úterý 7. května, 13:06 Svátek má Stanislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Práce na zahradě - červen, červenec

Datum: 05.06.2008 13:46
 

Dneska jsem řádila s nůžkama v ruce: čilimník, floxy, iberka, mochna, buxus, kuklíky, dlužichy, mateřídoušky - brala jsem to šmahem, snad ty rostliny můj zásah přežijí winking smiley . Byla toho dvě narvaná kolečka!!!eye popping smiley

 

Taky jsem posbírala zaschlé cibuloviny a pohnojila rododendrony, azalky, vřesy.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 20
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 22.06.2008 23:57
     

    Tak jsem otestovala Moniny křesla...jsou fakt suprový...

    Dnes jsem popracovala, dopolko i navečer a mám hotovo...Teda spojila jsem to s opalovačkou, tak to nebylo tak hrozný..

     
  • Autor: Reklama

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 23.06.2008 08:11
     

    Keria, skalník má skvělej střih! thumbs down Jak to zvládneš, aby to bylo takhle souměrný eye popping smiley confused smiley . Já stříhala jen pidi buxus a pořád jsem lítala kolem a tu zastřihnout větvičku, támhle větvičku, pak to zase bylo křivý ke druhý straně eye rolling smiley grinning smiley , jsem se bála, aby tím zarovnáváním z toho keříčku vůbec něco zbylo!!!!

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 23.06.2008 21:22
     

    No, potůček protékal i po opravě, takře jsem celé absolvovala znovu se silnou fólií, ale protéká i nyní, tak na něj se.....ru! Nejsem vůl!

    Surově jsem ostříhala kerie a zlikvidovala jeden keř živého plotu, torzo namazala roudopem, protože už ho nechci. Pod ním byl velký květináč s mátou a je v něm plno vysemeněných maličkých rostlinek toho živého půůotu. Nevím, jak se keř jmenuje, je ale asi nejběžnější pro živé ploty....

    Chcete někdo ty rostlinky? Jestli jo, přepikýruju je do samostatných květináčů a předpěstuju.

    Ještě jsem také ostříhala udatnu, protože odkvétá a potřebovala jsem jí o dost snížit, aby srazové bohyšky měly víc světla. Natahovaly se za světlem....

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 23.06.2008 22:23
     

    drahuš, myslíš, že to je/byl ptačí zob? nemáš foto pidirostlinek? Já bych něco uživila na chaloupce. Ale nevím pořád, jestli se dostanu k Amee na sraz, tak jestli bys to případně vydržela někde "sušit" do září confused smiley sad smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 23.06.2008 22:40
     

    Určitě vydržím, neboj. Kvete to bíle, v hroznech, ale nemá to plody - bílé kuličky, Už si nepamatuju název, ale je takový obyč. Vědětt, že ho někdo bude chcít, vytrhala jsem spoustu odnoží, které se zřejmě vytvořily náhodným hřížením. Už byly velké, ale jsou v popelnici.....

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 06.07.2008 09:06
     

    Včera jsem sklidila česnek, dnes cibuli. Oboje vyvázat, pověsit. eye rolling smiley Dnes chci ostříhat a okopat jahody. Vyvázat a vyštípat rajčata. Dát tyčky k baklažánům, začínají kvést. Vyplejt mrkev.

     
  • Status:

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 06.07.2008 11:08
     

    Moni,nechceš toho stihnúť dnes neako hodne,a kedy budeš oddychovať,ved je nedeľa a v nedeli se nedelágrinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 06.07.2008 11:11
     

    anino...co stihnu, to stihnu. Co nestihnu, odložím. grinning smiley (jsem v půlce).

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 06.07.2008 13:32
     

    Moni, ty mě ničíš vždycky jen tím seznamem, natož představou, že to FAKT JDEŠ DĚLAT!!!! eye popping smiley eye rolling smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 06.07.2008 13:38
     

    Anavi... grinning smiley Takovéhle záchvaty ale nemám denně, víš. winking smiley

    Tak už jen tu mrkev a okopat jahody. A vybrat z jahod zakořeněné šlahouny.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 06.07.2008 13:49
     

    Jdu se taky nechat zchvátit záchvatem a jdu aspoň ostříhat trávu kolem obrubníků grinning smiley.

     
  • Autor: janinka
    Status: začátečník

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 06.07.2008 14:24
     

    Já včera dopoledne zlikvidovala, ANAVI nečti to!!!!!!!!!!, hnusně přerostlý a rozpínající se prales řetězovky virg., tak šíleně se rozrostla, že začala utiskovat i traviny kolem sebe a vrůstala do nich. A ani poupě neměla, mrcha jedna nevděčná.angry smiley grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 06.07.2008 14:57
     
    d 10.jpg
    Další fotografie:

    Dopolko jsem zpacifikovala jahody, trochu oplela, olámala rajčata a papriky...Večer to dorazím v kytkách a dojdu postříkat cestičky mezi jahodama..ty teda nepleju...však tráva za pár dní zdechne dez práce.. grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 06.07.2008 15:05
     

    Teda Lado...máš krásný papriky. Já je mám zhruba tak, jak jsem je tam dala. Vůbec nejdou do výšky... confused smiley ale kvetou.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 06.07.2008 15:10
     

    Moni, ony také nejsou bůhví jak velké...otrhala jsem vše co bylo dole na kmínku i květy..aby šly ještě do vejšky

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.