pondělí 29. dubna, 01:00 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Domácí pekárna

Datum: 14.02.2008 14:17
 

Za poslední týden mě oslovily tři kamarádky, jestli ji náhodou nemám nebo nevím o někom, kdo ji má a jaké má zkušenosti. Vím, že tady se o ní zmiňovala Kofila, o tom, že by ji vlastnila ještě některá další z vás, nevím.Případně se pochlubte a podělte se o zkušenosti please smiley .

Z mého pohledu - mám obavu, že bych ze začátku byla nadšená, pak by to polevovalo a pak už bych z ní jen otírala prach sad smiley. Ale možná je to jinak.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 14
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 06.08.2012 22:01
     

    peefko, yris - jsou k sežrání. Hned bych si pro pár kousků sáhla mls smiley . Já jsem přesně ten typ co se nezdravě stravuje - 3 kousky pečiva k 5 dkg masa.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Domácí pekárna

     
     
  • Autor: yris
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 14.08.2012 13:01
     

    555.... grinning smileyto jsme asi vsechny)))tmave pecivo je jiste zdravejsi,ale neni nad bily rohlik a maslo ze?a kakao nejlepe k tomu grinning smileyzrovna ted pecu chlebik)))a kdyby mel nekdo skvely receptik na tmave rohliky sup sem s nim. flower smileyKrasny den a peceni zdar mls smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 29.08.2012 20:59
     

    [www.lidl.cz]

    myslíte že je dobrá?

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 29.08.2012 21:20
     

    Lidl má tuhle značku dobrou a cena je suprová thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 29.08.2012 21:32
     

    Irisko koukni sem [domacipekarny.dama.cz]

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 29.08.2012 21:56
     

    díky winking smiley

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 30.08.2012 07:24
     

    Irisko, já Lidlovku mám a jsem s ní moc spokojená. Měla jsem tam sice asi po roce nějakou závadu, že se mi začal uvolňovat šmír z háků do těsta, reklamovala jsem, do 14 dnů jsem dostala nový kus a záruka běží znova nová. Takže dobrá pekárna za dobrou cenu a hodně dobrý přístup při případných závadách. Za sebe doporučuji.

     
  • Autor: yris
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 31.08.2012 14:44
     

    peefko....jak vazes ty uzliky? please smiley

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 31.08.2012 15:35
     

    Yris, uzlíky jsou úplně jednoduchý, z těsta si v ruce vyválím váleček a udělám úplně normální uzel jako když něco vážeš, případný delší ocásek pak jen zkrátím, je to hrozně rychlé. A koukám, že ti dlužím ještě odpověď ohledně těsta na rohlíky, dělám podle dámy [www.week.cz] A z toho těsta jsou i ty uzlíky.

     
  • Autor: yris
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 31.08.2012 19:51
     

    peffka....diky thumbs downzkusim,jinak testo na rohliky mam zmaknute ale shanim na rohliky celozrnne aby nebyly jako podrazky to nemas vid? please smiley

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 31.08.2012 22:12
     

    Yris, těsto na celozrnné pečivo vyzkoušené nemám. Možná Hanule až se tu objeví by mohla mít nějaký fajn recept.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 01.09.2012 08:57
     

    Holčičky, fajnového receptu nemám, peču tím stylem, že do těsta nasypu, naliju, co si zrovna vzpomenu, no a pak to statečně sežeru, ať to je k jídlu či není.

    Skutečně celozrnné vždycky budou víc "podrážka", ale můžeš, yris, začít třeba tím, že vyměníš v tom tebou používaném receptu 200 g bílé mouky za žitnou či pšeničnou celozrnku a uvidíš, jestli je to pro tebe akceptovatelné. Taky je dobré dát trošku víc oleje pak. Místo dvou lžic čtyři atp. Podle mého tedy. smiling smiley

    Též se všude píše, že se má u celozrnné mouky navýšit obsah droždí, no, ani to nedělám a nemám pocit, že by mi to bídně kynulo, ale i tím se asi lze pojistit, aby byla nadýchanost lepší.

    Třeba zkoušet, tisíc lidí, tisíc chutí. Recepty ode mne jsou nebezpečné, patřím k lidem, kteří pivovarské kvasnice, rybí tuk a živočišné uhlí pokládají za delikatesu. winking smiley

     
  • Autor: yris
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 03.09.2012 17:11
     

    Hanule grinning smileytak to bylo vycerpavajici grinning smileyzivocisne uhli?to papas nejak pravidelne?na co je to dobre krom prujmu? winking smileyja neco vyzkousim,ted mam nalozeny zitny kvasek jiz 3 den))tak se chystam vyzkouset i tuhle variantu tak drzte palce flower smiley

     
  • Autor: yris
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 07.09.2012 09:06
     
    kvasek.jpg
    Další fotografie:

    Tak holky chlebik z kvasku se povedl)))kynul mi v pekarne cca 5 hodin,pak 60 minut peceni.Neni tam ani deko drozdi. winking smiley flower smileya chutna vyborne mls smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 07.09.2012 09:18
     

    Prosím tě a kolik se toho kvásku pak do mouky dává?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.