pondělí 29. dubna, 07:13 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Výchova a péče
hodnocení: 4.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výchova a péče
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Vzteká se i to vaše?

Datum: 06.03.2007 10:06
 

Tak honem pište - že v tom nejsem sama??? smiling smiley

Jak to řešíte?

Učitelky radí po dobrém, kámošky se téměř do jedné shodnou: řezat, řezat, řezat! (píšu s trochou nadsázky, nevolejte hned sociálku winking smiley grinning smiley ).

Včera jsme o tom kecaly několik hodin s kamarádkami, že i ty nejklidnější z nás prostě po čase vypění a stejně ty děti seřvem a nemáme moc sílu na ty "dobrácké" metody. Na druhou stranu - mě naši taky nešetřili a nemám pocit,že bych jim to měla za zlé a že bychom měli špatný vztah. Naopak! Takže - co si o tom myslíte vy?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 11
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 18.11.2007 19:32
     
    Amee-asi máme podobné výchovné metodythumbs down .Já mám děti 6 let od sebe a větší malé nějak moc neustupuje vždycky jí říká:Náťo,zvykej si,život není peříčko.To mě dostane.A když jí malá odpoví tak še pošer odcházím z místnostgrinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Vzteká se i to vaše?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 18.11.2007 22:37
     

    trochu mimo téma, ale pobavila mě tvá poslední věta, tak přispěju.

    Dnešní komunikace těch dvou.

    Malej (2,5) nadšeně přijal z rukou dědečka dlouho postrádaný náklaďák a pronesl: De byl???

    Starší (5) ke mě pohoršeně přišel a říká mi: Mami, on říká dědovi "debil" nono smiley confused smiley eye popping smiley eye rolling smiley

     

    No a takhle je to u nás furt grinning smiley winking smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 19.11.2007 07:53
     
    Ivčo,u nás takygrinning smiley
     
  • Autor: Taura
    Status: začátečník

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 26.12.2007 14:41
     

    Anavi napsal(a): ------------------------------------------------------- > Tak honem pište - že v tom nejsem sama??? smiling smileyJak to > řešíte?Učitelky radí po dobrém, kámošky se téměř > do jedné shodnou: řezat, řezat, řezat! (píšu s > trochou nadsázky, nevolejte hned sociálku > ).Včera jsme o tom kecaly několik hodin s > kamarádkami, že i ty nejklidnější z nás prostě po > čase vypění a stejně ty děti seřvem a nemáme moc > sílu na ty "dobrácké" metody. Na druhou stranu - > mě naši taky nešetřili a nemám pocit,že bych jim > to měla za zlé a že bychom měli špatný vztah. > Naopak! Takže - co si o tom myslíte vy?

     

    Než jsem měla děti, byla jsem klidná, vyrovnaná žena.

    Po 11 letech mateřství jsem docela nervák. spinning smiley sticking its tongue out

    No jo, lidi se mění okolnostmi.

    Po dobrém všchno nejde, a na kluky občas vztáhnu ruku. Ale nikdy jsem jim opravdu neublížila.

    Ikdyž mám chvíle, kdy bych je roztrhala na kousíčky! angry smiley

    Ale jsou ještě celí, rtak asi zvítězila mateřská láska. smiling smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 26.12.2007 19:40
     
    Tauro,já jsem doma 8 let a mám pocit,že moje slovní zásoba se zmenšila o 99%,šedé buňky mozkové nebo ten náznak co jsem mívala,jsou nenávratně v .....,ale neměnila bych .I když mě holky někdy (denně několikrát) vytočí do nepříčetnostiwinking smiley
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 27.12.2007 21:43
     

    Tak teda já už nevím co mám někdy dělat.Moje vnučka má prostě trucovitou povahu a vždy si jde za svým.Tak zrovna nedávno,když jsme byly na nákupech v super -márketu,měla náladu prostě na zabití.Tak hodinku jsme tam pobívali a v tom to začlo.U pokladen zácpa jako v době před revolucí a naše lady začala,napřed mírně já chci čokoládu,čokoládu,čokoládu a pořád do kolečka.Nechala jsem ji protože jak -mile se začnu zajímat začne gradovat.

    To jsem vydržela jenomže gradování začlo ani, jsem nemohla zaplatit.Dostala takový záchvat vzteku,že jsem musela vynést v náručí vnouče,až ven před obchod.,,Dovedete si představit co dokážou děti,ještě více si vynucují co jim je odepřeno,tak že jsem vypadala jako babča fůrie,když jsem ji vynášela ,každý se nezapomněl podívat co to ta ženská dělá s tím dítětem". Před obchodem se mne snažila vytrhnout z mých rukou,ale já jsem pouze stála a čekala zda se dostaví uklidnění.Ne NE NE NE NEpřišlo,až opravdu po 15 minutách se trochu uklidnila tak jsem se mohla vrátit.

    Řeknu vám,že dnes to opravdu není jednoduché,každý v tom vidí ubližování malého a bezbranného tvora.To znamená,že nám ty děti asi přerostou přes hlavu a to nechci vidět ty konce.Prostě to nejde abychom tomu tvorečkovi někdy nedali na zadeček.confused smiley nono smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 28.12.2007 13:06
     
    Já si myslím,že žádná ženská v tom ubližování malému tvorečku nevidí,protože to určitě zažila taky.Aspoň já.A kolikrát bych s chutí jednu sekla cizímu dítěti,nebo mamince,která chce mít klid a dítě si vyřve všechnonono smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 28.12.2007 13:09
     
    Evco, myslím,že ty,co děti mají, se do toho vcítí. Ovšem ty ostatní asi ne vždy. Pamatuji si, když jsem coby svobodná a bezdětná (a tedy rovná se bezstarostná grinning smiley), viděla jednu rozhozenou maminku u pokladny, které se motaly pod nohama dvě děti, pořád ji něco braly z toho pásu a ona na ně hulákala, ať už daj pokoj, ať už jí nic neberou, ať nikam neutíkaj, no byla z nich hotová. Já si tenkrát říkala. Tý jo, to je teda slušný psycho (jako ta matka)! Nedávno jsem platila u pokladny a říkala jsem si,že jestli ve frontě za mnou stojí nějaká svobodná, bezdětná, musí si o mě říkat to samé....eye rolling smiley grinning smiley winking smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 28.12.2007 17:08
     
    Ivčothumbs down grinning smiley a proto malá musí sedět ve vozíku.Jinak tady chodí ženská s asi 4 letým klukem kterej má snad 50 kilo a ten má v každý ruce párek a lentilky a celej nákup řve,že chce všechno co vidíconfused smiley confused smiley .Náťa minule říká ten žobí hasi ho heme šert(překlad zlobí,asi ho veme čert).Děsím se toho,že by s malou chodil do školky
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 28.12.2007 21:53
     
    Evco, ten menší taky musí samo sedět v košíku, jenže ten starší běhá okolo jak družice a neví, co "dobrýho" by mu udělal. Takže ten malej se rozhání rukama a kouká, jak by mu to oplatil. No zážitek. angry smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 28.12.2007 21:55
     
    Živě si to představujugrinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 28.12.2007 21:58
     

    Řeknu ti, že když potkám maminku, která je na tom podobně, tak se spokojeně usmívám... winking smiley. Se mi hned tak nějak ulehčí, že i někdo jinej má doma to, co já grinning smiley.

    Jo a pak mě dorazí, když po takovém "výkonu" hlásí doma tatínkovi (a otáčej se směrem ke mě pro podporu této hlášky): Byli jsme dneska na nákupu DOCELA HODNÝ, že jo??? eye popping smiley eye rolling smiley Tak to se rosim angry smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 28.12.2007 22:02
     
    To je jako když malá rozmetá co může a spokojeně to okomentuje:To šem ase hudelala pěknej boldel ty to ukliďangry smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 28.12.2007 22:07
     
    Jo, jo, a naši experti to teď ještě vylepšili tím, že mi řeknou: Tak se na nás nezlob, maminko milovaná !!!! eye rolling smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Vzteká se i to vaše?

    Datum: 28.12.2007 22:13
     
    Tak doufám,že se nezlobíšgrinning smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výchova a péče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.