sobota 27. dubna, 19:38 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Inava
Status: začátečník
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Stoleček pro dělenky

Datum: 13.05.2009 12:53
 

Stoleček je určený pro "pokec" - diskuse, která nesouvisí přímo s dělením stravy. Prosím vstupte!!!!

 

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11108.gif

 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 14
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 06.10.2011 14:15
     

    Ajinko...jj brala to pravidelně - prej ....ale je extra chytlavá. otěhotněla 2x přez antiky a 1 měla tělísko a stejně. Teď má antiky a stejně jedou na gumu grinning smiley To, žes to dostala dřív taky může být nachlazením - nejsi nastydlá?? nebo tak něco?? Nějaký léky?? No ale proč se ptám, prostě načůrej na test a máš jasno winking smiley Jsou samo i testy na celodenní moč, ale v ranní moči je toho hormonu (nebo co to je) nevíc winking smiley Dej vědět jak si dopadla

     
  • Autor: Reklama

    Re: Stoleček pro dělenky

     
     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 06.10.2011 14:22
     

    Nejsem nachlazená, neberu léky, nic...Ale asi to nebude těhotenstvím no...To bych to asi vážně nedostala než dostala předčasně smiling smileyNo koupila jsem si těhotenský test, který je prý vhodný během celého dne a je hodně citlivý, tak uvidíme...je to zvláštní pocit si vůbec pomyslet na to, že bych mohla být v tom, ale asi planý poplach, určitě...bohužel...zítra dám vědět smiling smileyza dvě hodiny už budu vědět smiling smiley

     
  • Autor: Dadu
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 06.10.2011 16:02
     

    Ahoj holky byla jsem u zubaře zase...a tak nějak nestíhám.....

    teda Helíííííííííííííííííííííííííííííí 54,5 kg................... uááááááááááááááá já chci takýýýýýýýýýýýýýýý

    Páji chjo......to jsou sračky co ? ale kde je to ok ...NIKDE !!

    Aji že by těhule ? jinak po menzesu mám vždy o kilo nmíň je to jako z úplnkem...jak nabýá nabývá i tělo ,jak ubývá ubývá i tělo ,je to prostě příroda....... thumbs down thumbs down thumbs down já si toho všimla .....už dávno !!!

     
  • Autor: Fida
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 06.10.2011 17:19
     

    PAJAMAJA-velká gratulace, krásný chlapík flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

    A z chlapů si nic nedělej vždyť jsou to tvrďáci a přitom si málem bez nás s..(kálej) do gatí.Kde by byli kdyby si měli jen lehnout na porodní sál .Já to úplně vidím eye popping smiley eye popping smiley

    Ale potom jsou někteří, jako vyměněný když vídí to malý škvrně jak k nim natahuje ty maličký ručičky,že mi dáte holky za pravdu?

    Jo a s tou polívkou jsem sekla včera večer nafouklá jsem jak stepní koza a menzes mi teď taky chodí jak se mu líbí a to jsem v poho nato že nezobu žádnou HA a ani těleso nemám,co?Když jsem viděla toho malýho tak bych si dala jaště jednou říct i když holky asi ne, von by to byl u nás zase chlap a mě by švihlo.

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 06.10.2011 17:48
     

    Dadu..to byl překlééééép na začátku je furt šestka grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 07:11
     

    Ahoj holky,

    tak vám přeju hezké ráno smiling smileyTěhotná nejsem, bohužel... sad smileyNo asi to tak má být, v dubnu mám svatbu a s břichem bych se vdávat nechtěla no...Ale už jsem včera v hlavě vymýšlela, na kdy tu svatbu posunem a tak smiling smileyNa chvíli jsem si tu možnost připustila a bylo to fajn...Ach jo...už bych to prďole taky chtěla...No jo, ale nechala jsem si napsat na další 3 měsíce prášky...Čeká mě ta svatba no...No nic, raději už na to nebudu myslet smiling smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 07:14
     

    Dobré ráno kočeny,

    tak hlásím,že Mates má žloutenku a mladá začíná konečně produkovat mlíko grinning smiley grinning smiley.....................další zpráva........mám za tento týdem dole 4 kg.............pořád teda nemám váhu, jako naša Heluš, páč 5 na začátku bych nechtěla grinning smiley

    Tady leje od noci, už to začne, plískanice a kosa, jak já to nemám ráda thumbs up

    Holky, jedu k hoooličce, abych byla krásná bába a pak za prdolou.

    Tak tady budte hodnééé a já večer přijdu nakouknout.

    Krásnej den flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 07:44
     

    Jo holky, to jsem zapomněla smiling smileyTěhu nejsem, ale aspoň jedna dobrá zpráva pro mě, stoupla jsem včera na váhu a 68,7!!! smiling smileyjuchůůůů smiling smileyAspoň něco...Ale zas se blíží žrací víkend nooo...tak uvidíme grinning smiley

     
  • Autor: Dadu
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 08:02
     

    Dobré ránko holky flower smiley flower smiley a babko flower smiley flower smiley thumbs down

    Tady taky pošmourno !! ale nebojte už jen 5 mesíců a je jaro.......

    Aji kolik máš roků ? neboj to mimi přijde .....

    heli dýně je prosím co ? je to zelenina ? udělala jsme tu poblífku hokajdo...... thumbs down thumbs down

    Heli víš jak by jsi vypadala dyby tam byla 5 na začátku ? nono smiley nono smiley nono smiley ne ne ......

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 08:12
     

    No Dadu, za měsíc mi bude 24...Do tohoto léta jsem o mimču nechtěla ani slyšet, prostě neeee..Přítel už chtěl (je mu 33), ale já ne...A teď všechny moje kamarádky porodily nebo jsou těhotné a mě najednou něco v hlavě přeskočilo a chci taky...hned, teď...! smiling smileyAle hned teď to asi nebude smiling smileyAle kdybychom neměli tu svatbu,tak bychom už určitě sexovali nonstop a zadělávali na potomka grinning smileyPřítel by chtěl i hned teď, prý, že budu krásná i s břichem na svatbě grinning smileyAle von tomu nerozumí grinning smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 08:21
     

    ahoj holky

    tak je to tady - kosa jak sviňa eye rolling smiley a bacha taky jsem to dostala...asi je to nakažlivý nebo co grinning smiley grinning smiley choroba jedna ošklivá grinning smiley

    Aji..stejně bys měla vynechat už antikoncepci. Máš být půl roku bez aby se ti pročistilo tělo winking smiley Můj gyndař říká 3 měsíce ale na genetice říkala doktorka že půl roku je ideální winking smiley

    Dadu..dýně je zelenina winking smiley jo a víš jak bych vypadala??Jako smrt. Měla jsem 56 a bylo to děsny-když jsem se viděla na fotce tak jsem se lekla - anorektička hadr nono smiley takže to nechci winking smiley

    Pájo..tééda zhubla si jo? Tak to si jediná a to nedržíš dělenku grinning smiley grinning smiley a že má malej žloutenku neřeš, bude se chvilku opalovat a za týden je doma winking smiley už se těšíš viď love smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 08:30
     

    No Heli, já pořád přemýšlela, jestli už vysadit...Ale mám dvě kamarádky, které otěhotněly asi dva týdny po tom, co vysadily...A jedné prý doktorka řekla,že největší šance je hned po vynechání tablet nebo pak až se očistí tělo a to trvá nějakou dobu no...tak jsem si říkala, že skončím v prosinci a třeba to půjde hned jak holkám a v dubnu budu třeba ve třetím měsíci no...Možná je to ale blbá myšlenka, nevím... smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 08:35
     

    jj je to pravda. Jakmile vysadíš tak je to tam pěkně pohnojené hormony a opravdu zapadneš brzy (pokud je vše OK) Proto je lepší nechat hormony vyplavit,aby miminko šlo do vyrovnané postýlky smiling smiley . Protože mám vrozený ekzém a manža má alergie, tak jsme si takhle nechali poradit winking smiley Jakmile jsem vysadila tak jsem (taky na radu z genetiky) začala brát mamavit winking smiley Kdybych náhodou zapadla dřív, tak ať má tělo zásobu kyseliny listové winking smiley .

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 08:41
     

    No a za jak dlouho po vysazení jsi otěhotněla?

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 07.10.2011 08:47
     

    půl roku jsme si dávali bacha a pak jsem byla hned v tom grinning smiley u malýho (druhé dítko) jsme čekali měsíc (po té půlroční pauze) winking smiley a musím říct, že té pauzy nelituji. U ekzémů a alergií je vysoká šance, že ji předáš na dítě a moje dětičky jsou obě v pohodě...teda malej má problém s dechem, ale ekzém nemají a o to mi šlo hlavně. Teď se jim může pořád ještě objevit, ale už je to stejně pravděpodobné, jako kdyby neměli ani jednoho rodiče s tímto onemocněním thumbs down Hrozně jsem se bála, že budu mít ekzémkový miminko sad smiley když jsem to pak viděla v porodnici - kolik jich je..tak jsem se úplně lekla sad smiley jsou to hrozný chudinky, ekzém bolí , blbě se spí, na písek nesmí.....no prostě dobry thumbs up

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil HelaB (07.10.2011 08:48)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.