středa 12. května, 07:54 Svátek má Pankrác
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Maminky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Maminky
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?

Status: nováček
Klikni pro filtrování

Manželství - tradice či přežitek?? jaký je váš názor?

Datum: 25.08.2011 11:50

nazdar lidi, potřebovala bych pomoc s vyplněním dotazníku o manželství. Píši diplomovou práci a tak by mě zajímalo, zda je v dnešní době manželství stále tradice či přežitek. Dotazník najdete zde [login.oursurvey.biz]
Děkuji všem za pomoc a přeji hezký den
Ps. pokud byste byli tak laskaví a chtěli mi ještě víc pomoc, můžete dotazník poslat i vašim známým či vložit odkaz na facebook děkuji mnohokrát

Podobné příspěvky
Diskuze: Předvánoční a vánoční zvyky .. DOTAZNÍK DO ŠKOLY Předporodní kurz doporučení!

Naděluje vašim dětem z noci ze 3. na 4.12. Barborka do punčošky?   Z Libáňska... U většiny lidí začalo předvánoční období až Barborkou. V před

Autor: Anavi - 04.12.2008 11:04
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 66

Dobrý den! Omlouvám se, že ruším v této diskuzi, ale dovoluji si Vás požádat o vyplnění dotazníku týkajícího se vnímání jednotlivých forem reklamy

Autor: Sabbina - 10.03.2012 12:37
Rubrika: Ostatní a volné téma - Komentářů: 0

Dobrý den, já již mám za sebou předporodní kurz formou videí a jsem velice spokojena, jelikož jsem věděla, co mě čeká v porodnici,co pak může i nastat

Autor: domcaL - 27.05.2014 15:49
Rubrika: Těhotenství - Komentářů: 0
Blog: Náš přístup k bydlení a živo..   

Řekla jsem si, že přes svátky zkusím napsat něco na toto téma. Na myšlenky ohledně zodpovědného přístupu k našemu okolí, k naší přírodě mě přivedly rů

Autor: Milushka - 02.01.2019 08:16
Rubrika: Dům a stavba - Komentářů: 0

Adresář: http://www.krasa-netresku.cz   

Sukulenty, skalničky, netřesky, Sedum -nenáročné a stále více atraktivní a žádané sukulentní rostiny pro byt i zahradu.

Autor: petrli - 27.12.2008 10:39
Rubrika: Zahrada a květena - Komentářů: 0

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Maminky (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.