pondělí 29. dubna, 04:34 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Domácí pekárna

Datum: 14.02.2008 14:17
 

Za poslední týden mě oslovily tři kamarádky, jestli ji náhodou nemám nebo nevím o někom, kdo ji má a jaké má zkušenosti. Vím, že tady se o ní zmiňovala Kofila, o tom, že by ji vlastnila ještě některá další z vás, nevím.Případně se pochlubte a podělte se o zkušenosti please smiley .

Z mého pohledu - mám obavu, že bych ze začátku byla nadšená, pak by to polevovalo a pak už bych z ní jen otírala prach sad smiley. Ale možná je to jinak.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 14
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 20.07.2012 06:47
     



    peefko napsal(a):

    Drahuš, myslíš, že to ovoce formu poškrábe? Četla jsem to o škvarcích, že to dost lidem poškodio formu, ale ovoce jsem myslela, že je takové měkké, že tam to nehrozí. Ještě jsem ale marmeládu nezkoušela.

     

    Já nevím. Mám to napsané v návodu k pekárně a už jsem to i slyšela od majitelek, že jim vaření marmošky zničilo nádobu na pečení.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Domácí pekárna

     
     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 22.07.2012 13:07
     

    Yrisko, tak co, jak dopadl první pokus? grinning smiley

     
  • Autor: yris
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 22.07.2012 16:20
     
    p7212281.jpg

    Trixinko....chlebik se moc nevyvedl,pac jsem zvolila kratky program grinning smileyale mazanec dneska byl vytecny)) mls smileyto vychytam)) flower smiley

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 23.07.2012 22:47
     

    Yris, mazanec vypadá moc dobře thumbs down . Tak ať se daří pečení i dál.

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 24.07.2012 13:55
     

    Yrisko, tomu věřim. Teda já jak vidim mazanec, tak dostávám chuť na vánočku, ale v tomhle vedru si radši nechám zajít chuť. grinning smiley A jakou pekárnu sis vůbec pořídila? Nějakou novinku?

     
  • Autor: yris
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 24.07.2012 19:14
     

    Trixi.......UNOLD 685 11...trochu jsem sice zariskovala)))pac ji mam z bazaru za 300 grinning smileyale zbavila jsem se za 300 stare mikrovlnky)))takze zdarma.Je zjevne dle formy a haku a povrchu nepouzita smiling smileypatrne nevhodny darek tak zatim vse funguje)))zrovna pecu makovec mls smiley...jinak mazanec neboli i vanocka))mam recept po me babicce a jako by vstala prevcirem z hrobu a upekla ho)))))to mam ohromnou radost pac rucne byl vzdycky jako podrazka grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 24.07.2012 20:00
     

    Yris, tak to je dobrej kup, na unoldky sem povětšinou četla chválu, prý jsou to držáky. thumbs down Mi o tom něco povídej, moje buchty bejvávaly spíš plněný hroudy, zato teď se po nich jen zapráší. grinning smiley

     
  • Autor: yris
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 26.07.2012 09:30
     

    Trixi...... grinning smiley thumbs downje to velky pomocnik vid?no snad me to neprejde a budu ji pouzivat porad)A co namotame rulicek pri tom vid?kdyz se vse dela samo grinning smiley

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 26.07.2012 09:40
     

    No ani mi nemluv, já už ani nepamatuju, kdy jsem naposled kupovala třeba kynutej knedlík. grinning smiley Mám období, kdy se chuděra nezastaví a pak na ní i čtrnáct dní nesáhnu, ale že by mě omrzela, to teda vůbec. winking smiley No s těma ruličkama to u mě teda nehrozí. grinning smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 26.07.2012 11:32
     

    ta moje chudák stojí ted dlouho, přitom dříve jela o 106 eye rolling smiley nikdy jindy jsem nedělala tak často kynuté dobroty, knedlíky, chleby...sakra, kdy já se k tomu zas vrátím sad smiley

     
  • Autor: yris
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 27.07.2012 17:26
     

    Suee....tak ji opras a suup na to)))) thumbs down mls smiley

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 30.07.2012 14:05
     
    dsc00089.jpg

    Moje pekárna taky nepracuje zdaleka tak často jak dřív, ale sem tam se překonám a něco upeču. Včera jsem zadělala na rohlíky, ale pak jsem nestíhala, tak jsem se vykašlala na válení a motání rohlíků a uvázala uzlíky. Mňam, škoda, že nepeču častěji grinning smiley.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 30.07.2012 14:33
     

    Péefko, jsou senza. smiling smiley thumbs down

     
  • Autor: yris
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 06.08.2012 19:31
     
    p8052331.jpg

    peefko...tak ja vcera taky delala rohlicky))) grinning smileya jaky ty mas receptik? please smileyja hladka mouka,mliko,voda,olej,drozdi,sul a cukr.

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 06.08.2012 19:34
     

    Yrisko, vypadaj perfektně. mls smiley thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.