středa 8. května, 04:18 Svátek má Statní svátek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Práce na zahradě - červen, červenec

Datum: 05.06.2008 13:46
 

Dneska jsem řádila s nůžkama v ruce: čilimník, floxy, iberka, mochna, buxus, kuklíky, dlužichy, mateřídoušky - brala jsem to šmahem, snad ty rostliny můj zásah přežijí winking smiley . Byla toho dvě narvaná kolečka!!!eye popping smiley

 

Taky jsem posbírala zaschlé cibuloviny a pohnojila rododendrony, azalky, vřesy.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 20 z 20
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 29.07.2009 17:08
     
    Uff...dva dni napriek hicom som makala na zahone so saginou a okolo v predzahradke ..Ukladala daôsoe velke "placaky" a zasypavala pieskom a strkom z horskeho potoka( teda ziadne okruliaky - skor na taky prirodny sposob sute...aby sa to viac hodilo k ihlicnanom, vresovcom, hebe a materinej duske - zato vresy tam nedokazu prezit, lebo su narocnejsie na vlahu)....
    JUCH!...prave som dokoncila...uff, s vyplazenym jazykom a mmt. to hasim pivomdrinking smiley!Nafotim az naprsi a uschne!!!...
    Hihi- ani nahodou som to nenapisala zo srandy, ale fakt az to trochu sadne po najblizsom dazdi...zatial je to moc surove...(Hm...ale spokojnejsia budem, az sa tam zase v tom hrubom piesku a strku rozrastie sagina....aspon v to duuuuuuuuuuuuuufam smoking smiley...a znovu to bude viac zelene, ako kameniste...ako to mmt. zial tak vyzera...eye rolling smiley)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

     
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 01.08.2009 21:13
     
    p8020002.jpg
    Další fotografie:
    Tak ako som slubila, ze az naprsi a uschne (...a v noci nam fakt sprchlo, sice len minimalne, preto som teraz trochu zase polievala..) takze tu je ten zahon (s "byvalou" saginou) z predzahradky, co som dokoncievala tento tyzden...
    Sagina ostala este na jednej ploche, ktoru som dnes zasypala raselinou- tam by mohla mat sancu este rast, lebo ciastocne tuto plochu cloni garaz...na ostatnych plochach sice miestami nejake zvysky saginy zostali...ale len cas ukaze, ci sa obnovi..vrstva piesku je tenka a tak by sa tam mohla zase rozrast..Inak ale zmierim sa s tym, ak ostatne zahon takyto skalny - sutovi...
    Hm..trochu na tom zahone nesedi tych par lalii, ale...ked fakt nemam ziadne vhodne miesto, kde by sa im darila prave tak ako tu..uff, mam to odskusane...a pri tej juke sa nejak "stratia..Ale nemozem si ich odpustit!!..prave naopak este tam chcem doplnit bielu a nejaku ruzovu..Ono v tej predzahradke okrem jarnych cibulovin toho kvitnuceho je celkove minimum...Este do tej casti planujem zasadit 2 trsiky hebe co sa mi mnozia...a tym by sa ta plocha este viac zaplnila ...
    Fotky mi moc nevysli- uz sa zvecerievalo...a hlavne mi dosla baterka grinning smiley, takze som o lepsie fotky uz nemala sancu sa pokusat..
    -----------
    Takze...rano som nafotila nove zabery a tie vcerajsie rozmazane nahradila o kusok menej rozmazanymi grinning smiley
     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Keria (02.08.2009 09:50)
     
  • Status:

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 01.08.2009 21:56
     

    Keria,si šikulkathumbs down thumbs down

    ja som dnes zostrihávala všetko odkvitnute a hľadala neaké miesto na vysadenie môjho nákupu z Lovčič---teda za ten nákup môže vlastne Mona,lebo mi povedala, že je to len kúsok od nej "počkaj,ešte za to dostanešnono smiley grinning smiley "

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.