sobota 27. dubna, 17:36 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Missi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Kytičky pro radost - nákupy

Datum: 10.05.2011 21:04
 
b 022pivon.jpg
Další fotografie:

Ještě nám tu chybí téma našich nákupů, zatím to cpeme, kam se dá winking smiley .

A hned začnu, dnes jsem navštívila zahradnictví "Chládek" a pochopitelně odtamtud se bez kytky odejít nedá winking smiley , tak jsem si udělala radost a zakoupila žlutou dřevitou pivoňku (doufám, že bude opravdu konečně žlutá) a japonskou kalinu Pink Beauty.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 22
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 26.01.2024 12:00
     

    Kaaj, hodná holka tvoje dcera. Samo, tulipány být v zemi už měly, ale ... ony to dají i zasazené v tomhle týdnu. Budou jen pozdnější, prodlouží se jaro.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

     
     
  • Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 26.01.2024 12:16
     

    Myslím, že to ještě zvládnou a vykvetou. Tohle asi nebude ten případ ale zjara prodávají i tulipánové cibule jakoby prošlé zimou.Bude to hezký mix, když vylezou tak, jak jsou na obrázku. thumbs down

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 26.01.2024 13:12
     

    Kájo, krásná kombinace barev, oni to mají určitě dobře uložené, budeš mít radost z kvetení. thumbs down

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 03.02.2024 18:26
     
    20240203_175328.jpg

    Dnes jsem neodolala a koupila jsem v Lídlu tuhle voděnku zebrinu.

    Violett Hill flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil maguska (03.02.2024 18:27)
     
  • Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 03.02.2024 18:49
     

    Magusko, koukala jsem na ni taky. Byly to moc pěkné, husté rostliny. thumbs down Ať ti roste.

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 03.02.2024 19:17
     

    No právě proto mi to nedalo, že byla tak hustá rostlina, akorát jsem ji musela dat trochu vody, zemina byla vysušená. Tuto rostlinu akorát v zeleném provedení pěstovala mamka.

    Byla tam jediná voděnka mezi jinými zelenými rostlinami, nemohla ji tam přeci nechat, říkala mi, nenechávej mne tady spinning smiley sticking its tongue out flower smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil maguska (03.02.2024 19:21)
     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 05.02.2024 19:15
     

    Dnes koupila v Lídlu azalku na kmínku růžovou za 119,90, měli tam i bílé s červeným žilkováním. Jela jsem tam na nákup manželem, více jich koupit nemohla. flower smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 06.02.2024 10:18
     
    426273913_364588733004361_6172900284114597783_n.jpg

    Já mám podobnou voděnku, ale mění barvu podle stupně světla. Je v zimní zahradě a v létě venku na plném slunci. Před rokem jsem vyloudila 2 větvičky na poště a už jsem ji hodně rozmnožila. Dcera ji má ode mě taky. Dala ji na schodiště a díky tomu udělala dlouhý hustý převis.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 06.02.2024 10:57
     

    pěkná, jsou to vděčné rostlinky, různé varianty, snadno se množí, ale zírám, jak někde za ní chtějí nehorázné peníze .

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 06.02.2024 12:49
     
    dsc07787.jpg

    voděnky jsou super, škoda že málo v prodeji, nebo drahé...ještě je bezva zelenec....moje tchýně měla vždy ve vázičce a k tomu dala aktuální kytičku ze zahrádky, tak to po ní dělám už roky taky.....

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 06.02.2024 12:52
     



    Pinka napsal(a):

    pěkná, jsou to vděčné rostlinky, různé varianty, snadno se množí, ale zírám, jak někde za ní chtějí nehorázné peníze .

    Pinko, tomu se taky divím. Nejsou časo k prodeji a ty ceny jak za exotické náročné kytičky. Vždyť se to množí samo! A z jedné rostliny bych během roku mohla zásobit celé široké okolí.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 06.02.2024 16:34
     

    Jak píše Alena, zelenec je to samé, cena přes stovku.eye popping smiley

    Dcera mé známé se mi chlubila,co si koupila do nového bytu, mimo jiné i zelenec. Ani jsem nic neřekla.

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 06.02.2024 17:58
     

    Dnes ní to nedalo a dokoupila ještě 2 azalky a to bílou a sv. růžovou takovou tu holčičí barvu, mám je odnesené ve skleníku. Zítra nafotím a dám je tu na kuk flower smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 07.02.2024 12:24
     

    Není to nákup, ale o to větší mám radost. " Zahradníci " stříhali rozchodník na obecním. Tak co jsem čekala na autobus ,jsem to šla omrknout, jasně asi co jsem nechtělo stříhat, tak to vytrhli. Tak mám pár kousků s kořínky a někde dokonce ráší lísteček thumbs down

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 07.02.2024 22:18
     

    Kordulko thumbs down flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.