neděle 19. května, 18:42 Svátek má Ivo
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Práce na zahradě - červen, červenec

Datum: 05.06.2008 13:46
 

Dneska jsem řádila s nůžkama v ruce: čilimník, floxy, iberka, mochna, buxus, kuklíky, dlužichy, mateřídoušky - brala jsem to šmahem, snad ty rostliny můj zásah přežijí winking smiley . Byla toho dvě narvaná kolečka!!!eye popping smiley

 

Taky jsem posbírala zaschlé cibuloviny a pohnojila rododendrony, azalky, vřesy.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 20
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 10.06.2009 13:19
     

    Drahuš, pěkný! Psovi se to taky evidentně líbí, má místo na vyhřátých kamenech. Věra

     
  • Autor: Reklama

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 10.06.2009 13:37
     

    Drahuško...mně se to fakt líbí...oboje. thumbs down

    Právě jsem skoro dvě hodiny sekala (PN mi včera nabrousil nůž v sekačce, takže to SEKALO, nežvejkalo). winking smiley

    Odpol budu plejt...akutně to potřebuje zelenina, trávy a předzahrádka. confused smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Mona (10.06.2009 13:39)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 10.06.2009 13:40
     

    Jste na mě moc hodný, ale .... no, počkám, co se z toho vyvrbí. Zatím teda bída,

    Mám ještě jeden nápad s kostičkama, ale naprosto jinou metodou a hlavně bych to hodila na hrb manžovi. Až bude aktuální, podám zprávu

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 10.06.2009 15:55
     
    Drahus..tiez sa ti divim winking smiley...Ja na prve miesto v zahrade aj tak vzdy kladiem prakticnost ( uff...uz mi nic ani neostava...kedze okrem ineho sil a elanu je stale menej a menej)...
    A tak hladam vzdy pozitiva daneho riesenia...Haha§:
    Takze - Aronek bude mat super slnieckom vyhrievanu dlazbu, ktora farebne ladi s tymi osadenymi kvadrami pri terase( ktore po case budu krasne bohate pestre..) ...a...k tomu vy nebudete mat vyslapany travnik pri vchode a teda ziadne blato sa nosit nebude!!! Co viac treba?!!..
    ------------------------
    (hm...my sme tiez v nasej zahrade davali robit chodnik len z praktickych dovodov kvoli manzelovi, kedze v ramci rehabilitacie sa snazil co najviac chodit...hm...a trava tie jeho kolecka zial nedokazala prezit...takze mame chodnik, ktory ani nahodou nevyzera architektonicky v tak malej zahrade uzasne...ale svoj ucel predsa plnil...a mmt. plni zase, lebo po nom takmer kazdy den pochoduje moj ocko s choditkom....pritom predtym z ich bytu uz roky von vychadzal len ked isiel k lekarovi, alebo nahodou raz za cas ho doviezli k nam....Teraz chodi na prechadzky love smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 10.06.2009 22:42
     

    drahuš, to bys Aronkovi neudělala, že bys mu to "hajací" místo zase rozebrala! nono smiley please smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 11.06.2009 01:16
     

    Drahu seš teda dobrá.. thumbs downnáhodou to vypadá skvěle... winking smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 13.06.2009 10:37
     

    Už hodinu a půl pleju okurky. Některé mi sežrali slimáci, ačkoli granule jsem tam měla. eye rolling smiley Asi ještě pár semínek doseju.

    Ještě mě čeká cibule a mrkev...

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 14.06.2009 13:22
     

    V pátek jsem koupila laťky a donutila jsem manžu, aby rozebral a obrousil kovovou konstrukci staré lavičky, laťky jsem napustila luxolem, ještě je osmirkuju a natřu znova a zkompletujeme starou lavičku po máti, protože ta plastová, co nyní vzadu na zahradě máme, je pěkně hnusná a když si na ní sednou dva, mám strach, že se rozpadne. Nejde ani umýt a je PLASTOVÁ angry smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 14.06.2009 14:11
     

    Vyplela jsem, co se dalo. Přesadila kleopatřiny jehly. Komplet předělala jeden záhon. Přesadila všechny oleandry. Zasadila namnožené drchničky a ibišky. Večer ještě doseju okurky a postříkám mospilanem balkonovky i venkovní květiny.

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 14.06.2009 21:13
     

    Já zhola nic. V sobotu vyváření a příprava na návštěvu. Dneska návštěva rodíčů takž to přesouvám na týden.grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 14.06.2009 22:04
     

    Víkend jsem příjemně proflákala. Čtu Monču a bolej mě z toho ruce winking smiley. Ty jsi prostě nezmar thumbs down

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 17.06.2009 12:30
     

    Odpleveluju rajčata. Znovu jsem roundupem vystříkala budoucí růžový záhon. Pořád nevím, kam s hortenziemi. eye rolling smiley

     
  • Autor: amazonka01
    Status:

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 17.06.2009 13:26
     
    Kocham se, pod mulcem z travy neni videt plevel, a konecne se zahonky usadily a kvetou a rasi a vubec se tvari mile.
    Jinak mame posekano, ususeno a skopeno (jen tedy neni koho krmit), a lesni plac dostal dalsi davku Rondupu, brslice se zda minimalne oslabena. Na radu zkusenych ho micham 8%, ma to vzit i svlacec.
    Koprivoviste dostalo taky davku, do podzima musi byt ciste.
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 17.06.2009 13:40
     

    Pohled na záhonky mě děsí, protože v deštivých dnech plevel vyrostl strašně moc. Včera jsem to trochu vyplela, ale ještě toho zbývá mnohem víc. Hlavně jsem trhala ostropestřec, který se mi tu vysemenil. Je strašně pichlavý, tak ho musím zlikvidovat včas. Asi nechám jeden nebo dva pro krásu i užitek. Věra

     
  • Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 17.06.2009 14:21
     

    Holky poraďte co se žabincem, je to čím dál horší, zlatá bršlice a kopřivy smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.