neděle 28. dubna, 14:55 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Missi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Kytičky pro radost - nákupy

Datum: 10.05.2011 21:04
 
b 022pivon.jpg
Další fotografie:

Ještě nám tu chybí téma našich nákupů, zatím to cpeme, kam se dá winking smiley .

A hned začnu, dnes jsem navštívila zahradnictví "Chládek" a pochopitelně odtamtud se bez kytky odejít nedá winking smiley , tak jsem si udělala radost a zakoupila žlutou dřevitou pivoňku (doufám, že bude opravdu konečně žlutá) a japonskou kalinu Pink Beauty.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 15 z 21
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 06.03.2024 18:18
     

    Eli to bude nějaká chyba

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

     
     
  • Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 06.03.2024 18:41
     

    Eli, trochu přeházený písmenka. Tohle asi myslíš. [www.zahradnictvi-spomysl.cz]

    babkaela napsal(a):

    Kamarádka radí i mečíky namočit před sázením, dokonce kdysi v pradávnu jsem četla, že i cibuli sazečku je dobré před sázením namočit na několik hodin (nedělám, nestíhám, zkušenost nemám).

    Ale jdu pro radu ... zná někdo - paulovie kalinolistá - tuhle rostlinu, dřevinu, vůbec netuším o co jde. Byla jsem dotázána. mylně se snad domnívají, že jsem zahradník, botanik či co jiného, nejsem ... docela mne to štve, že nevím. Díky flower smiley za radu, dohledat se mi nepodařilo.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 06.03.2024 19:04
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Eli, trochu přeházený písmenka. Tohle asi myslíš. [www.zahradnictvi-spomysl.cz]

    babkaela napsal(a):

    Kamarádka radí i mečíky namočit před sázením, dokonce kdysi v pradávnu jsem četla, že i cibuli sazečku je dobré před sázením namočit na několik hodin (nedělám, nestíhám, zkušenost nemám).

    Ale jdu pro radu ... zná někdo - paulovie kalinolistá - tuhle rostlinu, dřevinu, vůbec netuším o co jde. Byla jsem dotázána. mylně se snad domnívají, že jsem zahradník, botanik či co jiného, nejsem ... docela mne to štve, že nevím. Díky flower smiley za radu, dohledat se mi nepodařilo.

    Bab nevím, ale kalinolista říkaji hortenzií velkolisté

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 06.03.2024 20:33
     

    Mé dámy díky, ale asi ani tohle ani tamto, má to být něco pro hmyzáky, určo ne vysoký strom ... asi trošku šum - díky mé hluchotě a nedostatků info paní, která zadala - já bych asi tipovala spíš na tavola kalinolistá ... zítra snad ověřím, co myslela. Díky flower smiley

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 08.03.2024 11:50
     
    20240308_105439.jpg
    Další fotografie:

    Tak jsem trošku utrácela za jarní kvítí, udělala jsem si sama MDŽ flower smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 08.03.2024 16:45
     

    Maguško, šikovná holka grinning smiley thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 08.03.2024 19:47
     
    img_20240308_194130.jpg

    Já tedy jenom takhle, ale i tak mám radost. A děda ví že si ráda kytička kupují sama a dal mě 500,- flower smiley love smiley

     
  • Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 08.03.2024 21:27
     

    Magusko, ono je to někdy lepší. grinning smiley

    Pan Kordul už je poučený. smiling smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 09.03.2024 07:07
     

    Já si udělala radost už ve čtvrtek - pár macešek a sedmikrásku. A bílé srdíčko, na zahradě přirůstá pomalu a mám ho ráda. A rybíz - pro ten jsem tam šla smiling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 12.03.2024 14:13
     
    img_20240312_140440.jpg
    Další fotografie:

    Jiřinu, kterou nepotřebuji, loňské jsem nechala zmrznout stydlin smiley a ty modré macešky mě dostaly, 18,-

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (12.03.2024 18:26)
     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 12.03.2024 14:40
     

    V Litomyšli na podsíni jsem taky kupovala za 18, v zahradnictví měli myslím za 29 levnější a pak za víc. A celkově to tam bylo drahé. Škoda no, takhle jim tam lidi chodit nebudou, když seženou na náměstí levnější. Koupila jsem možná stejnou barvu.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 12.03.2024 14:51
     

    Děvčata, objednávala jste některá v Jahodárna Brožany růže? please smiley Mají Kordesky a chtěla bych objednat jednu sobě a tři šéfce.

    Tak aby to nebyli mrzáčci. spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 12.03.2024 16:23
     

    Macešky měly být minulý týden v lídlu, slušná cena, nějak do 80,- za dest, nebyly ani náhodou, a to synátor objel tři obchody. NO nic, přežýijuý bez nich.

    Jiřiny už tři roky neřeším, nestačila jsem zasázet, ze sklepa jsem zhnilé hlízy vyhazovala potom na podzim.

    Nějak opravdu nestíhám ani nejnutnější ...

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 12.03.2024 20:37
     



    babkaela napsal(a):

    Macešky měly být minulý týden v lídlu, slušná cena, nějak do 80,- za dest, nebyly ani náhodou, a to synátor objel tři obchody. NO nic, přežýijuý bez nich.

    Jiřiny už tři roky neřeším, nestačila jsem zasázet, ze sklepa jsem zhnilé hlízy vyhazovala potom na podzim.

    Nějak opravdu nestíhám ani nejnutnější ...

    Jiřiny mě taky schnily na zahradě v přepravce, ale tahle byla i v tom pytlíku , taková pěkná , velká hlíza, nekup to a ještě begonie, převislé.

     
  • Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 12.03.2024 20:39
     

    Eli, teď mají zahradní centra tady macešky po deseti kusech. 89Kč. V takových sadbovačích jako bývají muškáty.Má je i OBI.Viděla jsem je tam. Zrovna tak mají i sedmikrásky. Jsou to menší rostlinky ale nebyly vytáhlé, ty to doženou.

    Kordul,vybralas pěkný. thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.