neděle 28. dubna, 13:01 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Missi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Kytičky pro radost - nákupy

Datum: 10.05.2011 21:04
 
b 022pivon.jpg
Další fotografie:

Ještě nám tu chybí téma našich nákupů, zatím to cpeme, kam se dá winking smiley .

A hned začnu, dnes jsem navštívila zahradnictví "Chládek" a pochopitelně odtamtud se bez kytky odejít nedá winking smiley , tak jsem si udělala radost a zakoupila žlutou dřevitou pivoňku (doufám, že bude opravdu konečně žlutá) a japonskou kalinu Pink Beauty.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 21
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 16.02.2024 21:25
     

    Regi paní je nabízí na Bazošu, já již od ní mám 2 divoké vánoční kaktusy co tam v loňi nabízela flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 21.02.2024 08:45
     

    každopádne krasavice thumbs down thumbs down thumbs down

    gabca napsal(a):

    Sleduju na FB květiny Jánský u nás na Pace. Vždy když dají nový příspěvek, najdu v něm něco, co nutně potřebuju. grinning smiley

    Už mám od nich x čemeřic, petrklíče, pítka, květináče. To je zase nemoc...

    Minule dávaly holky fotky nových čemeřic, no co myslíte? Už mám zase další a to jsem se zařekla, že už neeeee.

    Měli i žlutý, ale to už jsem naštěstí nestihla, byly prý hned fuč.Tuhle jsem si tam nechala dát stranou.

    Helleborus Frostkiss® Glenda's Glos

    Děvčata, poraďte. Není na škodu, že nemá moc listů, ale spíš spoustu květů? Snad nějaké vyhodí. Já radši kupuju, aby měla i pár hezkých listů....

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 21.02.2024 13:01
     

    Mě se zase nelíbí nějaké listy, můžu je šmiknout.

     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 26.02.2024 14:59
     
    lidl (2).jpg
    Další fotografie:

    Dnes v Lidlu. Máme to na půl se sousedkou. Už bylo dost přebráno.

     
  • Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 26.02.2024 20:16
     

    Berdo, tys to rozjela. thumbs down

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 27.02.2024 10:31
     

    berdo, jen do toho thumbs down, když to máš kam dát. Já jen předpokládám nějaké ztráty winking smiley, tak mám preventivně objednáno grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 27.02.2024 11:32
     

    Berdo thumbs down thumbs down . Naštěstí nikam nejezdím, syn dnes byl v Lídlu, ale koupil jen ledničkový nákup. Ví, že matka nějak nezvládá ani co by měla. Lemra líná.

    AŤ se daří a dobře rostou please smiley flower smiley.

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 28.02.2024 16:20
     

    Ahoj devčata. Obracím se na vás / jak jinak/ s prosbou. Máte nějaké zkušenosti s Zahradnictví Flos nebo Kruh ??? Hodlám obměniot svole truhlíky a místo muškátů a vějířovky hodlám na jižní truhlík nasadit lilek jsamínokvětý a obě tyto zahradnictví ho mají, u Flosů navíc ještě maji Kavyl péřovitý po kterém taky toužím.

    Ale ty recenze jsou děsné - tak se ptám zkušených zahradnic jestli jste od nich něco objednávaly a jaká byla dodávka.

    Díky . Lada

     
  • Autor: JaniV
    Status:

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 28.02.2024 16:30
     

    Ahoj,

    od Flose jsem objednávala dvakrát,loni a předloni,všechno bylo na jedničku a všechno to roste.Já múžu Flose doporučit.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 28.02.2024 17:33
     

    Ahoj, osobně ne, ale bratr bral z Kruhu a moc spokojenost nebyla, vše slabší. Flos dobírkou nevím, byla jsem kdysi osobně , trvalky se mi líbily, letničky ne. Naštěstí máme u nás zahr. Světí od dubna a tam mají veký výběr, ale ty nezasílají.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 28.02.2024 18:25
     
    messenger_creation_e8e0faef-90e6-4eb5-a7b8-ea2ae1433bec.jpeg

    Dostala jsem dárek ,trvalka a kvete 2x ,nevíte co to je

     
  • Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 28.02.2024 18:39
     

    Kordulko, mně to přide jako denivka.

    Zamino, o Kruhu jsem toho neslyšela moc dobrého.Solanum jasminoides jsem kdysi objednávala u Lebiše. Neměl úplně špatné rostliny. [www.lebis.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (28.02.2024 18:44)
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 28.02.2024 18:50
     

    Kordul, taky bych tipla denivku, tj. ta nižší co ještě prokvítá. U tebe se ji bude líbit, mají rády vodu.

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 28.02.2024 19:14
     

    Moc děkuji. Zkusím od Flosů. Jsem ráda že mají jen lilek i tu trávu( tu všude nemaji), že to bude najednou.

    Ono je sice brzo-ale píšou všude že je potřeba lilek zasadit v březnu aky se rozrostl. Tak zkusím.

    PS: jejda ty chyby v min.přispěvku-já se z toho mobilu zbláznim- vždycky něco píšu a ono si to stejně přepíše.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 28.02.2024 19:58
     

    Lado, chyby neřeš - dávno tomu co jsme tohle řešívaly - já s mobilem raději volám tam kam mohu, SMS nasekám chyby mnohé. S Kruhem dobré zkušenosti nemám, ale dávno tomu, mohl se už polepšit. U Flosů jsem četla, že dobrá ... ale, kdo ví kdo recenze píše. Já jsem konzerva ... co neosahám, nevidím ... neumím nakupovat takhle ... jo, brala jsem růže a denivky z mZahrady, neviděla ... byly thumbs down

    Kordulko denivka na 99% ... 2x kvetoucí ? může být.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.