čtvrtek 2. května, 02:56 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Inava
Status: začátečník
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Stoleček pro dělenky

Datum: 13.05.2009 12:53
 

Stoleček je určený pro "pokec" - diskuse, která nesouvisí přímo s dělením stravy. Prosím vstupte!!!!

 

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11108.gif

 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 14
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 09:06
     

    Fido...nic winking smiley aspoň tak jsem to vyčetla já. Že první tři dny nic a pak snad zeleninu??? Uvidíme co na to ostatní winking smiley Jináč taky bys mi mohla přijít odsekat bahno z oken grinning smiley Protože umýt už by to asi nestačilo grinning smiley stydlin smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Stoleček pro dělenky

     
     
  • Autor: Dadu
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 09:10
     

    Dobré ránko holky .. flower smiley tady už je skoro po obědě...a já popíjím čaj teprve....

    polífka mi tak chutnala......a neměla sjem celý týden problém ,sem říkala ,že si jí ase uvařím ,ale jen tak na 2-3 dny....to stačí....možná před tím ouplňkem...... jinak víkedn zas kg nahoře -klasika....ale už to není tak hrzný když je tam to číslo sice o malinku víc ..ale není tak jak Helča píše...80

    takže já mám dnes taky odlehčení den ..jen zel.salátek.....thumbs down thumbs down

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 09:13
     

    Dadu..ahoooj..prosím tě poraď nám. Co si jedla u té polévky..nic? Nebo zeleninu???

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 09:22
     

    Heli, já třeba u polívky dnes nic, zítra možná ovoce, pozítří zelenina a myslím, že podle internetového "návodu" se tam pak přidává ještě i něco jiného...Ale tak dlouho to asi držet nebudu grinning smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 09:26
     

    Holky, já po tomto víkendu o kilčo méně...a včera večer-podotýkám večer grinning smiley-jsem si stoupla na váhu a 69,7-no myslela jsem že se zblázním radostí grinning smileyJuhůůů smiling smileytak uvidíme co přinese tento týden...Ale o víkendu mě lidi fakt šokovali, jak mi říkali všichni jak jsem strašně zhubla...tak na tom musí něco být grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 09:26
     

    Aji..já chci do pátku, ale nevím nevím...uvidíme co uvidíme. Startovní váhu mám, odpoledne se změřim a když nebudu hotová tak zkusim dnes a zítra být jenom na poblifce...když bude krize tak tam taky přihodim nějaký ovoce winking smiley

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 09:27
     

    ty vogo..Aji neprovokuj.Já mám vždycky po víkendu o kilo víc grinning smiley Teď teda co nepiju tak ne, ale to jsou dva výkendy...to se snad ani nepočítá grinning smiley

     
  • Autor: Dadu
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 09:27
     

    Holky tak jak je to na netu ,myslím ,že 1 den ovoce do kg,pak zelenina 3.den ovo i zelenina...ale rozmezí 2 hod.ale to známe z dělenky.....thumbs down možná je uplně jedno co k tomu...ale prostě hodně polífky a bud zel.a nebo ovo k tomu.....

     
  • Autor: Dadu
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 09:30
     

    heli já taky o kg víc.....ale jak jsi psala je to 68 a né 80

     
  • Autor: Fida
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 09:52
     

    Já jsem změřená a zvážená a taky budu čekat co to semnou udělá jestli budu mít hlad tak něco přidám ,ale já si chci hlavně stáhnout žaludek a nastartovat lépe dělenku moc mi to s ní nešlo, ale teď si myslím že to bylo tím vínem tak taky abstinuji. coffe smiley

    Jo a nevím jestli ty okna by nebylo lepši vytlouc????? grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley 

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 09:55
     

    ty jo..to není špatný nápad s těma oknama...mám je pojištěný grinning smiley vytluču je a pojišťovnam i je zacvaká..jenže nevím zda nebudou čumět blbě když si vytluču všechna okna před Vánocema a velikonocema grinning smiley grinning smiley Popřemýšlím grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Fida
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 10:19
     

    No Heli to by bylo opravdu okatý!!! eye popping smiley eye popping smiley eye popping smileyAle super nápad stím pojištěním winking smiley

    Kdyby si řekla dětem oni by ti určitě rádi pomohli s těma oknama ,ty moje bych ani nemusela přemlouvat a byly by vytlučený vcuku letu

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 11:32
     

    Holkyyyy, mám hlad...vzala jsem si toho do práce málo, tak musím šetřit... grinning smileyZítra vemu více...Už se nemůžu dočkat-za půl hoďky oběěěd mls smiley

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 11:34
     

    tak holky...to je den. Vařím si na počtvrté čaj. Vždycky pustim konev a někdo vopruzuje grinning smiley

    Aji..hlad ještě nemám,ale doma si dám s chutí (prozatím) Jen nevím jak to budu jíst až budu v práci do tří confused smiley Mikrožblnka tu neni a studení to teda nebude nic moc tongue sticking out smiley Možná to trochu naředim vodou z rychlovarky....aby to nebylo jak led winking smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 11:46
     

    Tak to já jsem v práci do 4 a mikrošku naštěstí máme, takže to do sebe musím naládovat smiling smileyA fakt se těšíím smiling smileyTak si to dej doma do termosky grinning smileyA budeš to mít v práci teploučké spinning smiley sticking its tongue out

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.