neděle 28. dubna, 16:36 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Inava
Status: začátečník
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Stoleček pro dělenky

Datum: 13.05.2009 12:53
 

Stoleček je určený pro "pokec" - diskuse, která nesouvisí přímo s dělením stravy. Prosím vstupte!!!!

 

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11108.gif

 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 14
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 18.10.2011 09:07
     

    Romi thumbs down spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Reklama

    Re: Stoleček pro dělenky

     
     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 18.10.2011 09:30
     

    Tak to čučímeye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley .Jenom člověk odejde do práce a tady převrat!Tak teď ani nevím do které diskuse můžu a do které ne.....eye rolling smiley

     
  • Autor: yris
    Status:

    yaga

    Datum: 18.10.2011 09:55
     

    Muzes preci kam chces winking smileynikoho jsme nechteli privezt do rozpaku,proste chod tam kde ti to da vic flower smileytake si pisnem o detech a miminkach))ale v mezich normy jelikoz nase diskuse by mela byt predevsim o radach a podpore a receptikach jak to vse zvladnout...a ze to moc jednoduche neni grinning smiley

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: yaga

    Datum: 18.10.2011 10:15
     

    Já teda v rozpacích jsem.Je to tady jako Sparta -Slávia.Snad jde o stejnou věc,ne?Jak už jsem psala některé původní dělenky mně ignorovaly naproti tomu ty zlobivé mi odpověděly vždycky.Ale jaksi si přijdu,že nepatřím nikam.

     
  • Autor: Romca
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 18.10.2011 10:19
     

    Yago-já myslím,že Ti dělenky neodpověděli protože už sem nechodili,jinak by Ti určo některá z nás rady dalawinking smiley Taky tady nesedíme celý den.Rozhodni se podle svého uvážení je to jen na tobě a určitě se nebudeme zlobit,když půjdeš jinam.Pa pa a pěkný den Ti přejiflower smiley

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 18.10.2011 10:25
     

    yago..ahoj a prosím tě, co to řešíš? Nikdo neříká, že si musíš vybrat mezi stranou dobra a zla grinning smiley . Svět není černobílej... my máme prostě takovej dělenkovej kecafon, kde je každý vítán a neřeší se jestli chodí i jinam....Já bych to nehrotila winking smiley

     
  • Autor: avanka.
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 18.10.2011 11:10
     

    AHOJKY flower smiley zdravim vas vsechny u nas je hnusne zatazeno a zima ))))) popijim ted kafco s mlickem a dumam o tom na co se mam v praci vrhnout driv )))) i kdyz nejradsi bych domu a zalezla do pericek grinning smiley

     
  • Autor: yris
    Status:

    Avanka

    Datum: 19.10.2011 09:04
     

    Ahojik vcera so snad psala vid?ja to jen prolitnu rychle pac neni moc casu))ted delam vence na kseft tak mam co delat))a co ty?jak se mas?houby nicmoc letos vid? winking smiley

     
  • Autor: avanka.
    Status: začátečník

    Re: yris

    Datum: 19.10.2011 09:20
     

    ahojky letos mam v mrazaku diru hub bylo strasne malo mam akorat na vanocniho kubu zamrazeno )))) jinak se mame fajn predelavame byt tak mame co delat porad a kazdym dnem cekame vnoucka a nebo vnucku tak se strasne tesim a co tyflower smiley

     
  • Autor: yris
    Status:

    Avanka

    Datum: 19.10.2011 09:23
     

    No ja jsem bez prace tak nicmoc))jake beres hormony?ja se chystam k dr.a zacnu brat taky hormony)))takove ty pred prechodem))tak se modlim at po nich taky nekynu) grinning smiley

     
  • Autor: avanka.
    Status: začátečník

    Re: Avanka

    Datum: 19.10.2011 09:26
     

    prosim te ani nevim mam ted takovej prasku ze ani nevim jak se co jmenuje mam i aritmii pripadam si nekdy jak lekarna chodici

     
  • Autor: cojinka
    Status:

    Pro yris

    Datum: 19.10.2011 16:17
     

    Yris, promiň, že se vám do toho vměšuju, ale já si nechávám píchat hormony GYNODIAN. Injekce vyjde asi kolem 160 kč, ale působí až 3 měsíce. Beru je už šííííííííílených let, sama si to už nepamatuju a jsou bezva. Jak začínám mít návaly horka, nebo se potit, už se nechám píchat. Doktor je předepíše, vyzvednu si je v lékárně a pak mě někdo píchne( je u toho i jehla), nebo letím s injekcí na středisko. Měla jsem i prášky, ale vrátila jsem se opět k injekcím. A nepřibírám. Už jsem to někde psala, že je bezva pocit, když jiné ženské v přechodu tloustly a já hubla.thumbs down

     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Re: Pro yris

    Datum: 19.10.2011 17:13
     

    Jééé Cojinko,díky za tip,já mám návaly pořád a nevím si s tim rady,tak ted až půjdu na kontrolu k mé gynekoložce,tak ji o ně poprosím,má snacha je zdrav.sestra,tak mi je může píchnout.Snad mi pomůžou jako tobě!!!thumbs down thumbs down

     
  • Autor: cojinka
    Status:

    Sindy.t

    Datum: 19.10.2011 17:45
     

    Sindy, jsem s nimi maximálně spokojená. Jednou jsem si sama řekla, že bych je vysadila a vzala si prášky, ale vrátila se k nim. Letos na jaře jsme je zkusili s doktorem vysadit, ale ke konci léta jsem si o ně znova řekla a beru je zase. Už to na sobě poznám, jak se začnu potit, už letím píchat (samozřejmě injekci). Poraď se a uvidíš. Možná bude o nich i na netu něco. flower smiley

     
  • Autor: cojinka
    Status:

    Sindy.t

    Datum: 19.10.2011 17:47
     

    Tohle je ono.

    [www.dinarin.cz]

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.