sobota 27. dubna, 15:23 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Inava
Status: začátečník
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Stoleček pro dělenky

Datum: 13.05.2009 12:53
 

Stoleček je určený pro "pokec" - diskuse, která nesouvisí přímo s dělením stravy. Prosím vstupte!!!!

 

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11108.gif

 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 14
  • Autor: avanka.
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 04.10.2011 15:09
     

    teda Helus ty se mas ze mazes domu ja jeste 5 hodin eye popping smiley eye popping smiley zitra jdu za kolegyni potrebuje volno ctvrtek mam volno a pa+so+ne jsem zase v praci sad smiley makam ted jak diva prisly oleje a ruzne doplnky pak ciga piti atd tak myju regaly a naskladnuju ale alespon to trosku utika

     
  • Autor: Reklama

    Re: Stoleček pro dělenky

     
     
  • Autor: avanka.
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 04.10.2011 15:14
     

    jo a kde je vubec Paja ze by uz byla babou me to taky ceka behem 14 dni ))))) a vubec tady postradam spoustu holek Romcu Kacudu Martinu Yris a dalsi confused smiley kdepak asi sou

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 04.10.2011 16:00
     

    No Avanko,

    někdo tady psal, že jim tady něco vadí, tak že už tady nechodí, tak předpokládám, že je někdo zpunktoval třeba k založení nové diskuze grinning smiley nevím smiling smileyA Pája nedávno psala, že má nějaké velké problémy-to nevím, jestli jsi četla...a Teď už asi bude babčou smiling smiley a zřejmě má jiné starosti smiling smileyLepčejšíí smiling smileyHezčejší smiling smiley

     
  • Autor: avanka.
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 04.10.2011 16:12
     

    dekuju ti Ajinko ale je to skoda ale co se da delat )))))

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 04.10.2011 16:39
     

    No holky..já si nemyslím, že by zrovna Romce a Kačce něco vadilo...byly to taky takový drbny jak my grinning smiley Jinak drbeme ve stolečku tak co...

     
  • Autor: avanka.
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 04.10.2011 16:41
     

    aaaaa Helca tu je nazdárek jak je v teplicich love smiley

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 04.10.2011 17:56
     

    no Avanko...z okna to vypadá dobře :-))) Já jsem doma a piju kafe...Hana přinesla 4 z matiky eye rolling smiley pako šišatý...čumí okolo a pak dělá něco jinýho než maj..no a pak řve, že jo eye rolling smiley No a to mi tu ještě voní buchta -cuketová se švestkama a skořicí thumbs down a děti si objednali rybičkovou pomazánku...slintám jak bernardn a smutně čučim na polívku grinning smiley thumbs up Vůbec se mě do ní nechce tongue sticking out smiley (blicí smajl)

    a co v Ústí...jak tam máte grinning smiley a kde tam vůbec děláš na tý benzínce ??? Jezdím se do Ústí školik tak bych tě šla ošmírovat grinning smiley

     
  • Autor: Fida
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 05.10.2011 07:41
     

    Ahoj děvčátka ,vypadá to že začne ten pravý podzim Filip si vzal do školy kraťasy tak nejspíš bude lejt jako z konve.

    Holky s tou polivkou to dneska vydím bledě včera jsem ji měla jen jednou a lezla mi všudyma.Ale musím vydržť grinning smiley grinning smiley.Heli náš mladej včera taky donesl 3z čj pravopisná cvičení a z vlastivědy psali test tak jsme se učili celý víkend a on mi řekl že to co jsme se učili tak v testu neměli ,že to vidí bledě, no tak nevím jestli to že se trápím já a trápím i jeho má ňáký smysl.No jestli to nebude pí učitelkou ,ta je nechá napsat si že test bude z Prahy a pak jim dá jiný otázky.Jsem zvědavá jak dopadne výzo na konci třetí měl tři 2 a teď to zavání čtyřkama ,protože ty už se tam taky hemží.

    Jinak holky kávu mám dopitou,. jdu opláchnout hrnky a umýt si vlas a pak jdu dědovi přebírat švestky na slivku,jsem z toho úplně celá vedle sebe

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 05.10.2011 08:06
     

    Fido... no my měli nakonci druhý dvojec z češtiny (Hanča se neobtěžuje s háčkama a čárkama eye rolling smiley ) Takže každý diktát má dobře napsaný, ale vždy jí tam nějaká ta čárka chybí - to by jí člověk přizabil eye rolling smiley No a s těma učitelkama je to těžký....neuděláš s tím nic ...když si na ní půjdeš do školy stěžovat tak ti tam akorát Fíďu vydusí angry smiley známe je...paní pí učitelky grinning smiley

    Jináč já jsem si dneska zapoměla sváču doma tak tu nemám lautr nic thumbs up Ráno jsem se pokusila sníst polívku, ale holky...dvě lžíce a měla jsm dost thumbs up Jo a co je teda blbý je to, že jsem nezhubla lautr nic thumbs up thumbs up začínala jsem teda na 66 (po víknedu grinning smiley ) a mám 65 čistejch , což mi teda ubyl určo jen obsah střev. Vypadá to, že tenhle druh hubnutí na mě teda nefunguje. Ale určiě se mi smrsknul žaludek a splasklo břucho - bodejď by ne...žejo grinning smiley Takže od zítra určitě zvěř - když ne už dneska grinning smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 05.10.2011 08:26
     

    Ahojky holky smiling smiley

    Já už mám v sobě zase misku polévky grinning smileyMusím říct, že mi stále chutná, ale ty chutě, co mám, no to je fakt strašný grinning smileySnědla bych všechno na co se podívám...Hrůza...Taky že jsem včera něco pojedla no...sice jen takové soustíčka, ale přeci jen...Hlad pořád jako blázen!dnes to vidím na poslední den, jelikož fakt mám šílené chutě a navíc polévka došla,musela bych večer vařit novou eye rolling smileyStoupla jsem ráno na váhu a sice mám o kilo méně, ale to je mi jasné, že jenom se najím, je zase nahoře no...Ale je to holky dietka na 7 dní a my chceme za dva dny zázraky no grinning smileyTak uvidíme dnes večer-to se rozhodne,jestli se bude vařit další porce grinning smileyO víkendu máme dvě mecheche u přátel, to jsem fakt zvědavá, jak se udržím v klidu grinning smileyNo a hlavně nepiju, žeee??!! grinning smileyVčera jsem měla hroznou chuť i na sklenku vííínečkaaa mls smiley mls smiley mls smileyTak tedy nevím nevím, jak vydržím měsíc smiling smileyAsi jsem fakt alkáááč spinning smiley sticking its tongue out thumbs up drinking smiley drinking smiley drinking smiley

     
  • Autor: Dadu
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 05.10.2011 08:56
     

    Dobré ránko holky flower smiley flower smiley flower smiley včera jsem nestíhala a bylo moc práce......

    Jinak holky mě ta polífka vubec ,ale ubec nevadila....mě prostě chutnala 3x denně 7 dní.... ted si jí udělám v pondělí na 2-3 dny..... není mi uplně dobře ,jsem nachlazená ,tak nemám ani chut k jídlu !! dneska mám květákovou cmundu ...je ýýýbornááá thumbs down

    PÁJÍ UŽ SI BABKA ???? flower smiley

     
  • Autor: Dadu
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 05.10.2011 09:00
     

    No holky jak sjem už psala ,sice jsme to dala 7 dní ,ale měla jsem opravdu hlad....až tak ,že mi kručelo v břuchu.....ale zase jsem si facht hezky zcvrkla žaludek !!! to jsem potřebovala.....

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 05.10.2011 09:01
     

    No Dadu, mě taky chutná, fakt...vždy se na ní těším...a v poho jíst ji 7 dní bych zvládla...akorát problém jsou ty chutě na ostatní jídlo grinning smileyJá normálně sladé moc nemusím, čokoládu mám jednou za rok...A teď???hrůůůza...vidím, že někdo jí čokoládu a nejraději bych mu ji vyrvala z rukou...v obchodě různé tyčinky jako snickers a podobně-ježíš to vidím a můžu se zbláznit...s včera jsem byla v cukrárně(pro chlebíčky do práce smiling smiley) a ty zákusky-no to byla slast pro oči!Dnes jsem byla v pekárně a ty croasanty-no to je mazec-těch bych klidně snědla i 10!!! grinning smileyTakže polívka dobrá, ale chutě nesnesitelné grinning smiley

    Dadu píše, že je nachlazená, což mi připomíná, že už jsem slyšela, že řádí různé virózy již ve velkém, takže za chvíli tady máme pořádné chřipkové období sad smiley

     
  • Autor: Dadu
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 05.10.2011 09:06
     

    jj jsme nakřáplá ,ale to proto že ráno chodím pořád v tričku a 3/4 prostě magor....nechrchlu,ale jen mi to sedlo na hlasivky takže jsem nakřáplá a pré je klid že nemluvím !!!

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 05.10.2011 10:16
     

    Aji...ty chutě..to mi říkej. Manža přitáhnul chlebíčky z práce eye rolling smiley Ty vogo s vejcem---jsem málem sežrala všechny (naštěstí očima) a pekla jsem buchtu se švetmana - to byla vůůůůně.

    Dadu..za dnešek-všichni klienti nachcípaný - doufám,že to taky chytnu eye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.