neděle 28. dubna, 11:02 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Inava
Status: začátečník
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Stoleček pro dělenky

Datum: 13.05.2009 12:53
 

Stoleček je určený pro "pokec" - diskuse, která nesouvisí přímo s dělením stravy. Prosím vstupte!!!!

 

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11108.gif

 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 14
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 09:07
     

    Ach jo, ja jsem z toho vseho tak nejak mimo,ze bych nejradeji hned vysadila a hned se na to vrhla... grinning smileyMely jste taky nekterá takové šílené pocity touhy po dítěti?Včera když jsem si tu myšlenku připustila, tak mi byla nějaká svatba v tu chvíli ukradená, prostě by se to nějak udělalo... smiling smileyTak si říkám, proč tedy ne smiling smileyale asi je to blbý nápad...uff,já už z toho blázním smiling smiley

    No raději něco jiného na program-jak se holky máte?? grinning smileyco v práci?tady zase kosaaaa a nudaaa...

     
  • Autor: Reklama

    Re: Stoleček pro dělenky

     
     
  • Autor: Dadu
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 09:09
     

    Holky já stará baba bych radila aspoň rok........ mám známou gyn. a ta říká že až po roce je tělo přírodní...všechny ty sračky co do ěnj dáváme těma lékama...ale berte mě s reservou jsem opravdu oproti vám stará ,já nikdy antiko neměla.....a taky to jde...u ěm je tohle všechno byznys.....ale říkám je jiná doba !!!winking smiley

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 09:17
     

    Aji..já byla v klidu do prvního testíku. Jakmile vyšel negativní (během té pauzičky jsem jednou měla obavu) tak se to taky spustilo -nejdřív takové sklamání a pak prostě touha.Nemohla jsem se dočkat konce toho půl roku grinning smiley Tak už se na to vyprdni. Hod si pauzičku ať je vše jak má být - tím neříkám, že kdo to neudělá tak má nemocný miminko - to vůbec...jen já to beru tak, že pokud pro zdraví svého dítěte můžu udělat něco navíc tak to prostě udělám winking smiley

    Dadu...to víš že to jsou srágory - ty hormony. Jsem už půl roku bez (ne že bysme chtěli další dítě grinning smiley ) ale pořád se nemůžu rozhodnout co nasadím. Riziko embolie u HA je docela vysoký a tak koukám, co si pořídit jinýho....

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 09:18
     

    no já jsem včera pročítala na netu kde co, když jsem si chvíli myslela, že bych mohla být v tom...A všude se píše,že dnes už je antikoncepce tak "dobrá", že dítěti neuškodí...A tolik případu, kdy žena otěhotněla při antikoncepci a mají zdravé děti no...Ale třeba máš pravdu Dadu...Asi určitě to není nejlepší...!

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 09:27
     

    Aji..to my jsme tě nechtěli vystrašit - vid Dadu... jen mě třeba před cca 5 lety zemřela kamarádka 28 prostože se jí udělala nějaká sraženina z HA. Zdravá jak řípa, nekouřila nic - doma dvě děti. Jak už se ti takhle stane si o tom čteš a těch případů není málo. Je ale jasné, že mnoooohem víc případů je těch, co to jí celý život a není jim lautr nic winking smiley , ale já jsem děsnej posera a všechno vidím hned černě, tak už to nechci jíst, víš? ale nikoho od toho neodrazuju winking smiley

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 09:31
     

    [www.prozeny.cz]

     

    mrkni na diskusy...případů je dost (jen abys nemyslela,co si to tu na tebe vymýšlím winking smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 09:45
     

    Raději to nečtu a dnes končím smiling smileyJestli otěhotním, tak prostě budu v tom smiling smileyNo co co grinning smiley

     
  • Autor: Dadu
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 09:58
     

    Holky je mě 45 ,mám opravdu dost případu z antiko a emboliíí...moje kamarádky skoro všechny antiko vysadily,ale píšu je nám cca 40 +- a jde to i bez toho..... no při té frekvenci taky už grinning smiley grinning smiley grinning smiley věřte nebo né ,ale je to byznys....stejně jako očkování rakoviny děl.čípku..... moje dobrá gyn. má dvě dcery 12,15 let a ani jednu očkovat nenechala..... proč ? myslím že odpověd být ani nemusí !! ale co člověk to názor,já jsem taková na léky jiná ,snažím se léčit po staru...bolí tě v krku-zábal ,kloktej...atd.čaje,masti přírodní to je moje parketa !!!

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 10:00
     

    Dadu, s tím očkováním a tak-fakt souhlasím, myslím, že je to jen o byznyse...taky bych do toho nešla...ta anti-to me ani nijak nikdy nenapadlo zvazovat,proste jsem potrebovala ochranu,tak jsem sla do toho no...Ale je jasny,ze jsou to věci, bez kterých by se naše tělo určitě velmi rádo obešlo no...

     
  • Autor: Dadu
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 10:33
     

    Jasně Aji jsi mladá dneska to tak je holka v 16 nemá pravidelnou menzes,jebáky po obličeji takže co udělá gynekoleg předepíše anti,za prvé má firmu která mu zaplatí dovolenou když bude od nich brát za druhé z každé předepsané má love....proč by to neudělal ,že ...musí přece bydlet v RD a musí mít BMW pak příjde holka ,že chce v 26 otěhotnět a ejhle ono to nejde ...no bodejt když od 16 má hormóny v těle...pak um.otěhotnění a už jsou tu dvojičata !! nikd ynebylo tolik dvjojičat jako nyní...pouze geneticky ,dneska je to vyhnané !!

    za mě nebyla dobrá anti....před 30 lety... měla hrozné vedl.učinky...takže jsem nikdy nejedla ,nikdy sjem ani neměla tělísko atd.prostě šlo to i bez toho ,dávali jsme si prostě pozor...proč žena musí mít rizika jen proto aby to muži dělalo tak dobře grinning smiley grinning smiley ani prda.....před nedávnem byl dobrej článek v MF zkusím ho najít......

     
  • Autor: Dadu
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 10:47
     

    tak sjem to našla.....a dobře tam napsala o Anně K.

    [ona.idnes.cz]

    čti ty naše mládě...... winking smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 11:10
     

    Jujda smiling smileyDlouhé grinning smileyPřečetla jsem smiling smileyje to zajímavé winking smiley

     
  • Autor: Fida
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 11:13
     

    Ahoj holky ,vy jste se dneska rozjeli.

    Já přispěju taky se svou trochou do mlýna .Poprvé jsem otěhotněla po půl ročním snažení a vzpomínám si že to bylo hrozný ,chtěla jsem být těhotná na svadbě a žádnou HA jsem nebrala a na konec se to povedlo náš, Filda se narodil 8měsícu a4dny po svadbě. Tenkrát má švagrová taky nemohla asi 3roky otěhotnět a dr.ji napsal HA na 3měsíce tak si myslím že HA není nic hroznýho ,nakonec se jim to podařilo hlídáním plodných dní .Ale Ajince bych doporučila jestli se chce pročistit, aby se hlavně domluvila se svým partnerem.Není nic horšího než si něco plánovat a zjistit že to nevychází podle plánu.Ale hlavně ti Aji přeji aby si nemusela dlouho čekat winking smiley winking smiley

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 11:17
     

    Fido..neboj, my ji tu nelámeme winking smiley on chce skoromanžel Aji víc mimčo než ona grinning smiley ..ten by ti vyhodil ty rášky už dávno viď Aji winking smiley grinning smiley ...a taky netvrdím, že HA je smrtelný jed...jen je potřeba zvážit, zda nám za to to riziko stojí winking smiley 

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil HelaB (07.10.2011 11:18)
     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 11:17
     

    Tak partner je shovívavý smiling smileyten přistoupí na vše smiling smileyAť na pročištění nebo okamžité otěhotnění smiling smileyOn chce dítě "včera" a všemu se přizpůsobí smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.