sobota 4. května, 04:51 Svátek má Květoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Domácí pekárna

Datum: 14.02.2008 14:17
 

Za poslední týden mě oslovily tři kamarádky, jestli ji náhodou nemám nebo nevím o někom, kdo ji má a jaké má zkušenosti. Vím, že tady se o ní zmiňovala Kofila, o tom, že by ji vlastnila ještě některá další z vás, nevím.Případně se pochlubte a podělte se o zkušenosti please smiley .

Z mého pohledu - mám obavu, že bych ze začátku byla nadšená, pak by to polevovalo a pak už bych z ní jen otírala prach sad smiley. Ale možná je to jinak.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 14
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 13.04.2012 06:55
     

    Radime, první pečivo máš náhodou slušný, vsadím se, že už nezbyl ani jeden. Mě se těsto k válečku nelepilo, stačilo lehce podsypat moukou. Neměl jsi těsto moc řídké?

     

    Skrbli, mazanec máš suprový mls smiley. Jaký recept z dámy používáš?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Domácí pekárna

     
     
  • Autor: zaba
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 13.04.2012 07:31
     

    Dobré ráno,pročítám si Vaše přízpěvky a chtěla jsem se zeptat. confused smiley Mám pekárnu asi tři roky.Peču v ní ,ale né tak často jako všichni co přispíváte zkušenostmi. confused smiley Můj chleba za celou dobu mého pečení se mě vyfoukl do vrchu asi pouze třikrát.Ostatní pečení se mi propadl,udělal takově vlny.Potřebovala bych od Vás rady.Co dělat,aby se nepropadal,nebo jestli dělám já chyby,nebo jestli je to normální.Děkuji Vám za vyjádření. flower smiley Přeji hezký den. flower smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 13.04.2012 07:56
     

    Já sice moc zrovna chleba nepeču, ale děvčata tu psala, že často pomůže dát míň vody, než je psáno. Udělat tužší těsto.

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 13.04.2012 08:15
     

    Zabo, vlny myslíš, že je propadlý střed a okraje jsou nahoře? Pokud myslíš toto, tak tomu se říká chléb ušák a stane se to pokud těsto překyne, když se dá moc droždí. Při nezdařeném chlebu mám někdy podezření i na sušené droždí, že nefungovalo, jak by mělo. Používáš sušené nebo čerstvé droždí?

     
  • Autor: zaba
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 13.04.2012 11:00
     

    flower smiley PEEFKO,DRAHU,já většinou používám přípravený chleba bud z lidlu,nebo z Německa z kauflandu.Chleba mi dělá pčesně co píšeš střed propadne.Ještě 10min.před dopečením je normální a pak spadne. thumbs up Jestli máte někdo dobrý receptík na chléb, please smiley brala bych ho.Moc děkuji. flower smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 13.04.2012 11:02
     

    Pokud dělám, tak německý nebo lidlovský a jak jsem psala - dám míň vody a v pohodě winking smiley thumbs down

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 13.04.2012 11:40
     

    Zabo pročti si diskusi, hlavně na začátku je vypsaných pár osvědčených receptů. Chléb a la šumava či jogurtový chléb se mi povedl vždy flower smiley ted jsem ale zlenivěla a nepeču stydlin smiley

     
  • Autor: zaba
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 13.04.2012 11:50
     

    flower smiley Drahu,tak to zkusím mám dát asi jenom 3dcl. flower smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 13.04.2012 11:50
     



    peefko napsal(a):

    Radime, první pečivo máš náhodou slušný, vsadím se, že už nezbyl ani jeden. Mě se těsto k válečku nelepilo, stačilo lehce podsypat moukou. Neměl jsi těsto moc řídké?

     

    Skrbli, mazanec máš suprový mls smiley. Jaký recept z dámy používáš?

    Skebli , taky bych moc ráda receptík please smiley please smiley Vypadá víc než úžasně mls smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 13.04.2012 13:56
     

    holky, používám tento recept: [domacipekarny.dama.cz]

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 13.04.2012 14:38
     

    Používám stejný a jsem moc spokojená thumbs down

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 15.04.2012 07:24
     
    dsc09527.jpg
    Další fotografie:

    Včerejší rohlíčky mls smiley. Potřené jsou Hanulčiným vynálezem - vodou s medem a sypání jsem po aplikaci lehce přitlačila, takže tentokrát nic z rohlíků neopadávalo.

     
  • Autor: zaba
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 15.04.2012 07:26
     

    flower smiley Ty rohlíky vypadají skvěle. flower smiley

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 15.04.2012 07:31
     

    Zabo, díky flower smiley.

    A co tvé pečení, už se podařil lepší chleba?

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 15.04.2012 08:13
     

    Peefko opět dokonalost! thumbs down mls smiley akorát já bych oloupala ten kmín winking smiley zrovna u snídaně přemýšlím že zapnu pekárnu a něco upeču...tak schválně jestli to klapne grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.