pondělí 29. dubna, 04:50 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Výchova a péče
hodnocení: 4.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výchova a péče
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Vzteká se i to vaše?

Datum: 06.03.2007 10:06
 

Tak honem pište - že v tom nejsem sama??? smiling smiley

Jak to řešíte?

Učitelky radí po dobrém, kámošky se téměř do jedné shodnou: řezat, řezat, řezat! (píšu s trochou nadsázky, nevolejte hned sociálku winking smiley grinning smiley ).

Včera jsme o tom kecaly několik hodin s kamarádkami, že i ty nejklidnější z nás prostě po čase vypění a stejně ty děti seřvem a nemáme moc sílu na ty "dobrácké" metody. Na druhou stranu - mě naši taky nešetřili a nemám pocit,že bych jim to měla za zlé a že bychom měli špatný vztah. Naopak! Takže - co si o tom myslíte vy?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 11
  • Autor: luci
    Status:

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 13.11.2009 21:23
     

    Taky mám doma oheň a vodu. Starší syn v neníkovském období maximálně říkal to nechci, to mi nechutná nebo to se mi nelíbí, ale vždycky jsme se domluvili (celá maminka).

    Ten menší divoch se vzteká x-krát denně (lev a celý tatínek winking smiley ), ale pozor - jen a pouze, jsem-li v dohledu. Takoví jsou to mizerové.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vzteká se i to vaše?

     
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 13.11.2009 21:37
     

    Moje dite se zahadnym zpusobem dalo by se rict skoro ze dne na den co se tyka vztekani znacne zlepsilo. Asi udelal nejaky skok ve vyvoji nebo co, ale proti lonsku je to daleko lepsi.. Skoro uz se nevzteka, az je to podezrele.grinning smiley Tak vidis Anavi, nemusis si zoufat.winking smiley Nadeje umira posledni.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 13.11.2009 21:42
     

    Didi, u nás je to taky na ústupu, zato malej teď v tomhle oboru kraluje smiling smiley. A to nemusí ani bejt Štír grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 13.11.2009 21:43
     

    .. a jinak tě ráda zase vidím winking smiley flower smiley flower smiley love smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 13.11.2009 21:51
     


    Anavi napsal(a):

    .. a jinak tě ráda zase vidím winking smiley flower smiley flower smiley love smiley


    winking smiley smiling smiley smiling smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Míša

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 30.01.2010 11:12
     

    Dobry den damywinking smiley To vite ze v tom nejste sami !!smiling smiley Ja mam dva kluky jsou to moc hodne deti ale ted mam s tim mladsim desetimesicnim problem zacal se hodne vztekat a nevim jak na nej uz jsem zkousela mu jednu lupnout ale moc to nepomohlo spise zacal vriskat vic Zkousela jsem i pri velkem vykriku ve vzteku mu placnout jemne prez pusinku to sice trochu zabralo ale porad to nechape ze to neni spravne Slysela jsem ze je dalsi varianta studena voda to jsem jeste nevyzkousela ! Prosim poradte snad jine reseni dekujismiling smiley

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 30.01.2010 11:54
     

    My jsme vztekání důsledně ignorovali a to i venku na ulici (umíte si představit, jak lidi koukali a jaký řeči o krkavčích rodičích měli grinning smiley ). Prakticky to vypadalo tak, že doma jsme prostě odešli do jiné místnosti a venku jsme řekli: Ahoj, my jdeme - fungovalo spolehlivě, vztek byl zažehnán a klusající dítko v patách grinning smiley Nějaký čas to trvalo, než mladá pochopila, že kde nejsou diváci tam je těžké hrát divadlo. No, nyní v 10 letech zase řešíme odmlouvání a jinou formu vzdoru eye rolling smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 30.01.2010 12:02
     

    to je, myslím, to nejvhodnější, co se dá se vzteklounem udělat thumbs down thumbs down Plácat 10ti měsíční dítě je dost drsné eye popping smiley podle mě nemůže pochopit, co to znamená. Ale když mu odepřeš to, proč se vlastně vzteká - svou pozornost - brzy pozná, že to nemá cenu. Mám tu zkušenost (3 děti)

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 30.01.2010 12:25
     

    Pane jo, tenhle blog jsem potřeboval tak před třiceti lety, dnes se ty moje "pacholátka" (30 a 24 let) také vztekají, ale nad úplně jinými věcmi a úplně jinými lidmi, a že to byli oba čerti (tedy dcera, mladší z dítek, měla k tomu andělská křídla) grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 30.01.2010 12:26
     

    No jo teď jsem si vzpomněl, mě se nevztekají dítka, ale vedoucí ....... poraďte jak na něj please smiley please smiley please smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 30.01.2010 12:28
     

    chi, chi, Carlosi, platí to samé jako na dítka - klidit se z dohledu a počkat až to přejde grinning smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 30.01.2010 12:38
     


    zuziberka napsal(a):

    chi, chi, Carlosi, platí to samé jako na dítka - klidit se z dohledu a počkat až to přejde grinning smiley


    když on je ten můj vedoucí pěknej vykuk, chodí jak duch, a zjevuje se v těch nejnemožnějších situacích, kdy by ho člověk prostě nečekal, před ním se nedá nikam "uklidit" a zabít by bylo zase málo grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 30.01.2010 12:42
     

    Corlosi, nemáme stejnýho vedoucího?

    Ten můj i když má přes dva metry, tak také chodí jak duch a vždycky dorazí, když ho nikdo nečeká.

    Jinak k tématu, dcera když se vzteká, tak jí vyženu do pokojíku a smí přijít, až když jí to přejde, je to taky velice účiné, protože jí to hned přejde grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 30.01.2010 16:17
     

    Carlosi koukám, máme stejně staré obě děti. Synek jeden čas hrozně si chtěl vše vyřvat......vzteklý brekot zesiloval až do řevu....osvědčilo se nám na něj nekřičet, ale říkat, řvi ještě víc, ještě víc......nějak to jeho hlavinka nemohla pochopit.......tak přestával.....za nějaký čas od vzteklého řevu upustil....

    Švagrová si synka naučila při každém nakupování v sámošce nejprve mu něco koupit dobrého a pak mohla v klidu nakoupit. Jinak se vzteky válel i po zemi,že to chce a chce a chce. To bych teda netrpěla......

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 30.01.2010 16:53
     

    beruska007 : no pokud mě paměť sahá, tak se moje děcka moc nevztekaly, to spíš vyváděla všelijaké kulišárny, o dožadování mlsot v sámošce nemohlo být ani řeči, protože ty ještě u pokladen nebyly smiling smiley , a spíš než o cukrátka si řekly o obyčenjý rohlík eye popping smiley

     

    irirska : no jo, tohle není zřídka k vidění, ale znám i pár dospělých co se tak chovají, ba dokonce někteří z moci úřední, ale i na ty jsem vyzrál, prostě jsem řekl ne-e a basta; pravda malé popotahováníčko to bylo, ale já si stál za svým smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výchova a péče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.