sobota 27. dubna, 20:34 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Inava
Status: začátečník
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Stoleček pro dělenky

Datum: 13.05.2009 12:53
 

Stoleček je určený pro "pokec" - diskuse, která nesouvisí přímo s dělením stravy. Prosím vstupte!!!!

 

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11108.gif

 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 14
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 12.10.2011 07:54
     

    ahooooj...hlásím se z domova

    marodim - jsem teda vcelku kantáre, ale zítra už musím do kanclu - no všechny to známe co??

    Jinak Aji...dnes mám šunku (bez chleba ) grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Stoleček pro dělenky

     
     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 12.10.2011 08:13
     

    No já Heli taky tak nějak pokuckávám a posmrkávám smiling smileyTakže čekám, jestli to přejde nebo to vypukne v nějakou chřipajznu sad smileyAle snad ne... smiling smileyTak se uzdravuj Heli, ať je ti lépe... smiling smiley flower smiley

     
  • Autor: avanka.
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 12.10.2011 12:14
     

    ahojky devcataflower smiley zdravim z destiveho usti dnes jsem v praci a pak az do nedele doma budem predelavat koupelnu a kuchyn sad smiley to zase bude bordelu ale budu to pak mit hezke))))) Helus brzy se uzdrav to chce horky grog a vypotit se na cizim telegrinning smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 12.10.2011 13:09
     

    Souhlasím, chce to potit a potit winking smileyúplně nejvíc na cizím těle winking smiley

    Avanko, my rekonstruovali loni, hrůůůza...ale stojí to za to winking smileyTak ať se vše podaří smiling smiley

     
  • Autor: avanka.
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 12.10.2011 14:00
     

    dekuju Ajinko loni sme menily okna v celym baraku a letos delame vnitrek ale budem to mit alespon krasny na vanoce thumbs down thumbs down thumbs down uz aby to bylo hotove winking smiley

     
  • Autor: Dadu
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 12.10.2011 19:16
     

    Ahoj holky neměla sjem dneska v práci ubec čas sad smiley sad smiley

    Heli doufám ,že je Ti lííp .....

    všechny Vás zdravím ,uplněk jsme přežila...a jsme ráda jsou výsledky....zítra písnu !! hezké večúúúr

     
  • Autor: Fida
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 13.10.2011 08:09
     

    Ahoj holčiny !

    Vůbec nestíhám mám nějaké zdravotní problemy ,tak jsem docela na vás zapoměla. A na správné dělení jsem taky docela prděla, ale už se házím do latě.Včera byl úplněk tak kdo to zvládl a má nějaké kilčo dole tak mu gratuluji.Heli taky ti přeji brzké vykurýrování a co malej prďolka už je taky dobrej?U nás je sychravo,nevlídno a tak si jdu udělat kafíčko a musím si tu naši drbárničku dočíst.

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 13.10.2011 08:28
     

    Ahojky holky...no tady je to bída smiling smileyVšichni někde v tahusmiling smiley

    Daduuu,tak co?jaký je výsledek? smiling smileyJsem zvědavá smiling smiley

    Heli, co ty? už je lépe?

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 13.10.2011 08:56
     

    ahoj holky...

    tak mám angínu, malej je už dobrej (zatim to nechytnu) zato naše Hanička lehla eye rolling smiley zítra jdu do práce (jenom do 12 a pak zpět do pelíšku)..

    Fido..je mi líto, že ti hapruje zdraví...snad to není nic vážného please smiley

     

    u nás sluníčko a za oknem to vypadá, že je pěkně grinning smiley pááá

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 13.10.2011 09:19
     

    Heli, tak to je blbý, angína je prevít sad smileySama ji mám velmi často, mám většinou ale fakt silné angíny, jednou jsem skončila i v nemocnici na kapačkách grinning smileyFakt hrůza...Tak doufám, že aspoň netrpíš tak jako já, vždy 39° horečka, nemůžu chodit, jíst, nic grinning smiley

    A proč jdeš zítra do práce?Musíš?

     
  • Autor: Dadu
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 13.10.2011 10:18
     

    Ahoj holky omlouvám se ale v práci masakr.....prostě hnus...

    Heli flower smiley uzdrav se....angínu blééééé

    Aji tak na váze se objevila 66 ....což je užásné sice 66.7 ale i to mě velmi potěšilo...... řekla bych cca 1-2 kg...ale od pondělí jím málo....ani dnes jsme zatím moc nejedla.....prostě jsem si dla 3 denní očistu...... ale dneska jdem s přítelem drinking smiley takže i když tam bude 67 i tak jsme spokojená ...ted už chci 65 HELI grinning smiley ALE Z 81 JE TO KJÁSA.....MILUJI DĚLENKU !!!!

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 13.10.2011 10:22
     

    Super Dadu, jsi šikulka smiling smileyJá pořád 69 angry smileyAsi budu muset něco dělat, aby se to pohlo, když už jste všechny vychrtlééé grinning smiley tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Dadu
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 13.10.2011 10:36
     

    stydlin smiley stydlin smiley děkuji...já vím jsem šikulka já s echválím taky grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 13.10.2011 15:19
     

    Teda Dadu.....jak se říká "Neser mi Blaženo" grinning smiley ba ne přeju ti to, ale já chci taky sad smiley mám lehce pod 65,ale nemám strach, že by to byla trvalá záležitost grinning smiley

    Aji..do práce musím, mám tam objednaného klienta, který má ošklivý potíže tak mu s tím musím helfnout winking smiley a pak zase vzhůru do peřin

     
  • Autor: Dadu
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 13.10.2011 19:48
     

    Heli klídek ......víš jak to je ...objeví se 66 ale vzápětí je 67...ale neva.... žééééééééééééé hlavně že tam není 81 grinning smiley grinning smiley

    uzdraFFFFF se ¨nám brzy flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.