pondělí 29. dubna, 01:04 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Výchova a péče
hodnocení: 4.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výchova a péče
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Vzteká se i to vaše?

Datum: 06.03.2007 10:06
 

Tak honem pište - že v tom nejsem sama??? smiling smiley

Jak to řešíte?

Učitelky radí po dobrém, kámošky se téměř do jedné shodnou: řezat, řezat, řezat! (píšu s trochou nadsázky, nevolejte hned sociálku winking smiley grinning smiley ).

Včera jsme o tom kecaly několik hodin s kamarádkami, že i ty nejklidnější z nás prostě po čase vypění a stejně ty děti seřvem a nemáme moc sílu na ty "dobrácké" metody. Na druhou stranu - mě naši taky nešetřili a nemám pocit,že bych jim to měla za zlé a že bychom měli špatný vztah. Naopak! Takže - co si o tom myslíte vy?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 11
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 18.01.2008 14:23
     
    KOfilo, já to zkouším, jen se bojím, že člověk byl nějak vychován a má nějaké představy a je hrozná dřina to v sobě měnit!!!! sad smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Vzteká se i to vaše?

     
     
  • Status:

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 18.01.2008 14:34
     

    Anavi teď jsi na to přesně kápla neboli udeřila hřebík na hlavičku ! thumbs down

    Chceš -li změnit chování druhého člověka k tobě - změň to svoje. thumbs down winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 18.01.2008 14:36
     
    Kdybys věděla, jak na sobě dřu!!!! winking smiley
     
  • Status:

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 18.01.2008 14:43
     
    Držím palce i na nohou ! thumbs down grinning smiley
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 28.02.2008 22:45
     

    Nevíte nekdo, jak odnaucit mého kluka, aby se prestal vztekat, kdyz náhodou není nekde první nebo nevyhraje? Uz to pomalu prestává být legrace, drív se vztekal hlavne doma, kdyz treba jenom videl, ze by eventuelne nemusel vyhrát, ale ted to delá i ve skolce, na logopedii si uz logoped netroufne vyhrát, aby náhodou nezacal zurit a nejde mu to za zádnou cenu vysvetlit, ze je to jenom hra a ze nemuze být vsude první.

    Ctizádost je urcite dobrá, ale tohle uz mi pripadá az moc, co bude delat, az ve skole treba slízne kouli a ostatní jen ctverec?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 29.02.2008 23:47
     
    Didi, my to trénujem na kartách a Člověče,nezlob se, ale je to někdy "hustý" winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Status: expert

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 29.05.2008 18:35
     
    Holky možná jste to tu už probíraly, ale není v 1a 3/4 roce trochu brzy na vzdor???? Já si pamatuju, že to začalo kolem 3.roku nebo už si špatně pamatuju?
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 29.05.2008 18:38
     

    Jájo, není. Zacíná to okolo druhého roku veku dítete.

     

    MMch. dosáhli jsme úspechu.Uz dokáze i prohrát, dokonce prohodí i neco jako: "no a co, se nezborí svet ", ale je videt ze ho to stojí hodne premáhání.grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 29.05.2008 18:46
     
    Hmmm Didi tak teda dík...angry smiley grinning smiley . Do dneška to byl nejposlušnější miláček, mě se nikdy nesnažil odporovat možná že rodičům ano, ale já to s ním vždycky zkoulela k mojí plné spokojenosti. Dnes byla první scéna chtěl dělat gól s 15letýma klukama a nechápal že jim ještě nemůže stačitgrinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 29.05.2008 22:03
     

    jajo, ten mladší to má od dvou, budou mu tři a vzdor trvá sad smiley.

     

    Didi, dneska jsem si na tebe vzpomněla, jelikož mi učitelka ve školce říkala, že je náš mladej soutěživý typ a závodí třeba i při jídle, že jako chce mít snědeno vždy první! A že se bojí, jestli se jednou neudusí.... eye rolling smiley sad smiley angry smiley No a pak mi tvrď, že na těch znameních nic není!!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Jarča

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 24.11.2008 13:23
     

    tak tedy nevím,četla jsem vaše příspěvky a musím se přiznat že svou dva a čtvrt roku starou dcerušku Barušku vůbec nezvládám,vzteká se když jí něco nedovolím,když má někdo něco co ona prostě chce,když si někdo něco půjčí,prostě je všechno její a když ne tak brečí a když to nepomůže přijde vztek,to je ale konec,čekat až jí to přejde jde jen někdy,zkoušela jsem domluvu,nevnímá co jí říkám,když jí dám jednu varovnou přes zadek je to horší,mám taky strach s ní kamkoli chodit,ale bojuji s tím a chodím.jen nevím co dělám špatně,někdy mám pocit že je to moje vina.klid zachovávám jen chvíli,pak vyletím a seřvu ji,protože to prostě dýl nevydržím,vážně nevím jak na ní,možná je to věkem? confused smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 12.01.2009 11:53
     

    drahu, přemístila jsem se sem, ať nekazím "legraci" ve Výrocích winking smiley

     

    Ta vaše starší už bude asi taky rozumná, ale co ta menší? Mívá taky, že se sekne, že by chtěla pití do červeného hrnečku a punčocháčky si bude oblékat na gauči a nikde jinde a takové věci???? angry smiley confused smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 12.01.2009 12:43
     

    Anavi: klidek, vzdyt to nakonec vidis u toho starsiho, ze se to lepsi.Ale duslednost se ve finale vyplaci, my jsme zavedli bodovaci system, ted si mladej moc preje jednu hru pro nintendo DS a musi si ji zaslouzit, celych 40 bodu. to bys videla, jak se najednou umi ovladat, jinak jdou bodiky dolu.grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 12.01.2009 12:56
     

    Didi, ale kdo má ještě ty dva-tři roky přežít??? grinning smiley NEŽ se to zlepší? confused smiley

    Myslím,že starší ani takhle umíněný nebyl.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 12.01.2009 13:16
     


    Anavi napsal(a):

    Didi, ale kdo má ještě ty dva-tři roky přežít??? grinning smiley NEŽ se to zlepší? confused smiley

    Myslím,že starší ani takhle umíněný nebyl.


    Jisi jeste mlada, to vydrzis. Co mam rikat ja? grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výchova a péče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.