neděle 28. dubna, 02:38 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Inava
Status: začátečník
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Stoleček pro dělenky

Datum: 13.05.2009 12:53
 

Stoleček je určený pro "pokec" - diskuse, která nesouvisí přímo s dělením stravy. Prosím vstupte!!!!

 

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11108.gif

 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 14
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 14.10.2011 08:04
     

    ahoooj holky

    kde běháte v tom mraze ...já se hlásím z práce - no že by se mi chtělo...to teda neetongue sticking out smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Stoleček pro dělenky

     
     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 14.10.2011 08:10
     

    Ahoooj smiling smiley

    Já nikde neběhám-bohužel, sedím v práci, vůbec se mi tady nechce být angry smileyNejraději bych zalezla doma pod peřinu a relaxovala smiling smileyHrozně se mi dnes nic nechceeee...Ale večer jdu zase do divadla,tak se mám na co těšit smiling smiley

    Co ty Heli,už je lépe? smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 14.10.2011 08:40
     

    Aji..díky za optání, je mi líp. Horečka už není tak hrozna, jen ta rýma - ta mě zabije eye rolling smiley

     
  • Autor: Monulina
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 14.10.2011 11:49
     

    Ahoj, přišla jsem k vám přisednout flower smiley než poletim do práce. Pořídila jsem si pár knížel od LK, vím že je toho tu hodně z nich napsaného, ale chtěla jsme si je pročíst asi abych vůbec o nic nepřišla smiling smiley . Píše tam o antikoncepci, že se po ní neshazuje..berete ji taky? Chtěla jsem ji vysadit, ale pak to je risk a na tyhle risky jsem přeci jen ještě dost mladá winking smiley .

    Helča:

    brzy se uzdrav. Obdivuju vás maminky, ještě když jste nemocný a staráte se doma o děti, když má člověk sám co dělat se sebou. Byla jsem nemocná naposledy před třema lety, horečky apod, opravdu je to tak, díky Bohu se o mě od té doby jen občas otře rýma, jinak nic. Kéž by se o Tebe taky někdo pěkně staral jako se Ty staráš o zbytek rodiny flower smiley

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 14.10.2011 11:53
     

    Monulino...ty si hodná flower smiley že nás takhle chválíš, ale já se teda musím přiznat, že když jsem teď nemocná tak furt spim. Jen hoďku dáme s Hankou učení a pak jsem v posteli. Mám moc hodný děti(někdy grinning smiley ) a ty mě nechaj spát (jsou to strašný cíti, takže když vidí polomrtvou maminku tak jí opečovávaj - zvlášť malej 4 roky...to je poklad love smiley )

    Jinak antikoncepci momentálně neberu, protože jsem vyděšená z historek co slyšim o vedlejších účincích a protože jsem se ještě nerozhodla pro jiný způsob tak si prostě dáváme bacha a doufáme, že se nic nestane - velmi odpovědný přístup grinning smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 15.10.2011 08:42
     

    Ahoj holky,

    tak vás nestačím dočíst, ale jen tady vidím, že Helča je marod, tak at jsi brzo zdravá flower smiley flower smiley

    Vlítla jsem tady jen na skok..............dnes je to týden,co jsou doma, tak docela záhul.Malej je žravej, tak někdy ty noci stojí za to. Potřebuju se vyspat, jsem utahaná, ale krásně. smiling smiley Holky, to je tak nádhernej pocit, byt babka..........svoje jsem si tak neužila a tak jsem se o ně nebála, jak tady o to prtě.

    Jinak jsou oba v pohodě, lítám s kočárem a ted se chystám s prdolou do města. Musím mu koupit kombinézu..............je mu všechno malééé........je to mamut grinning smiley grinning smiley

    S dělenkou ted holky zápasím a nevím,nevím......................mnulej týden jsem měla strašnej prujem, tak ted jsem na rohlíkách........není to ještě v pohodě...........možná to bylo y nervíků, co já vím...............znovu mi začala škola a asi je toho fakt moc, no a pak se divím, že se z toho p.o.s.e.r.u grinning smiley grinning smiley

    Všem vám přeju, at jste zdravé a v pohodě a já zase přijdu..........v pondělííí, at si mužeme splknout................pá flower smiley

     
  • Autor: Dadu
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 15.10.2011 19:52
     

    Holky měla sjem strašně náročný týden v práci sad smiley sad smiley sad smiley hnus facht.....

    všechny zdravím hlavně BABKU !! love smiley love smiley kdy to zapijem ? drinking smiley drinking smiley krásně si to Páji užívéééé

    dneska jsme zavařovala u maminky zeleninu ,moravanku ,čer.řeou a kozí rohy pak makala i doma něco ....a zítra chcem ještě na kolo HELI grinning smiley ty se babulko hlavně uzdrafffff tento víkend nemám žádné hřešení takže se držím.....

    ted jsem vylezla z vany a jsem celá natřená oliv,olejem tak čekám až vsáááknu grinning smiley grinning smiley

    holky nejezte ty antiko.....je to sfinstvo !!! angry smiley angry smiley angry smiley

    krásný večer i zítra flower smiley flower smiley

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 16.10.2011 18:05
     

    Tak jsem včéra měla setkání spolužáků po TŘICETI ! letech.Dělenka šla do dža......Po shlédnutí fotek jsem dnes zjistila,že už můžu jenom saláty.Od zítra jdu tvrdě na to!Dát si do huby citron,jsem jak řezníkova reklama.angry smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 17.10.2011 08:50
     

    Ahoj holky,

    tak nikde nikdo ???? sad smiley

    Krásné pondělní ránko flower smiley flower smiley

    Vstávat a makat!!!!! grinning smiley grinning smiley

    Já jdu teprve chrápat...............měla jsem celou noc Matesa............nechtělo se mu spát a mladá už byla hotová, tak babka blbka, že si ho vezme. To jsem si nasr....do vlastního..............kroutil se, čučel,řval..........no, prostě všechno, jen néééé chrápat.

    Tak jsem ho odevzdala a jdu spát................tady je názorně vidět, že už su stará hadice a nic nevydržím grinning smiley grinning smiley

    Až sa vychrápu, tak sem přilezu.

    Heli..................jakpak ti je????

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 17.10.2011 09:06
     

    Ahoj holky smiling smiley

    Zdravím po víkendu smiling smileyJak se máte? smiling smileyHeli, už zdravá? smiling smiley

    Já jsem měla víkend hezký a teď se mi nechce kysnout v práci sad smileyMiláček mi odjel na tři dny na služebku, takže budu sama doma smiling smileyUž se i těším, že si udělám sama pro sebe tři dny smiling smiley

    Už mám teda program snad na každou minutu, ale i tak mi chvilka pro sebe neuškodí grinning smiley

     
  • Autor: Endryska
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 17.10.2011 11:15
     

    Ahoj holky, minulý týden byl šííílený, takže jsem ani nestíhala nakouknout, číst natož psát. Nejdříve jsem psala dotaz do dělenky LK a pak jsem dočítala zpět a zjistila co vše tam proběhlo, tak jsem sklopila uši a svůj dotaz vymazala, resp. upravila a píšu sem. Holky co dáváte v restauraci, když máte jíst. Jdu v pátek slavit svoje narozeniny a narozeniny kolegy se šéfem a pár dalšíma lidma z advokacie a je jasné, že si nějakou tu skleničku vína dám neb jinak bych se šéfem a kolegama nevydržela, tak teď mám takové veliké dilema. Kdybych měla zvířátka, tak je to jasné, obrovský výběr masového jídelka, ale to bych už vůbec neměla alkohol, a když bych s přimhouřenýma očima dala alkohol ke kytkám, tak ať jsem studovala jídelní lístek jak jsem chtěla, nenarazila jsem na nic, co bych si mohla dát, vyjma příloh. všude bylo něco, co to kazilo. Hledala jsem v těstovinách, ale všude buď sýr, nebo smetana nebo něco jiného. confused smiley confused smiley 

    Ajinko dík za tip, ale pizzu nemám ráda sad smiley

     
  • Autor: Dadu
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 17.10.2011 12:19
     

    Zdravím Vás holky flower smiley flower smiley tak čtu vedle.... a normálně se řechtám...nebudu víbec nic komentovat,nebudu nikomu vyvracet že jsem alkoholik ..... že jsem co jsem a nebo nejsem !! radost ,že sem přestanu chodit jim neudělám......

    jsem slušný člověk a nemám se za co stydět,za tím si stojím ,kdybych jsem přestala chodit ,dám jim najevo ,že měly pravdu !!! těch pár vět co tu prohodíme za den......si nenechám vzít. tak bych Vás všechny prosila... aby jsme se nad tím povznesly a pořád si tady fajn povídaly.... flower smiley flower smiley flower smiley 

     
  • Autor: Dadu
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 17.10.2011 12:21
     

    Heli moc krásně jsi to vedle napsala flower smiley flower smiley já už tam delší dobu nepíšu...... ale čtu holky,jaký kdo má tip na jídlo atd.to enzastírám ,že čtu,né vždy všechno,jak mám čas......

     
  • Autor: Dadu
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 17.10.2011 12:28
     

    ještě bych napsala ,že asi kdybych byla alkoholik tak že by možná nebyly tyhle výsledky

    září 2010 81 kg 96 cm pas

    září 2011 67 kg 82 cm pas a podotýkám ,že jsem již skoro baba v přechodu je mi 45 let,takže žádná mladice. grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Romca
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 18.10.2011 08:39
     

    Helo-myslela jsem,že jsi natolik inteligentní a pochopila jsi podstatu věci,kterou tím holky chtěli říct a ne že se hned naštveš a odejdeš jinam,co jinam vlastně hned vedle,což je prašt jak uhod a urazíš se.Píšeš,že by jsi své dceři hned za takové chování vynadala a sama jsi udělala to samé.Nepotřebuji tady od nikoho žádné komentáře,hlavně ne od rádoby dělenek co jsou tady měsíc a věčně porušují.Tot vše co jsem k tomu chtěla také říct.Mějte se jak chceteflower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.