neděle 28. dubna, 13:22 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Inava
Status: začátečník
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Stoleček pro dělenky

Datum: 13.05.2009 12:53
 

Stoleček je určený pro "pokec" - diskuse, která nesouvisí přímo s dělením stravy. Prosím vstupte!!!!

 

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11108.gif

 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 14
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 11:20
     

    Fida asi myslela, že když se budu chtít pročisti, tak aby to věděl i on, aby to pak hned do mě "netento" grinning smileyže bych pak místo pročištění měla mimi hned smiling smileycož by taky nebylo špatný-mě už je to vlastně všechno jedno, jen ať je spinning smiley sticking its tongue outJen nevím,jak by se tvářil na to,že bych přesouvala svatbu z dubna třeba na leden grinning smiley grinning smiley grinning smileybrrrrr grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Stoleček pro dělenky

     
     
  • Autor: Fida
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 11:23
     

    AJI-přesně tak jsem to myslela

     
  • Autor: Dadu
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 11:26
     

    Aji kup si čaj LAPACHO.... a přečti si o něm něco na netě.....vřele doporučuji !!

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 11:44
     

    tak holky,jedu do školky pro mladýho - volali, že má horečku eye rolling smiley DOPRDELE!"!"!!!!! holky víte jak s ním válčíme a je to tu zase thumbs up jedu pa

     
  • Autor: Dadu
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 11:51
     

    Heli no ufffff začíná sychravé počasí a nemoci...neboj ...narvi ho slivkó...a kluk bude jak buk zdravééé a jestli mu nechtná sliv.zkuste meruňku winking smiley sranda Heli ...drž....flower smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 11:58
     

    Jéé, Heli, to je mi líto sad smileyAle hlavu vzhůru, teď řádí všelijaké viry a určo to hned přejde...Držím palec! flower smiley

     
  • Autor: Fida
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 12:10
     

    HELI-třeba to nic nebude náš Filda má každou chvíli nějaké vyrozy, taky to těžce nesu protože má srdeční vadu .Nejhorší byla angína teď v létě to zůstával bez sebe a já jela na pohotovost s tím že si ho tam nechají a voni mi ho dali domů,já u něj seděla až do dvou hodin rána .A tak jsem si myslela že čím ty naše dětičky porostou tak o ně budu mít menší strach a byla to blbost to vám teda povím.Strach o ně je snad čím jsou starší tím je větší.Asi to bude tím ,že jsou naše love smiley love smiley love smileyloupežníci.

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 13:07
     

    holky...ach jo, usnul mi už v ruce jak byl unavený eye rolling smiley jak je to kurňa možný!!!! Hlavně že se na imunu dušovala že mi neomarodí,protože to ani nejde, když je takhle nabuzený těma lékama a je to už po druhý. Volala jsem tam a ona..no to potěš eye popping smiley pokračovat v léčbě a doufat -tomu říkám fundovaná odvěď angry smiley Musím teda říct, že si už říkám, jestli neléčí jen důsledek nějakého většího problému..bůh ví proč mu nakonec jde imunita do kytek...nechci ani napsat na jakou nemoc myslím thumbs up

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 13:11
     

    Heli, nevím teda co myslíš, ale určitě nemysli na nejhoršíí...Psychika je půlka výhry!!!doufej v to,že bude vše ok!!!A ono určitě bude!Bude to jen chřipajzna a ta určitě za dva, tři dny odezní...!!!!

     
  • Autor: Dadu
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 13:48
     

    Heli klíd ...facht klid psychika je jak píše Aja důležitá.... když chytně vir je jedno co bere...tělo není imunní na všechno !! navíc tady líta strašně i střevní věci......hlavně v klidu !! a nemyslím si že by to mohlo být něco horšího.....to už by dávno zjistili a léčili...takže klid...určo mu brali i krev !!!

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 14:14
     

    kočky díky za podporu..jenže on by neměl chytit hlavně ten vir, když je pod lékama eye rolling smiley No co...leží, čuší na Mr.Beana a já jsem se už uklidnila z toho, že jsem ho měla objednat na spec.vyšetření do Ústí (tam řeknou co teda způsobuje, že se me nevyvíjí ta imunita) a víte co mi tam řekli?? nejbližší termín v květnu eye popping smiley eye popping smiley To je co?? Kluk má imunitu nižší a nižší s každym vyšetřenim a oni až v květnu - ještě mám zkusit Prahu

     

    No jinak.... koupila jsem si Mozarelu a pošušňala jsem si teda děsně..rajčata, oliváč ...ach orgáč grinning smiley a nepotřebuju ani antikoncepci. Zítra si užiju znova, protože budu mít mořské plody thumbs down thumbs down thumbs down

    Dadu..máš recht, to jsem si vůbec neuvědomila, že to co mi přišlo na mysl se pozná z krve thumbs down

    Fido..tvýho prďolky je mi hrozně líto.., ale stejně viď...ještě že je máme, loupežníky naše love smiley love smiley - budu si ty srdíčka pamatovat až mě ten můj loupežník naštve, že si nechce uklidit pokoj grinning smiley

    Mějte se fajně - tady svítí svítíčko thumbs down thumbs down

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil HelaB (07.10.2011 14:17)
     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 14:20
     

    Heli, a kde ty to to proboha bydlíííš? smiling smileyže máš slunko...tady je počasí teda pěkně na h.... grinning smileyNo já teď zrovna baštím oříšky grinning smileyVečer jsme měli jít ke kamarádce na návštěvu, mají 3 měsíční mimino a já ji volala, že mám slabou rýmu, jestli to vadí a ona že jo, že nemáme chodit...takže máme volný večer a lážo plážo u telky...Sice jsem se těšila, ale tak nechcou nás,tak smůůůla grinning smiley

     
  • Autor: Dadu
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 14:45
     

    Heli drž se...... bude to dobré..... určitě myslím na Tě thumbs down thumbs down winking smiley

    přeji Vám holky hezký víkend já jedu do Čejkovic na Vinobraní stydlin smiley stydlin smiley jak pomáhat se sběrem tak konzumovat burčák drinking smiley chjo...ale jen jemně....mějte hezký víkend všechny....a Heli pošly nám slunko !! chcem na kola v neděli....po vinohradech grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 14:48
     

    Já taky přeji všem hezký víkend smiling smileyHeli,Vám držím palečky winking smiley

    Dadu, dej si i za mě burčáček, mňááám mls smileyA užij si hezký víkend flower smiley

    A pá v pondělíííí... flower smiley

     
  • Autor: Fida
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 15:37
     

    Holky tady je zima jak v ruským fimu, to by mě zajímalo proč ho ta Helča drží za podolek zrovna u nich grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley?Já jdu zatopit v krbovkách ,prrotože mi mrzne všecko eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley.Jinak vám taky přeji krásný víkend ,my ho strrávíme po dlouhé době doma tak si to možná užijeme.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.