úterý 7. května, 17:25 Svátek má Stanislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Práce na zahradě - červen, červenec

Datum: 05.06.2008 13:46
 

Dneska jsem řádila s nůžkama v ruce: čilimník, floxy, iberka, mochna, buxus, kuklíky, dlužichy, mateřídoušky - brala jsem to šmahem, snad ty rostliny můj zásah přežijí winking smiley . Byla toho dvě narvaná kolečka!!!eye popping smiley

 

Taky jsem posbírala zaschlé cibuloviny a pohnojila rododendrony, azalky, vřesy.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 20
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 06.07.2008 15:11
     

    Tak já je zkusím taky vyholit. grinning smiley Docela mě letos štvou. Loni jsem měla tak krásné...a letos takoví mrzáci. eye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 06.07.2008 15:13
     

    Jo proti loňsku jsou menší..mám stále stejné odrůdy...Já první květy vyštípala úplně a kmínek jsem už také oškubala asi dvakrát..

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 06.07.2008 15:14
     

    Tak to možná bude tím...já ani jednou. confused smiley

    Baklažány na zahradě jsou u těch paprik a také nic moc. Zato ty, co mám na předzahrádce, jsou pěkné.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 06.07.2008 20:06
     


    janinka napsal(a):

    Já včera dopoledne zlikvidovala, ANAVI nečti to!!!!!!!!!!, hnusně přerostlý a rozpínající se prales řetězovky virg., tak šíleně se rozrostla, že začala utiskovat i traviny kolem sebe a vrůstala do nich. A ani poupě neměla, mrcha jedna nevděčná.angry smiley grinning smiley


    janinko, to je ta, co jsem tě před ní varovala?confused smiley

     
  • Autor: janinka
    Status: začátečník

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 06.07.2008 21:40
     
    physostegia_virginiana.jpg

    Anavi, myslím si, že mě před ní nevaroval nkdo a když jsem ji sázela, nikde jsem nečetla, že je tak expanzivní. Je to tahle potvora.angry smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 07.07.2008 08:08
     

    janinko, aha, tak to neznám, ale brala bych cokoli plevelného na chalupu, furt lepší, než živý plot z kopřiv, který se tam jaksi sám stvořil, že jo smiling smiley. A tohle by zvlášť na břeh říčky vypadalo velmi efektně grinning smiley! No tak až toho budeš vyhazovat kýble příště, přijedu si winking smiley

     
  • Autor: janinka
    Status: začátečník

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 07.07.2008 09:29
     

    Jejda, Ivo, to kdybych věděla, tak jsem ti dovezla kolečko, tahala se pěkně s celými kořeny.winking smiley

    Vloni jsem koupila dvě sazenice v Hornbachu a letos jsem jich měla snad na padesát a pěkně vzrostlé, plot mám 180 cm a byl do 2/3 zarostlý řetězovkou.

    Upřímně, doufám, že víc nebude, i když asi nějaká se asi objeví ze zapomenutých kořínků.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 07.07.2008 11:47
     

    Dnes se na záhonech dělat nedá, vše je nacucané vodou, zemina se lepí. Takže jen ostříhám odkvetlé květy. Vrhla jsem se na úklid přístavku...je to děs, jak je to po měsíci (občas dřív) zaneřáděné. eye rolling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 07.07.2008 15:02
     

    janinko, tak případně zakoupím v tom Hornbachu, mě to plevelení fakt neva. Tam je prostoru!!!winking smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 25.07.2008 14:56
     

    Sekám a sekám. Vyplela jsem jahody a oddělila odnože. Musím ostříhat bylinky a po deštích proplejt záhony. A nalíčit granule slizákům.!!!! eye rolling smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 25.07.2008 19:20
     

    dokud svítilo ostříhala jsem vrbu,odkvetlé květy fuchsií a oleandrů a pořádně zalila,bo bylo horko.pak přišla bouřka, v dešti jsme s manžou sadili ibišky/přece se s tím nebudeme drbat zas zítra/on kopal jámy,já jsem z povzdálí radila,pak jsme umyli nářadí a boty,vykroucali oděv a šli domů,ale máme to.grinning smiley

     
  • Autor: amazonka01
    Status:

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 26.07.2008 18:52
     

    Hmmm,tak jsem si dneska dala do těla...zasadila 5 hortenzií,6 denivek,3 velkolisté trvalky a konečně je v zemi i A.palmatum...

    Pak jsem ostříhala a vyplela jahody,vyplela cibuli....a jsem KO (přemýšlím,čím bych se odměnila winking smiley)

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 30.05.2009 21:31
     

    Tak červen je za dveřmi, vytahuji s malinkým předstihem tuhle diskuzi... (aby se "jaxi" nebála, že se jí ztratíme winking smiley ). Ani se mi nechce věřit tomu, že za měsíc jsou prázdniny!!!! eye popping smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (30.05.2009 21:32)
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 31.05.2009 09:13
     

    Anavi...já tomu věřit chci!!! grinning smiley

    Díky za vytažení...já to chtěla udělat už včera, ale nějak jsem zapomněla...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 31.05.2009 09:13
     

    Šak jsem tam chtěla dopsat na konec: Moni, ty se máš!!!! winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.