pondělí 29. dubna, 08:51 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Domácí pekárna

Datum: 14.02.2008 14:17
 

Za poslední týden mě oslovily tři kamarádky, jestli ji náhodou nemám nebo nevím o někom, kdo ji má a jaké má zkušenosti. Vím, že tady se o ní zmiňovala Kofila, o tom, že by ji vlastnila ještě některá další z vás, nevím.Případně se pochlubte a podělte se o zkušenosti please smiley .

Z mého pohledu - mám obavu, že bych ze začátku byla nadšená, pak by to polevovalo a pak už bych z ní jen otírala prach sad smiley. Ale možná je to jinak.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 14
  • Autor: tynny
    Status: začátečník

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 20.04.2012 13:05
     

    Holky, to byla nedávno akce v tescu a měli tam dvě ty pekárny, jednu nerez ta byla za 299,- a pak tu samou ale bílou za 250,- ... nerez už nebyla, takže jsem dostala tu bílou ... ale kuchyň mám pel mel takže mi na tom zase tolik nesejde .... a byla slevněná prý o 75% ... ale co vím, tak to bylo normálně v letáku a určitě ji mělo více tescek ...Sice už jsem na té své pekárně objevila pár chybiček, ale co, pokud mě to nadšení nepřejde, tak třeba si časem pořídím nějakou našlapanější grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Domácí pekárna

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 26.04.2012 21:04
     

    poradíte mi někdo pekárnu? Chceme ji koupit mladý, tak ať je spokojená please smiley

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 26.04.2012 21:13
     

    Čauky, no záleží kolik do ni chcete zainvestovat. Třeba tahle by stála za to, pokud by byla k mání a dcera by s ní určitě spokojená byla grinning smiley grinning smiley [www.rymarovskapekarna.cz]

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Radim (26.04.2012 21:17)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 26.04.2012 21:19
     

    Irisko, kopni ho do zadku drzouna jednoho grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 27.04.2012 20:12
     

    drzej MORAVÁK jeden angry smiley ........ grinning smiley ....tak neporadíte jo? Zítra jedem okouknout....a vůbec si nevíme rady. Chjoooo

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 27.04.2012 20:20
     

    Irisko, lepší je dvouháková a když má jednu velkou a druhou rozdělenou formu na pečení, ještě lepší. Pročti si toto: [domacipekarny.dama.cz]

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 27.04.2012 20:21
     

    Irisko za sebe bych ti doporučila etu mám tu delicu a nemůžu si na ní stěžovat, to samí na tu starou siestu, ale někdo si na ně stěžuje. Kdybych si teď mohla vybrat novou, tak bych zkusila Etu Duplica Vital, líbí se mi i možnost uhnětení dvou bochánků chleba nebo různých těst najednou.

    Uvidíš co budou mít v krámech, pokud nebudete hned kupovat, tak si napiš favority, pak se vybírá líp.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 27.04.2012 20:39
     

    co to je ty dvouháky? Jsem totální neznalec stydlin smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 27.04.2012 20:45
     

    Když jí otevřeš, má dole dva hnětací háky. Dole, na dně

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 27.04.2012 20:50
     

    Já mám tuto: [domacipekarny.dama.cz]

    Jenže se už nevyrábí. Ta má právě i dvě formy. Jednu velkou a jednu dělenou, že můžu péct dvě věci najednou. Malé, ale dvě. Třeba dva druhy chleba nebo chleba a mazanec dohromady. To je fajn.

    Jen ti chci říct, že u většiny pekáren píšou, že jsou i na marmeládu, ale nedoporučuju dělat, protože se zničí teflonový povrch formy

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 27.04.2012 20:51
     

    aha...a líp se těsto prohněte....no zítra uvidím. držte palce. winking smiley

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 27.04.2012 21:33
     

    Drahuš, myslíš, že to ovoce formu poškrábe? Četla jsem to o škvarcích, že to dost lidem poškodio formu, ale ovoce jsem myslela, že je takové měkké, že tam to nehrozí. Ještě jsem ale marmeládu nezkoušela.

    Jinak já jsem děsně chtěla, aby moje pekárna měla program těstoviny, jenže moje těsto na nudle v ní stejně neudělám, je to na ní moc tuhé, hutné těsto. Musím ho dělat růčo. Takže nyní mi přijde tento program jako zbytečný.

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 27.04.2012 21:40
     

    Irisko, ono jde hlavně o to, že když koupíš jen jednohákovou, tak v ní větší množství těsta neuhněteš, s dvouhákovou už uděláš jak velký, tak malý množství a pokud máš tu dvojtou, tak seš vysmátá. grinning smiley

    Jinak jsou si všechny pekárny podobný co se programů týče, beztak se využívají maximálně tři, čtyři. winking smiley

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 17.06.2012 23:13
     

    Tak jsem konečně reklamovala svou pekárnu, kvůli šmíru, který se uvolňoval a mazal těsto. Reklamace byla vyřízená během 14ti dnů a já dostala novou pekárnu, tak jsem z toho měla radost (konečně mám s českým popiskem programů, první byla v polštině, tu jsem hned vyměnila za jinou, ale ta byla ve slovenštině) . Dnes jsem v ní dělalala první těsto, bylo to těsto na pizzu a nebylo nějak extra tuhé a ona měla co dělat aby to utáhla, ke konci se dokonce na chviličku zasekávala až jsem ji radši vypnula. U staré se mi to na takovém těstě nestávalo. Takže mě počáteční radost z nové pekárny přešla, ještě ji zkusím otestovat a jsem zvědavá, co mě s ní čeká eye rolling smiley.

     
  • Autor: yris
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 19.07.2012 22:40
     

    Ahoj holky))tak pecu poprve v pekarne a mam hruzu z toho)) grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.