pondělí 6. května, 09:49 Svátek má Radoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: monisek
Status:
Výsledné hodnocení: 4

Dělená strava podle LK 5

Datum: 10.05.2011 18:40
 

Vítejte stávající i budoucí dělenky v diskuzi Dělená strava podle L.K. - v pořadí již páté!!! flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 14
  • Autor: cojinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 17.10.2011 16:13
     

    Bože, děvčata, já už jsem opravdu oproti vám stará a to doslova, ale nedá mi, abych vám nenapsala, jak hrozně se zesměšňujete. Je mi vás moc líto. A je škoda, že jste nepoznaly tu dřívější diskuzi. Bylo tu veselo a každý byl vítán. A že sem chodíme nakukovat? Psaní do diskuze byla naše radost a všichni jsme se na to těšily. Dnes, když si přečteme o čem se píše, tak se psát opravdu nechce.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle LK 5

     
     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 17.10.2011 16:27
     

    Cojinko..prosím tě. Můžeš mi napsat o čem - sem do dělenky - píšeme špatného??

    Já tuhle situaci vůbec nechápu. Narážky na to, že tu probíráme jen alkohol a š.... to mě tedy dorazilo.

    Nikde se nezmiňuje to, že tu probíráme normální věci jako sport,vitamíny.... atd... to ne.. Teď bysme se ale přeci už mohly všechny uklidnit a pokračovat v klidu. Vše je tak, jak má být. Kazily jsme morálku tady (což chápu ...že sem to prostě nepatří) tak jsme se odstěhovaly do stolečku (kde to taky nebyly žádné orgie,jak je to tu vykreslováno - párkrát se to zvrhlo, ale vše v žertu, žádné pohoršování myslím není mezi dospělými lidmi na místě). Myslela jsem si, že je vše OK. Proč jste ani potom nepřispívaly normálně do dělenky, nevím. Velmi mě mrzí, že místo toho, abysme to v klidu probraly některé "odešly" a šuškaly si o tom, jaké je to tu hrozné....je to dospělé chování? Proč jsme to nevyřešily hned na začátku, abysme předešly téhle velmi trapné a nedůstojné situci??? Teď už je pozdě to řešit. Jsme úplně pryč tak už je vše v pohodě... Žádný problém ne? Nejsme přeci na základní škole, abysme se dohadovaly o takový ptákovinách ne? Každý žije podle svého svědomí a myslím si, že se nemám za co stydět...ale rozhodně se mi nelíbí, že tu jsem vykreslována pomalu jak vyobrazení satana (s nadsázkou,kdyby to někdo nepochopil). Doufám, že už bude klid a pohoda a musím bohužel říci, že když jsem tuto diskusi ukazovala manželovi, že to shrnul jednou výstižnou větou "No jo, tohle umí jen ženský"..a je to bohužel tak.

     
  • Autor: lidule24
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 17.10.2011 18:05
     

    Tak,kouknu sem po delší době a je to tu jak na bojišti sad smileynestačím koukat eye popping smiley

    Snad mi někdo poradí,jak udělat klasický puding -soj mléko,puding,med?mam to dobře? confused smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 17.10.2011 18:09
     

    Možná by stačila Vodičkova škola, pak by asi pochopily všechny grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    Tak dopadlo to přesně tak, jak jsem si myslela... Stačí trocha kritiky a ejhle, balím kufry a jdu radši jinam, že? winking smiley Ale když jste přišly a chtěly všechno vědět, my vám rády poradily, věnovaly se, to jsme byly super a prima, a jaká je to paráda... Buďte v pohodě dámy, my nečteme, co si píšete u stolečku, nám jenom vadilo, že jste z něj udělaly to, co z něj je... Mě stačilo přečíst si pár příspěvků v tom únoru a nepočítám, že by se něco od té doby změnilo. A myslíte, že tady tajně nakukujeme a čteme vás... No... grinning smiley Jo, že si šuškáme... spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out Aha...No když si to myslíte budiž... spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out My fakt máme čas celé dny vysedávat u netu...

     

    Z mé strany je to vše, mějte si tady co chcete, třeba deset diskuzí, když vás to uspokojí, že grinning smiley Jen jsem si prostě myslela, že by bylo fajn začít tam, kde se to v únoru všechno pokazilo, ale samozřejmě, že to nejde... Dle jednoho přísloví: I když rozbitý hrníček slepíte, nikdy už to nebude ono. A o tom to přesně je. Na to je potřeba dvou stran, což v tomto případě není... Škoda... thumbs up

     

    Mějte se nádherně, přeji vám všem opravdu ze srdce, aby vám to s dělenkou šlo, abyste dosáhly všechny svých snů a byly spokojené. flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 17.10.2011 18:12
     

    Lidule24: Ano, sójového mléka dáš přesně tolik co klasického a zbytek je stejný. Někdo dělá s medem, někdo s fruktózou, někdo se sladidlem. Ať chutná flower smiley

     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 18.10.2011 06:51
     

    Pro všechny,kdo to myslí s dělenou stravou podle LK vážně a chcete.li ji poctivě držet,jste všichni vítáni v nové diskuzi Dělená strava podle LK 6. Tady už je diskuze ukončená!! grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.