás propršeném, víkendu.

    Heli co prďolka?

    Já mám tento týden šéfíka pryč tak to bude volnější smiling smiley Všem krásný denflower smiley

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 10.10.2011 08:44
     

    Ahoj holky...

    tak já jsem taky nachcípaná..z malýho už to slejzá, líp se mu dýchá tak jsem ráda, ale užili jsme si eye rolling smiley

    Já včera hřešila koláčkama - pekla jsem prvně a byly bombový. Rychlý, výborný a hlavně, žádný pérdelení s těstem, vyválet a šup do trouby - mňam thumbs down už nezbyl ani jeden eye rolling smiley prostě mám doma kobylky nenažraný no ... grinning smiley

    U nás děsně prší a je vůbec zimec - už topim thumbs up to bude zase ranec při placení thumbs up thumbs up grinning smiley Jdu si udělat kafíčko winking smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 10.10.2011 09:04
     

    jeee Heli,tak to je fajn,ze je malýmu lépe smiling smileyJá včera zase hřešila bonboniérou smiling smileyJá mám v poslední době pořád tak hroznou chuť na sladké, že to je hrůůůza...!nikdy mi sladké nijak nechutnalo a teď jsem myslela, že se zblázním..ach jo.... smiling smileyAle váha je ok...I po sobotní akci, kde jsem snědla neskutečné množství jídla-mám 69 smiling smileyrapidně se to nehýbe,ale aspoň trochu smiling smiley

     
  • Autor: Dadu
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 10.10.2011 09:07
     

    Dobré ráno holky flower smiley flower smiley tady zima,ale neprší...

    Heli to jsem ráda ,že je malému lííp...no vidím uplně sebe jak jsme v nervu při nemocech....a já navíc byla sama,takže měl rýmu když byl malé a už jsem chodila na ozáření....hned sjem si vymyslela v hlavě myšlenku co mu je !! sad smiley sad smiley sad smiley

    Jinak jsem si uvařila tukožroutskou,jdu si dát 1.várku !! dám si ji 2 dny..a v středu úplněk !! thumbs down

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 10.10.2011 09:14
     

    No jooo Daduu...ouplněk smiling smileyJá úplně zapomněla grinning smileyTeda to budeš už připravená na úplněk dopředu a hubená grinning smileyJá tento úplněk asi trochu zazdím smiling smileyNějak se mi nechce smiling smileyaAle třeba se ještě rozmyslím winking smiley

     
  • Autor: Dadu
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 10.10.2011 09:21
     

    Aji jak se nechce nelam to přes koleno ,jak všechny víme je to nejvíc o hlavě-psychika a jak se nechce tak by tělo stejně nehublo ,já si dám polívečku dnes a zítra v út zkusím jen pít ...a uvidíme....

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 10.10.2011 09:32
     

    Dadu...dej si bacha abyses nám ouplně neztratila grinning smiley Já to asi za chvilku zabalim v práci a jdu si lehnout, mám teplotu a stejně tu čumim jak sůva eye rolling smiley ale ještě se podělím o vtípek, který jsem slyšela o víkendu...

     

    Archeologové vykoupou mumii.

    Očišťují ji opatrně štětečky, když v tom mumie otevře oči....

    všichni se vyděsí a v tom mumie promluví...

    "Kde to jsem, kdo jste vy...."

    "My jsme archeologové z České republiky- "čechoslovakai""

    mumie..."´áááá vím...a co Vondráčková, ještě zpívá??"

     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    Takhle to nevyzní, ale já byla mrtvá smíchy grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Dadu
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 10.10.2011 09:50
     

    Heli tak mazej do pelechu !! já byla min.týden ale za dva dny sjem byla ok ,zábal,šedé vlk a vincentka....bez jákyhokoliv prášku....thumbs down thumbs down Heli neboj jo...dnes ráno 68 takže zase kg víkendové,ale to ej zájtra dúúúle grinning smiley snad snad

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 11.10.2011 07:36
     

    Holkýýý, tož kde stééé? smiling smiley

    Heli, jak ti je?asi jsi marod,co? sad smiley

    Já jsem ale taky nějaká zachřáplá pořád...ale dneska jdu do divadlaaa,tak se těším a na nemoc nemyslím smiling smiley

     
  • Autor: Dadu
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 11.10.2011 10:19
     
    Dobré ránko holky flower flower nestíhám ...u nás je celkem teplo a zataženo...ted do mě voplula jedna polífka..... mls smiley
     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 12.10.2011 07:39
     

    Čauky holkyy...kde pořád jste????nikdo nikde...jste podnikly hromadný útěk či cooo? eye popping smiley grinning smiley

    okamžitě se ohlašte, jinak po Vás vyhlásím pátránííí grinning smiley"hledá se pár žen, poznávací znamení-neuvidíte je jíst chleba se šunkou-buď jen chleba nebo jen šunku" grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.