úterý 21. května, 08:57 Svátek má Monika
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Práce na zahradě - červen, červenec

Datum: 05.06.2008 13:46
 

Dneska jsem řádila s nůžkama v ruce: čilimník, floxy, iberka, mochna, buxus, kuklíky, dlužichy, mateřídoušky - brala jsem to šmahem, snad ty rostliny můj zásah přežijí winking smiley . Byla toho dvě narvaná kolečka!!!eye popping smiley

 

Taky jsem posbírala zaschlé cibuloviny a pohnojila rododendrony, azalky, vřesy.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 18 z 20
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 07.07.2009 19:12
     

    Moni, seš dobrá, fandím ti! winking smiley grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

     
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 07.07.2009 19:42
     

    Mona,ty teda jedešthumbs down

    já zatím jen seču a seču,tráva roste jak šílená.sad smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 07.07.2009 19:50
     

    Vám řikám - to chce nasrání a zreju celý hektar. grinning smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 07.07.2009 19:55
     
    Moni - ked pozeram fotografie z tvojej zahrady ( zahony, kytky...) som z toho uplne pafffffff eye popping smiley...Tolko toho zvladnut???!!! hm...mozno dobehavas to, co si si predtym musela odriekat..vsak?!!
    smoking smiley...ale viem si zivo predstavit, ako to pri tomto tvojom elane moze vyzerat o takych ..par rokov...Hihi, z tvojej zahrady sa stane taka proslula zahrada...ake som videla v Anglicku, kde sa chodia nadchynat stovky navstevnikov.....platia pritom flower
    ---------------
    Uff...u nas nezmene - do zahrady sa stale neda !! angry smiley...mozno teraz, ked nesvieti slnko...ale len prejst, lebo je tak otrasne dusnoooo! ( uff...a to mam tolko restov az hroza...napr. neostrihane tvarovane ihlicninany, zivy plot...aleeee, netrufam si na to!!)
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 09.07.2009 15:35
     
    ...som si tiez raz dala do tela - teda v zahrade!!!..Najskor vsetko pokosila...a potom sa konecne pustila do predzahradky.
    Ocvakala to co viselo z tamarisky do chodnika, okolo chodnikov zarovnala zive ploty z tisu ...
    Uff...robila by som mozno doteraz ( so styroma trosku dlhsimi prestavkami smoking smiley - lebo sa na kus reci zastavil najskor synovec...a potom postupne 2 susedia a jedna pani co poznam z videnia..), ale vyhnala ma prehanka...takze som planovanu pracu nedokoncila...
    Od rana bolo priserne dusno a teraz je to este horsie...zas prazi naplno slnko...Tak az zajtra eye rolling smiley...
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 10.07.2009 08:24
     

    Včera se sekalo, sekalo a sekalo. A když je posekáno, začínají být vidět i ministromky... grinning smiley

     
  • Autor: amazonka01
    Status:

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 10.07.2009 11:04
     

    Mono, zastav se a já vymyslím, čím tě nas&at, potřebuju zrejt asi 300m2 grinning smiley grinning smiley grinning smiley a těchnika se tam nedostane.

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 10.07.2009 11:31
     

    Tak to bych asi vymyslela nějakou ptákovinu - jako třeba závody v rytí pro jednotlivce nebo celá družstvagrinning smiley grinning smiley grinning smiley .

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 10.07.2009 12:01
     

    Hele...tady se rejt nebude. Jste nepoznaly budoucí volejbalové hřiště? Vzadu napříč fotbalové hřiště? grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Jinak amazonko díky!!! Trochu škodolibá, ne? grinning smiley grinning smiley

    555...dostav se na sraz, vyfasuješ rýč a schválně, kterou trhneš cenu... winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: amazonka01
    Status:

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 10.07.2009 13:27
     

    Mono, ale neee, jen jsi mi přišla málo vytížená spinning smiley sticking its tongue out

     

    Hřiště jsou jasný drinking smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 10.07.2009 14:05
     

    Já jsem soutěživý typ a ač záda v pr... a bez plotýnek (ty se někam ztratily), tak někdy jsem za oráče a preferuju jen hlubokou orbu - jinou neumímgrinning smiley . A někdy jsem tak v háji, že nevím jaký způsob trhu použít při výlezu z postele.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 10.07.2009 15:30
     

    Tak prosím rýt se nebude...tedy alespoň ne vzadu na zahradě. Na fotbalové hřiště bude navazovat do kříže další volná plocha - oboje bude sloužit jako letiště. grinning smiley grinning smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 10.07.2009 17:02
     

    Mono, ale já nelétám, jen na koštěti, fotbal ani tenis nehraju, to je pro mladý cvoky, ale co takhle golfíček..... ten by se myslím ještě vešel. smoking smiley No a máte sekat jen tak, naučte se sekat pořádně, aby byl perfrktní grín smoking smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 10.07.2009 17:06
     

    drahuško...golfíček jsme ještě nezavedli...ale byl by kroketek...co říkáš? winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 10.07.2009 20:00
     

    No! Taky není k zahozeení! smiling smiley Tahali jsme ho také pokaždé na dovču smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.