neděle 28. dubna, 22:25 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Výchova a péče
hodnocení: 4.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výchova a péče
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Vzteká se i to vaše?

Datum: 06.03.2007 10:06
 

Tak honem pište - že v tom nejsem sama??? smiling smiley

Jak to řešíte?

Učitelky radí po dobrém, kámošky se téměř do jedné shodnou: řezat, řezat, řezat! (píšu s trochou nadsázky, nevolejte hned sociálku winking smiley grinning smiley ).

Včera jsme o tom kecaly několik hodin s kamarádkami, že i ty nejklidnější z nás prostě po čase vypění a stejně ty děti seřvem a nemáme moc sílu na ty "dobrácké" metody. Na druhou stranu - mě naši taky nešetřili a nemám pocit,že bych jim to měla za zlé a že bychom měli špatný vztah. Naopak! Takže - co si o tom myslíte vy?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 11
  • Status:

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 30.01.2010 18:08
     

    a môžem tu písať aj o manželovi?grinning smiley winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vzteká se i to vaše?

     
     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 30.01.2010 18:15
     

    Přece není napsáno, kdo se má vztekat grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 30.01.2010 21:04
     

    Tak já se prásknustydlin smiley -u nás se vztekám jenom jáeye rolling smiley sad smiley sad smiley sad smiley holky naštěstí ani jedna a chlap je děsnej flegmouš(a tím mě neskutečně se..)

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 31.01.2010 14:51
     


    zuziberka napsal(a):

    My jsme vztekání důsledně ignorovali a to i venku na ulici (umíte si představit, jak lidi koukali a jaký řeči o krkavčích rodičích měli grinning smiley ). Prakticky to vypadalo tak, že doma jsme prostě odešli do jiné místnosti a venku jsme řekli: Ahoj, my jdeme - fungovalo spolehlivě, vztek byl zažehnán a klusající dítko v patách grinning smiley Nějaký čas to trvalo, než mladá pochopila, že kde nejsou diváci tam je těžké hrát divadlo. No, nyní v 10 letech zase řešíme odmlouvání a jinou formu vzdoru eye rolling smiley

    zuziberko, metoda "odcházím" nefunguje, bo synek dí: Tak ahoj, mějte se grinning smiley

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 31.01.2010 18:56
     

    Anavi, to je "řízek" grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 07.03.2010 08:31
     
    Mozno aj vas zaujme clanok:
    [www.novinky.cz]

    Pevné objetí jako terapie - na tej metode asi nieco moze byt coffe:
    [www.prekopova-pevneobjeti.cz]
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (07.03.2010 08:33)
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 07.03.2010 10:59
     

    no chvíli jsem byl mimo mísu, bez optiky jsem tuto rubriku čelt jestli se vzteká i TA vaše, ale jsem v obraze, tak raději budu mlčet ..... grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 07.03.2010 11:29
     

    Carlos grinning smiley grinning smiley.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 07.03.2010 11:33
     
    Carlosi...keby si cital dalej...tak by si sa dostal k tomu, ze vraj to ma fungovat aj tam.... len opatrne na prilis vrele objatie, lebo to moze dopadnut ako s Othelom a Desdemonou...grinning smiley
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 07.03.2010 18:12
     

    Keria : jj, jdouc si láskyplně po krku a s vřelostí srdce sevření pak už jen bere dech ....... , jak poetické grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 07.03.2010 20:10
     

    Chlap mi čumí přes rameno a Carlosovi,vzkazuje,že ta jeho teda jo

     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 07.03.2010 20:55
     

    Jj,ten můj mi to taky říká,ale není to pravda.To by teprve koukal,kdybych se začala opravdu vztekat grinning smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 07.03.2010 21:23
     


    Evca napsal(a):

    Chlap mi čumí přes rameno a Carlosovi,vzkazuje,že ta jeho teda jo


    pokud tímosobně prošel, tak se divím, že to přežil, tohle není pro slabší jedince grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Laska
    Status: nováček

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 08.06.2010 11:00
     

    Tak jsem dnes myslela, že mě klepne pepka. Provozovala jsem ranní hygienu, zatím co můj miláček skoro 18 měsíční byl nějak potichunono smiley . To mi přišlo divný. Pak jsem uslyšela cinkání skleniček. Běžela jsem do kuchyně a co nevidím. Moje dítko stálo na kuchyňské lince a vytahovalo si skleničky. Vůbec nechápu, jak se tam dostal. Vedle navíc na sporáku bublala polévka. Tak to jsem se vztekala, ale já sama na sebe.angry smiley Budu ho muset víc kontrolovat draka jednoho. tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 08.06.2010 13:35
     

    Adamovi bude pět a vztekání jsme poprvé v životě začali řešit až teď. Vypadá to jako opožděný první vzdor, akorát to u ročního dítěte vypadá jinak, než u skoro pětiletýho.eye rolling smiley Naposledy jsem ho táhla za ruku jak žok z městských slavností, kroutil se, řval, hrozný to bylo a trvalo to dobrou půl hodinu. Vím, co by pomohlo a bylo by po řvaní - vrátit se na kolotoč, ale vytrvala jsem a odtáhla ho do auta. Tam ho to přešlo, leč jen zdánlivě - cestou domů v tichosti rozerval autoatlasangry smiley angry smiley angry smiley . No od té doby je klid, jen občas něco málo zkusí, i když přesedlal spíš na škemrání. Naposledy škemral v obchodě, že chce tu pitomou žvejkačku za bůra z automatu, a protože nechci, aby si zvykl, že ji dostane při každém nákupu, řekla jsem mu "ne". Zkusil ještě třikrát zaškemrat, zadupat, vypadalo to, že přijde scénka. I sedla jsem si k němu na bobek, vzala jsem ho láskyplně za ruce a řekla mu "Adame nekoupim ti ji, ale jestli chceš, tak si támhle lehni do kouta a začni křičet, můžeš i brečet a kopat, ať se ti uleví." (Koukala na to prodavačka za pultem trafiky a dusila se smíchy). Chvíli koukal do inkriminovaného kouta, pak řek "ááále nee, děkuju" mávnul ručičkou a šlo se v klidu dálgrinning smiley .

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výchova a péče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.