středa 8. května, 03:19 Svátek má Statní svátek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Práce na zahradě - červen, červenec

Datum: 05.06.2008 13:46
 

Dneska jsem řádila s nůžkama v ruce: čilimník, floxy, iberka, mochna, buxus, kuklíky, dlužichy, mateřídoušky - brala jsem to šmahem, snad ty rostliny můj zásah přežijí winking smiley . Byla toho dvě narvaná kolečka!!!eye popping smiley

 

Taky jsem posbírala zaschlé cibuloviny a pohnojila rododendrony, azalky, vřesy.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 20
  • Autor: amazonka01
    Status:

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 31.05.2009 13:12
     
    Tak jsem se dnes potesila, zjistila jsem, ze brslice prece jen na chemii reaguje, tak jsem namichala dalsi litrik a sla "polozit" zaklady ruzove cesty. A jak jsem byla v razi, tak jsem zakropila i koprivoviste. A jdu zarikavat, aby do vecera neprselo.
    Za tyden sekame, tak to bude akorat.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

     
     
  • Status:

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 31.05.2009 13:43
     

    amazonko--a zaříkavaj poriadne,aby nepršalo aj u násgrinning smiley ,pretože mi treba plevať

     
  • Autor: amazonka01
    Status:

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 31.05.2009 14:12
     
    Anino, mne by stacilo do vecera, ale teda nevim nevim, je to jakesi zamracene. Decentne (pleckou) jsem vyplela dopoledne, taky je tu furt bahynko.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 31.05.2009 15:20
     

    Na chvíli přestalo pršet, tak jsem šla odplevelovat pár záhonů...šlo to dobře...ale zase začalo pršet, takže když jsem pocítila mokrá záda, nechala jsem toho.

    Musím vyrýt kleopatřinu jehlu, která prorostla pejrem. confused smiley Po stranách trsu lezou mladé rostliny...tak ty snad zachráním.

     
  • Autor: amazonka01
    Status:

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 31.05.2009 15:41
     
    Tak uz mam zalito, grr. Budu doufat, ze za 3 hod se neco stihlo vstrebat.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 31.05.2009 16:35
     


    Mona napsal(a):

     

    Musím vyrýt kleopatřinu jehlu, která prorostla pejrem. confused smiley Po stranách trsu lezou mladé rostliny...tak ty snad zachráním.

    ten pýr je hroznej sajrajt!! Mně takhle prorostl Miscanthus, ale jak poporoste, tak pýr se tváří, že je součástí trsu, tak se s tím pak vždycky nějak vyrovnám. Ale jediná cesta je podle mě skutečně vyrýt, odplevelit a zase zasadit. angry smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 31.05.2009 16:38
     

    Anavi...jo, přesně...taky mi jeden Miscanthus prorostl...nicméně ten tedy vyrývat nebudu...oškubávám alespoň pýr před rozkvětem...aby se tam nevyseměňoval... confused smiley

     
  • Autor: amazonka01
    Status:

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 31.05.2009 16:41
     
    Ja mam pyr soucasti trsu denivek, taky delam, ze tam vlastne neni. Kupodivu mi tenhle plevel tolik nevadi, brslice a koprivy strasne.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 31.05.2009 16:42
     

    amazonko, já ho teda nesnáším. Chci ho kus vytrhnout a nakonec třímám v ruce půlmetrovou hrůzu!!! eye rolling smiley angry smiley

     
  • Autor: amazonka01
    Status:

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 31.05.2009 17:26
     
    To ano, ale proste je to pro me jen trava. Nepali a nenarusta do metrove vyse a sire.
    Ale mam tu noveho "souseda", s ti jsem jeste "cest" nemela - spousta svlacce, tak se fakt tesim na likvidace v ruzich.
     
  • Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 31.05.2009 17:39
     

    Tak pro mě je nejhorší obyčejnej žabinec, tu hnusobu jsem si dotáhla s kupovaným substrátem.

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 31.05.2009 17:56
     

    Potřebujeme zasázet synátorovi melouny. Už aby se udělalo teplíčko.winking smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 31.05.2009 18:03
     

    Amazonko, tak to ti nezávidím. Já už s ním bojuju minimálně dvacet let a výsledek žádný. Mám ho všude.angry smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 31.05.2009 18:21
     


    amazonka01 napsal(a):
    To ano, ale proste je to pro me jen trava. Nepali a nenarusta do metrove vyse a sire. Ale mam tu noveho "souseda", s ti jsem jeste "cest" nemela - spousta svlacce, tak se fakt tesim na likvidace v ruzich.

    tak svlačec je naprostá příšernost!!! blbě se strhává z čehokoli, loni se mi chytil na vajgelku a radši jsem ji ostříhala o půlku, než bych to nějak odmotávala angry smiley A na pletivovém plotě to byl taky pocuc. Ale urvala jsem to nad zemí, on na tom plotě zvadnul a pak šel docela dobře dát pryč.

     
  • Autor: amazonka01
    Status:

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 31.05.2009 18:22
     
    Vladko, ja si to myslela, neco jsem o tom cetla. No, asi ho budu taky castecne ignorovat, furt lepsi v ruzich svlacec nez koprivy ;-)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.